Africké Mango: Nový Zázrak Ztráta Hmotnosti Doplněk

Jste možná viděli zprávy o africké Mango na těchto pop-up reklamy nebo na Dr. Oz Show. Takže co přesně je všechny hlášky o tom, a může skutečně pomoci zhubnout?

Tento doplněk hubnutí, vyrobený z výtažků ze semen plodů masité západní Afriky Irvingia gabonensis (také známý jako africké mango), je byla chválen pro svou schopnost snížení tělesného tuku, váha a dokonce i cholesterolu a leptin úrovně v nadváhu subjektů, podle nedávné studie zveřejněné v časopise Lipidy ve zdraví a nemoci.

Africké mango byl svorka na mnoho kmenů v Kamerunu a Nigérii, a jedna Charakteristika těchto kmenů je jejich štíhlé sestavení, jako i nízký výskyt kardiovaskulárních chorob, říká Julius Oben, PhD., jeden z primárních vědci ve studii a mimořádným profesorem biochemie výživy na univerzitě Yaoundé v Kamerunu.

Klikněte zde se dozvíte více o africké Mango

Fakta o africké Mango pro hubnutí

Podle studie, předměty, které si 150 mg této africké mango seed extraktu dvakrát denně ukázal významná zlepšení v jejich tělesná hmotnost, tělesný tuk a obvodu pasu, jakož i zabil čísla označující lepší zdraví srdce, včetně celkového cholesterolu v plazmě, LDL cholesterol, krevní glukózy, C – reaktivní protein, adiponektinu a leptinu – vše beze změny jejich dietu nebo cvičení rutiny. Další studie ukázaly podobné výsledky, s předměty ztrácí váhu (asi 8-10 kg) bez dalších změn životního stylu.

Dobrou zprávou je, že, zatím, žádné nepříznivé vedlejší účinky byly hlášeny. Toto je úryvek z potravin, který byl spotřebován již po staletí v poměrně velké množství (zprávy o denní spotřeby více než 10 let v některých kmenů), Dr. Oben říká. Nemáme žádné zprávy o negativů do data. Však některé zprávy o zvýšené libido se bylo přineseno do mé pozornosti uživateli VitaLean v UK. doplněk, který vám pomůže vrhnout liber a cítí víc sexy? Zní to dobře pro nás! Ale je to příliš dobré, aby to byla pravda?

Zatímco zkušebních předmětů našli první vylepšení, více výzkumu, nutno vidět-li kontinuální doplnění by výnos žádné další výhody. Ve skutečnosti, Tanya Edwards, MD, M.Ed., (jeden z Dr. Oz korespondentů) napsal na svém blogu, že když se snažila doplněk, sama, ona ztratila počáteční nežere, ale udržet neztrácí s další používání (a to samé s její pacienti).

Klikněte zde koupit nejlepší africké Mango

Měl zkusit extrakt africké Mango?

Zatímco může docházet k nějaké počáteční výhody z užívání doplňku, závěry je ještě brzy na zda dopady bude trvat, nebo pokud budete i nadále vidět výsledky s pravidelným používáním.

Pokud chcete vyzkoušet si to na vlastní oči, nezapomeňte se podívat na výrobky, které ve skutečnosti obsahují extrakt s názvem IGOB131. mnoho doplňků na trhu nejsou, i když jsou označeny jako africké mango.

Klikněte zde koupit nejlepší africké Mango


Hledá “Africké Mango: Nový Zázrak Ztráta Hmotnosti Doplněk”

  • africké mango recenze
  • africké mango (irvingia gabonensis)
  • africke mango forum
  • africké mango zkušenosti
  • africké mango diskuze
  • africké mango diskuse
  • africké mango recenzie
  • recenze africké mango
  • africké mango koupě
  • africké mango - diskuze

Související články na “Africké Mango: Nový Zázrak Ztráta Hmotnosti Doplněk”