Fakta O Malinová Ketone

Nároky rychlé a snadné hubnutí rychle dělají tento malý dodatek populární. Ale to vlastně funguje? Zjistěte všechna fakta o Malinová ketone a jestli to bude pracovat pro vás.

Nedávno mnoho z vás se mě žádají o Malinová ketony a jejich schopnosti zázračně zmenšení tuku. Konec konců to bylo dostat lavina pozornosti médií. Potravinový doplněk je nabízený jako číslo jedna ztráta tuku zázrak, ale je to skutečně pravda? Malinová ketony jsou nejnovější zbraň v arzenálu proti přebytečný tuk? Jste opravdu jednoduše koupit tuků v lahvi?

Celebrity lékaři a váha ztráta Guru podobně jsou vychvalováním výhody Malinová ketone, nejnovější zázračný lék v bitvě v Ardenách. Doplněk se stala tak populární, že prodejnách zdravé výživy i potíže udržet krok s poptávkou. Ale to opravdu funguje? Přečtěte si o dobrý, zlý a ošklivý na tomto údajně magickou pilulku.

Klikněte zde koupit Raspberry Ketone Plus

Co je malinový Ketone?

Malinová ketone je aromatická sloučenina nalézt v maliny, při požití ve vysokých dávkách, je prý zvýšit produkci těla adiponektinu, bílkoviny lze regulovat váš metabolismus, tak jako tělo je odbourávání tuku obchodů. Aby spolknout doporučená dávka 100miligram musí mít tyto změny vliv, však jeden by konzumovat 90 liber maliny za den. Výsledkem sloučenina se vyrábí synteticky v laboratořích a konzumovat ve formě tablet.

Účinky Malinová ketone

Podle Dr. Mehmet Oz – Ameriky (a Oprah Winfrey) oblíbený lékař obrátil televizní hvězda – Malinová ketone není nic menšího než hubnutí zázrak. Přirovnávat účinek Malinová ketone na tukové buňky, tekutého dusíku na balónky, Dr. Oz slibuje, že při použití ve spojení s vyváženou stravou a cvičením, doplněk přinese dramatické fyzické změny. Podle Dr. Oz, Malinová ketone v podstatě triky vaše tělo do myšlení to je tenká.

Jak Malinová Ketone výrobci tvrdí, že pomáhá úbytek hmotnosti

Podle tvrzení výrobce Malinová ketony regulovat hormonu adiponektinu, který se snaží být přítomen na nižších úrovních u lidí s obezitou než bez ní. Některé studie ukazují, že zvýšení hladiny adiponektinu může pomoci léčit zvýšením citlivosti na inzulín inzulin problémy jako cukrovka typu 2 a metabolický syndrom. Inzulinové rezistence je klíčovým faktorem obezity, diabetu typu 2 a metabolický syndrom. Malinová ketony může také regulaci noradrenalinu, což může způsobit mírné zvýšení tělesné teploty.

Klikněte zde koupit Raspberry Ketone Plus

Nic nového o Malinová ketony

Malinová ketone doplňky mají už léta. Ve skutečnosti že jsem uveden na trh mezinárodně od šedesátých let. Místo toho je to humbuk, který je nový, jak výrobci pokusí v hotovosti na ochotě lidí zkusit něco zhubnout.

Malinová Ketone studie

Zdá se, že tvrzení o Malinová ketony vznikají ze dvou studií drobné hlodavce. V první studii vědci prokázaly účinnost látky v potlačení hromadění tuku v myších samců. V druhé, která byla provedena na malému vzorku myší, Malinová ketone se, aby se zabránilo hromadění tuku v myši přivádí vysoké tuků. Zatím žádné lidské studie existují, ukazující účinnost Malinová ketony hubnutí u lidí, i když neoficiální důkazy naznačují, že to může být užitečné v některých případech.

Klikněte zde koupit Raspberry Ketone Plus

Jak studie hlodavců přeložit na člověka?

Podle Johns Hopkins Medical, myší a lidských genomů shodné asi 85 %, proto myši tak často používají jako první základ pro studium biologie člověka, genetika a nemocí. To znamená, že některé závěry v hlodavců bude v souladu s poznatky v člověka, zatímco jiní ne. Nakonec nejlepší stanovení jak úspěšné doplněk bude u lidí může pocházet pouze z pečlivě řízené, peer review, vědeckých studií lidské. Malinová ketony dosud ke splnění této normy. Hlodavce studie nejsou opírající se o solidní lidské studie, ani tato neregulované látka byl zkoumán v člověka určují kontraindikace a možné vedlejší účinky.

A co neoficiální důkazy?

