červené Víno, Antioxidanty A Resveratrol

Červené víno a v červené víno s názvem resveratrol něco může být zdravé srdce. Zjistěte fakta a hype, červené víno a jeho dopad na vaše srdce.

Červené víno, v moderování, má dlouho chápána jako srdce zdravé. Alkohol a některé látky v červeném víně, zvané antioxidanty mohou pomoci předejít onemocnění srdce zvýšením hladiny dobré cholesterolu a chrání proti poškození tepny.

Zatímco zprávy o červené víno by mohlo znít skvěle, pokud si vychutnáte sklenku červeného vína s večerní jídlo, lékaři jsou ostražití podporovat někdo začít pít alkohol. To je proto, že příliš mnoho alkoholu může mít mnoho škodlivé účinky na vaše tělo.

Přesto mnozí lékaři souhlasí s tím, že něco v červeném víně se zdá pomoci své srdce. Je možné, že antioxidanty, jako jsou například flavonoidy nebo látku zvanou resveratrol, srdce zdravé dávky.

Jak je červené víno srdce zdravé?

Zdá se, že červené víno má zdravé srdce ještě více výhod než jiné druhy alkoholu, ale je možné, že červené víno není o moc lepší než pivo, bílé víno nebo alkoholu pro zdraví srdce. Stále neexistuje žádný jasný důkaz, že červené víno je lepší než jiné formy alkoholu, pokud jde o možné, srdce zdravé dávky.

Antioxidanty v červené víno zvané polyfenoly mohou pomoci ochránit výstelky cév ve svém srdci. Polyfenolů názvem resveratrol je jednu látku v červeném víně, který dostal pozornost.

Chcete-li koupit Resveratrol z oficiální webové stránky

Resveratrol v červeném víně

Resveratrol může být klíčovou složkou v červeném víně, která napomáhá zabránit poškození cév, snižuje hladinu špatného cholesterolu a brání tvorbě krevních sraženin.

Většina výzkumů resveratrolu bylo učiněno na zvířata, ne lidé. Výzkum v myši vzhledem resveratrol naznačuje, že antioxidační by také pomoci chránit je před obezitou a diabetes, z nichž oba jsou silně rizikové faktory pro srdeční choroby. Tato zjištění však byla hlášena pouze v myši, nikoliv v lidech. Navíc dostat stejnou dávku v myši studií resveratrol, člověk by pít více než 60 litrů červeného vína denně.

Výzkum ukazuje, že resveratrol by mohla souviset s nižší riziko zánětu a srážení krve, což může vést k onemocnění srdce. Předtím, než je známo, zda resveratrol byl důvod pro snížení rizika je zapotřebí dalšího výzkumu.

Resveratrol v hroznech, doplňků a dalších potravin

Resveratrol v červeném víně, pochází z kůže hroznů použitých k výrobě vína. Protože červené víno kvasí s hroznových šlupek déle, než je bílé víno, červené víno obsahuje více resveratrol. Prostě jíst hrozny, nebo pít hroznové šťávy, byla navržena jako jeden způsob, jak dostat resveratrol bez pití alkoholu. Červené a fialové hroznové šťávy mohou mít stejné výhody zdravé srdce-červeného vína.

Ostatní potraviny, které obsahují některé resveratrol patří podzemnice olejná, borůvky a brusinky. To se zatím není znám jak prospěšné jíst hrozny nebo jiné potraviny by mohlo být v porovnání s pití červeného vína, pokud jde o podporu zdraví srdce. Množství resveratrolu v potravinách a červené víno může značně lišit.

Resveratrol doplňky jsou také k dispozici. Zatímco vědci nenašli žádnou škodu v rámci resveratrol doplňky, nemůže většina resveratrolu v stravy vstřebává do těla.

Chcete-li koupit Resveratrol z oficiální webové stránky

Jak pomáhá alkohol srdci?

Různé studie prokázaly, že mírné množství všech druhů alkoholu prospěch srdce, nikoli jen alkohol nalezená v červeném víně. To je si myslel, že alkohol:

  • Vyvolává high-density lipoprotein (HDL) cholesterolu dobrého cholesterolu
  • Snižuje tvorbu krevních sraženin
  • Pomáhá zabránit poškození tepny způsobené vysokou úroveň lipoproteinu (LDL) cholesterolu, špatného cholesterolu

Pijte střídmě – nebo vůbec ne

Prínos zdravé srdce-červené víno vypadají slibně. Zdá se, že ti, kdo pijí mírné množství alkoholu, včetně červené víno, mají nižší riziko srdečních onemocnění. Však je zapotřebí další výzkum, než budeme vědět, zda červené víno je lepší pro vaše srdce, než jiné formy alkoholu, například piva či destilátů.

Ani American Heart Association, ani národní srdce, plic a krve ústavu doporučují začít pít alkohol jen proto, aby předejít onemocnění srdce. Alkohol může být návykové a mohou způsobit nebo zhoršit další zdravotní problémy.

Pití příliš mnoho zvyšuje riziko vysokého krevního tlaku, vysoký triglyceridy, poškození jater, obezita, některé typy rakoviny, nehod a jiných problémů. Kromě toho pravidelně pít příliš mnoho alkoholu může způsobit kardiomyopatie – oslabení srdečního svalu – způsobuje příznaky srdečního selhání v některých lidí. Pokud máte slabé srdce nebo srdeční selhání, měli byste se vyhnout alkoholu úplně. Jestliže jste užil aspirinu denně, měli vyloučit nebo omezit alkohol, podle doporučení lékaře. Také by neměl pít alkohol, pokud jste těhotná. Pokud máte otázky ohledně přínosy a rizika alkoholu, poraďte se svým lékařem o konkrétních doporučení pro vás.

Pokud už budete pít červené víno, můžete tak učinit v moderování. Umírněné pití je definována jako v průměru dva nápoje denně u mužů a jednu vypít denně pro ženy. Limit pro muže je vyšší, protože muži obecně váží víc a víc enzym metabolizuje alkohol, než ženy.

Chcete-li koupit Resveratrol z oficiální webové stránky


Hledá “červené Víno, Antioxidanty A Resveratrol”

  • antioxidant v červeném víně
  • červené víno pro zdraví fakta
  • léky s resveratrolem

Související články na “červené Víno, Antioxidanty A Resveratrol”