Afryki Mango: Nowy Cud Wagi Utratę Suplementu

Może widzieliście wiadomości na temat Afryki Mango na te reklamy pop-up lub pojawił się na dr Oz Show. Więc co dokładnie jest ten brzęczeć około, i może naprawdę pomóc schudnąć?

Ten dodatek utrata wagi, wykonane z wyciągu z nasion mięsiste owoce Afryki Zachodniej Gabonensis Irvingia (znany również jako Afryki mango), jest chwalony za jej zdolność do zmniejszenia tkanki tłuszczowej, wagi, a nawet poziomy cholesterolu i leptyny w osób z nadwagą, według ostatnich badań, opublikowane w czasopiśmie lipidów w zdrowiu i chorobie.

Afryki mango był podstawą dla wielu plemion w Nigerii i Kamerunu, i jest jedną z cech charakterystycznych tych plemion, ich szczupły budować, a także niską częstość występowania choroby układu krążenia, mówi Julius Oben, PhD., jeden z naukowców podstawowy w badaniu i profesor żywieniowych biochemii na Uniwersytecie w Jaunde w Kamerunie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Afryki Mango

Fakty na temat Afryki Mango dla utraty wagi

Według badania, tematy, które miały 150 mg wyciąg z nasion tej Afryki mango dwa razy dziennie pokazał znaczną poprawę w ich masy ciała, tkanki tłuszczowej, a obwód talii, a także mnóstwo numer, który wskazuje lepiej serca zdrowia, w tym całkowitego cholesterolu w osoczu, LDL cholesterolu, glukozy we krwi, białko C – reaktywne, adiponektyny i poziom leptyny — wszystko to bez zmiany ich diety lub wykonywania rutynowych. Dodatkowe badania wykazały podobne wyniki, z przedmiotów utraty wagi (około 8-10 kg) bez innych zmian w stylu życia.

Dobrą wiadomością jest to, że, jak dotąd, nie skutków ubocznych zostały zgłoszone. Jest to wyciąg z żywności, która ma spożyte przez wieki w dość dużych ilościach (raporty dzienne spożycie ponad 10 lat w niektórych plemion), Dr. Oben mówi. Nie mamy żadnych raportów negatywów do tej pory. Jednak niektóre raporty zwiększone libido pojawiły się moją uwagę przez użytkowników VitaLean w UK. suplement, który pomoże Ci rzucić funtów i czuć się bardziej seksownego? Brzmi dobrze do nas! Ale to jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe?

Podczas gdy badanych znaleźliśmy początkowa poprawa, dalsze badania trzeba zrobić, aby zobaczyć, jeśli ciągła suplementacja przyniesie jakieś dodatkowe korzyści. W rzeczywistości, Tanya Edwards, MD, M.Ed., (jeden z dr Oz korespondentów) napisał na swoim blogu, że gdy chciała się dodatek, stracił początkowej siedem funtów, ale nie gubiąc z dalsze stosowanie (i zauważyłem to samo z jej pacjentów).

Kliknij tutaj, aby kupić najlepszy Afryki Mango

Należy spróbować African ekstrakt Mango?

A może wystąpić pewne wstępne korzyści od podjęcia dodatek, jury jest wciąż na nawet skutki potrwa lub jeśli dalej będzie zobaczyć wyniki regularne stosowanie.

Jeśli chcesz przetestować go dla siebie, należy wyszukać produkty, które rzeczywiście zawierają ekstrakt o nazwie IGOB131. nie wiele suplementów na rynku, nawet jeśli są one oznaczone jako Afryki mango.

Kliknij tutaj, aby kupić najlepszy Afryki Mango


Wyszukuje “Afryki Mango: Nowy Cud Wagi Utratę Suplementu”

  • igob131
  • african mango skutki uboczne
  • najlepsze african mango
  • nasiona mango waga

Pokrewne Artykuły “Afryki Mango: Nowy Cud Wagi Utratę Suplementu”