Zatímco vědecké studie jsou objektivní, neoficiální zprávy nelze považovat za objektivní důkazy jsou založeny na subjektivní lidské vykazování. Tyto důkazy mohou být ovlivněny humbuk, očekávání a potvrzení zkreslení, vykreslování nutně neplatí. Neoficiální důkazy může být vynikající základ pro formování testovatelných hypotéz, ale kontrolované vědecké lidské studie může určit skutečný vztah mezi Malinová ketony a ztráta hmotnosti.

Žádný pozitivní korelace lze vytvořit mezi Malinová ketony a lidského váhový úbytek v tuto chvíli.

Ostatní nároky

V návaznosti na nedávný úspěch média Malinová ketony Někteří výrobci přidávají další nároky na jejich produktu, a také. Ten, který jsem viděl poměrně hodně je, že Malinová ketony jsou anti-aging. To je pravda, že obsahují antioxidanty, které boji proti poškození volnými radikály, je to velký úsek nazývat je anti-aging zázrak. Chcete-li bojovat proti stárnutí, jíst kvalitní závod na dietu s přírodními antioxidanty, a že neponechává mnoho ze ucpávání odpadů ve vašem těle. Nezkoušejte jen kupovat výhradně s pilulku.

Klikněte zde koupit Raspberry Ketone Plus

Malý řízení

Ketony sazby Malinová FDA jako GRAS (obecně uznávány jako bezpečné); však agentura netestovala ani jej nepodporuje žádný úbytek váhy tvrzení o Malinová ketone. Mnoho výrobců také patří další přísady v jejich stravy, noradrenalinu (což může zvýšit krevní tlak), hoodia, kapsaicin, kofein a dalších možných termogenní (tuků) přísady. Tyto látky mohou mít řadu negativních a možná i nebezpečné, vedlejších účinků.

Potenciální nebezpečí

Není součástí humbuk je potenciální nebezpečí Malinová ketony. Protože se regulovat tělesné uvolnění noradrenalinu, způsobuje špička v tělesné teploty, která může také vést k dočasnému zvýšení metabolismu. Bohužel spolu se zvýšení tělesné teploty, noradrenalinu může také zvýšit krevní tlak a srdeční frekvence. Lidé s diabetem, srdečních onemocnění, vysoký krevní tlak, CHOPN a astma neměli všichni Malinová ketony, které může zhoršit výše uvedené podmínky.

Klikněte zde koupit Raspberry Ketone Plus

Spodní linie

Spodní linie na většině zázrak výrobky chválil na hubnutí – včetně Malinová ketony – je, že se triky. Já nemám rád triky. Zatímco mnoho lidí by raději koupit doplněk spíše než změnu, co jedí, neexistuje žádný zázrak pilulku pro hubnutí, a utrácet své peníze na takový je, přinejlepším, plýtvání penězi. V nejhorším případě tyto pilulky může mít vedlejší účinky a neregulované složky, které mohou poškodit vaše zdraví.

Nejlepší způsob, jak zhubnout, udržet ji a být zdravý je jíst stravu celé, přírodní potraviny v moderování a pravidelné cvičení. Není třeba připojit drahé tělocvična – může trvat 30 minut svižné chůze pět dní v týdnu nebo vytvořit domácí jógy praxe.

Hlodavce výzkumu mohou být zobrazeny slibně na Malinová ketony, to zdaleka jednoznačné. Žádné lidské studie existují, které mohou zálohovat tyto nároky. Neztrácejte své peníze na trik bez prokázanou účinnost ověřena rozsáhlých kontrolovaných lidské vědecké studie.

Klikněte zde koupit Raspberry Ketone Plus

Za úbytek hmotnosti

I když chápu touhu zhubnout, neexistuje žádný zázrak produkt, který se chystá, aby se to stalo za vás. Hubnutí by mělo být součástí celkového programu pro zdraví lepší, živější. I v případě, že produkt zázrak mohl pomoci mizet liber bez námahy, pokud budete i nadále jíst zpracovaných potravin, cukr a chemikálií, pak uvidíte velmi málo zlepšení vašeho zdraví. Krása Detox systém poskytuje program, který se zaměřuje na své dobré zdraví, s kontrolou hmotnosti a zvýšení krásy jako nevyhnutelný výsledek. Jíst celý přírodní potraviny a zdravý životní je nejlepší způsob, jak zlepšit, jak budete vypadat a cítit.

Klikněte zde koupit Raspberry Ketone Plus


Hledá “Fakta O Malinová Ketone”

  • maliny na hubnutí
  • hubnutí maliny
  • malinove prasky na hubnuti
  • tablety na hubnutí z malin
  • maliny a hubnutí
  • léky na hubnutí s ketonem
  • ketony malinový
  • je nebezpečné raspberry ketone forte
  • hubnutí z malin
  • fakta o malinach

Související články na “Fakta O Malinová Ketone”