העבר מעל שמן דגים, ילד חדש בשכונה שאינה רק הלב ידידותיים, אבל היא עשויה לסייע עם תסמיני PMS מדי.

מהו שמן קריל?

קריל הם סרטנים זעירים, כמו שרימפס, למצוא את הים סביב the באנטארקטיקה. למרות גודלם, שמן קריל הוא עשיר חומרים מזינים. כמו שמן דגים, שמן זה מכיל חומצות שומן אומגה 3, אך הוא גם מתפאר תכונות נוגדות חמצון המגן, המכיל ויטמינים A, D ו- E, וקרא תרכובת חזק astaxanthin.

בנוסף הם גם מכילים כמות סבירה של פחמנים ארוכה – מולקולות חשוב עבור תא תקשורת, בלב, בכבד ובריאות המוח. גרם עבור גרם, קריל מספק רמות גבוהות של חומרים מזינים מרובות ממקור אחד. הוא האמין כי זה השילוב הייחודי הופך שמן קריל על דגים שמנים למגוון רחב של מצבים בריאותיים.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

כיצד להשתמש שמן קריל?

קריל אינו נמכר כמזון, אז אלא אם כן אתה מקבל את ההזדמנות לבקר באנטארקטיקה לתפוס משלך, הבא הטוב ביותר דבר לקנות שמן קריל קפסולות או בצורת נוזל. איך זה יכול לעזור לי? להפחית תסמונת קדם וסתית (PMS) – מחקר של 70 נשים בסקירה רפואה אלטרנטיבית גילה כי להשלים עם שמן קריל מופחת כאבים הקשורים לתקופה, אי נוחות תופעות רגשיות.

להפחית את הדלקת – 2007 מחקר שפורסם בכתב העת של המכללה האמריקנית של התזונה נמצא כי נטילת 300 מ ג שמן קריל מדי מופחת סימנים של דלקת המשתתפים סובלת מחלת לב ו/או דלקת פרקים על-ידי 31 אחוזים לאחר 30 יום. בחולי דלקת מפרקים, הם ציינו גם ‘ שיפורים משמעותיים ברמות של כאב, נוקשות.

כמה צריך שמן קריל

לא הצריכה היומית המומלצת בבריטניה קריל, המינון האידיאלי באמת תלוי מה אתה רוצה להשיג. PMS, 1000-2000mg ביום כבר מצאו להיות מועיל, ועל היתרונות של לב וכלי דם או אנטי-דלקתי, 1500-3000mg יכול להיות יעיל. יש להיות זהירים אם אתם סובלים כל סוג של רכיכה חדרים נקיים. ועיין אם אתם נוטלים תרופות דם דליל, GP שלך לפני שתנסה תוסף שמן קריל.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

איפה לקנות תוספי שמן קריל

כל המותגים של תוספי שמן קריל שלא נוצרו שווים.

איכות חשובה. נכון להיום, רק מספר חברות הצליחו לתכנן דרכים למסוק שמן קריל לשימוש תוספי לשימוש האדם, מאחר קריל מתחילים לפרק במהירות את הרגע שהם יוצאים המים. אלה ספקים של שמן קריל נוטים להיות מספר כי הוא שוק מפותח וצעירים, הצרכן הנבון ירצו להיות בקיא מה לחפש על תווית כדי לקבל את התמורה הטובה ביותר.

שמן קריל נמצא בתוך קפסולות ג’לטין, בתדירות של 500 מיליגרם. זאת בעיקר בגלל הנפט, לאורך זמן, יפעילו ג’לטין דפנות הקפסולה, ריכוך אותו ומאפשר דליפה-קטן יותר על פני השטח הפנימי של הקפסולה, הסיכוי לדליפת פחות.

כמה כמוסות שמן קריל הם קטנים יותר מאשר לאחרים, המכיל 300 מ ג בלבד במקום 500 מ ג המכילים מותגים אחרים. כך גם לוקח שלושה מהם, אתה מקבל 10 אחוז פחות החומרים המזינים מאשר אם היו לוקחים שתי קפסולות 500 מ ג. להבין כי זו טקטיקה למכירה שמן קריל, כדי לגרום לך לחשוב שאתה מקבל עסקה, לשלם פחות עבור אותו הדבר, אבל הם משלמים פחות כי אתה מקבל פחות. לחשב את המחיר מ ג כדי לקבוע אתה מקבל עסקה טובה. אם שמן קריל למכירה במחיר ממש נמוך, עוברים על זה.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

EPA/DHA אומגה-3s הם סיבה לקחת שמן דגים או שמן קריל משני, אך יש לזכור כי מאחר אומגה-3s מאוגדים פחמנים ארוכה, הם נספגים לתוך הגוף שלך ביעילות רבה יותר. לכן:

כמות פחמנים ארוכה שמן קריל תוספת חשובה. פחמנים ארוכה להבדיל מה שמן קריל שמן דגים, כי לפנות שמן קריל חומרים מזינים להכיל יותר לתאים שלך. שמן קריל הטובה ביותר מכיל מינימום של 400 מ ג לכל מנה 1,000 מ ג. בדוק את התווית – אם כמות פחמנים ארוכה אינה מפורטת, להעביר את המוצר. היצרן מנסה להפוך את מכירה על הבורות הצרכנים. אם הכמות של פחמנים ארוכה זניח – כגון 5 מג תמצא כמה תוויות – הוא לא באמת שמן קריל, ניתן לשלם עבור משהו שצריך להיות הרבה פחות יקרים. ודא כי אתה מקבל מה שאתה משלם עבור.

לבסוף, תוספי שמן קריל זולים לא עדיין. שמן קריל קשה הקציר, תהליך, כך הוא יקר יותר מימין עכשיו מאשר שמן דגים. עם הזמן, ייתכן שהמחירים ירדו או לפעמים תמצא מכירה על שמן kril, אך אם אתם שוקלים לקנות שמן קריל תוספת ראה מחיר זול מאוד בשביל זה, דע כי אתה עשוי לא להיות קונה שמן קריל בכלל. האימרה, אתה מקבל מה שאתה משלם עבור זה, באמת חל כאן. היזהרו שמן קריל למכירה בזול.

העתיד שמן דגים ייתכן שהמחירים יותר לתוך קו עם מחירי הנפט קריל, מאחר מינים מים קרים על פי איזה דג שמן עשוי לדחות. משמעות הדבר היא כי ספינות דיג יצטרך המיזם רחוק יותר, עוד לתפוס את כמות הדגים אשר יכול להתבצע לתוך שמן דגים, שמן דגים המחירים תהיה לעלות בהתאם. והוא עולה הביקוש תוספי אומגה 3 מהר מאוד בשל כמות המידע אודות שלהם יתרונות בריאותיים רבים. כי לשים אפילו יותר לחץ על המניות דגים, להפוך גבוה מחירי שמן דגים, וביצוע קריל מבוקש יותר לאחר מקור.

מחיר של קריל שמן

קריל שמן מחירים עבור 60 כמוסות 500 מג על טווח באינטרנט מ- 30 $.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי