Zelený čaj Doplňky – Co Potřebujete Vědět?

Zelený čaj doplňky jsou často nabízený jako přírodní lék na řadu zdravotních problémů. Doplňky obsahují extrakt ze zeleného čaje, látka prokazatelně v bohatých na antioxidanty.

Tyto antioxidanty patří epigallocatechin-3-gallate (EGCG), který je považován za aktivní složka extrakt ze zeleného čaje. Mnoho doplňků zeleného čaje obsahují také theanine, aminokyseliny, že uklidňující účinek.

Využití pro zelený čaj doplňky

Zelený čaj doplňky jsou údajně nabídnout řadu zdravotních výhod, včetně:

  • ztráta hmotnosti
  • prevence rakoviny
  • léčba rakoviny
  • prevence kardiovaskulárních chorob
  • snížení krevního tlaku

Zelený čaj-zelený čaj doplňky

K dispozici v kapsle a kapalné formě, zelený čaj doplňky jsou často prodáván jako prostředek zvýšení antioxidační příjem, aniž by museli pít několik šálků zeleného čaje denně. Většina vědeckých studií k dnešnímu dni se však zaměřují na zdravotní účinky konzumace zeleného čaje jako nápoj (a nikoli v podobě doplatku).

Chcete-li koupit Koutea z oficiální webové stránky

Výhody zeleného čaje doplňků

Přestože výzkum na zelený čaj doplňky je omezená, studie naznačují, že suplementace zelený čaj může nabídnout tyto přínosy pro zdraví:

1) Prostaty obrana

Ve studii 2009 26 mužů diagnostikována s rakovinou prostaty těm, kteří čtyři kapsle extrakt ze zeleného čaje denně měli výrazný pokles některých markerů, které signalizují progrese rakoviny prostaty. Každá dávka 4 kapsle dodané ekvivalent asi 12 šálků na vaří zeleného čaje; léčebného období v rozmezí 12 dní až 73 dní, medián času 34,5 dní.

2) Nachlazení a chřipka prevence

Zelený čaj doplňky mohou pomoci odvrátit nachlazení a chřipku, podle studie zveřejněné v roce 2007. Za tři měsíce se skupina zdravých dospělých proprietární vzorec extraktu zeleného čaje nebo placebo kapsle dvakrát denně. Studie konce ty s doplňky, zelený čaj zažili méně příznaků nachlazení a chřipky a méně dní nemoci ve srovnání s těmi s placebo.

3) Snížení hladiny cholesterolu

Studie publikovaná v roce 2003 naznačují, že, když spárována s dietou nízkým obsahem nasycených tuků, použití doplňků zelený čaj může pomoci udržet hladinu cholesterolu na uzdě. Studie zapojit 240 dospělých, všichni z nich měli mírně do mírně zvýšené hladiny cholesterolu na začátku studie. Studijní výsledky ukázaly, že ti, kteří se zelený čaj extrakt ve formě kapslí pro 12 týdnů měl větší pokles LDL ( špatná ) cholesterolu než účastníci, kteří se placebo kapsle pro předzesilovač AKG stejnou dobu.

Chcete-li koupit Koutea z oficiální webové stránky

Jsou zelený čaj doplňky bezpečné?

K dnešnímu dni, málo se ví o vedlejší účinky a obavy ohledně bezpečnosti související s používáním zelených doplňků. Vzhledem k tomu, že mnoho doplňků zeleného čaje neobsahují kofein, je třeba brát opatrně, pokud máte obavy o nežádoucí účinky související s kofeinem (např. úzkost, zvýšená tepová frekvence a krevní tlak a zhoršení příznaků vředu).

Je také důležité si uvědomit, že volný radikální mrchožrouti (antioxidanty) nevítané během chemoterapie, jako jsou — v teorii — může snížit aktivitu léků.

Jak používat zelený čaj doplňky

Množství extraktu zeleného čaje na kapsle se liší od dodatek k doplňkem. Nicméně neexistuje žádný zavedený Doporučená dávka pro extrakt ze zeleného čaje. Pokud uvažujete o použití doplňků, zelený čaj, mluví se svým poskytovatelem zdravotní péče o jaké dávky může být vhodné pro vás.

Chcete-li koupit Koutea z oficiální webové stránky


Hledá “Zelený čaj Doplňky – Co Potřebujete Vědět?”

  • epigallocatechingallat kde koupit
  • green coffe 400g zeleny caj
  • kapsle green coffee
  • zelený čaj během chemoterapie

Související články na “Zelený čaj Doplňky – Co Potřebujete Vědět?”