מה Acai ברי?

Acai הוא ענבה סגול אשר ניתן למצוא רק ביער הגשם של האמזונס. הפרי גדל עמוק בתוך הג’ונגל על עצי דקל, אשר לעתים קרובות לעמוד מעל 25 מ’ גובהו.

מה Acai ברי?

פרי האסאי הוא עשיר במיוחד חלבונים שומנים בריאים אומגה 3, 6 ו- 9, וכן ויטמינים A, C, E, B1, B2, B3, אשלגן, סידן, מגנזיום, נחושת ואבץ.

מדוע ברי Acai הוא בריא?

Acai מכיל חומרים בשם אנתוציאנין , פלבנואידים. אנתוציאנין אחראים הצבע הסגול של גרגרי האסאי. אנתוציאנין ניתן למצוא גם darkpurple או פירות שחור אוכמניות או ענבים אדומים אחרים.

אנתוציאנין פלבנואידים הם נוגדי חמצון חזקים המסייעים בהגנה על הגוף מפני לחצים חיצוניים. הם גם תפקיד משמעותי בתא הגנה על תהליכים.

תזונה עשירה נוגדי חמצון מאט את תהליך ההזדקנות, על ידי נטרול רדיקלים חופשיים, מסייע במאבק נגד מחלות מסוימות. היחלשות ההרסני של רדיקלים חופשיים, נוגדי חמצון יכולים לסייע בהפחתת הסיכון של מחלות לב וסוגים מסוימים של סרטן.

לחץ כאן כדי לקנות AcaiPlus האתר הרשמי

כיצד תומך Acai ברי הרזיה?

כימיקלים הכלולים Acai ברי להאיץ את חילוף החומרים, להפחית את התיאבון, להגביר את האנרגיה. הגברת האנרגיה היא חלק חשוב של כל טיפול רפואי של אובדן משקל, שכן היא מאפשרת לך לעשות פעילות גופנית יותר.

איזה תוסף תזונה המכיל Acai ברי כדאי לנסות?

ברי Acai עצמה יש מאפיינים הרזיה חזק. עם זאת, ברי Acai יכול להיות אפילו יותר יעיל בשילוב עם שאר החומרים התומכים במשקל.

אם אתם מתכננים לשפר את הטיפול אובדן משקל עם ברי Acai, אנו ממליצים על שימוש AcaiPlus, מכיוון שהוא מכיל לא רק פרי האסאי, אלא גם מרכיבים אחרים התומכים במשקל.

שאלות נפוצות של ברי Acai ותשובות

מה Acai ברי?

זהו פרי סגול אדמדם גדל על עץ דקל acai, ארוך בערך סנטימטר. העץ הוא ילידי מרכז וב דרום אמריקה והוא אחד המקומות הנפוצים ביותר שהעץ נמצא באגן האמזונס.

למה זה בריא של ברי?

הפולים הן בסלטים, בשל הציפה ברי עם כמות עצומה של נוגדי חמצון, חומצות אמינו וחומצות שומן חיוניות.

מה סוג של נוגדי חמצון, חומצות שומן, ויטמינים הם גרגרי האסאי?

יש כמויות גבוהות של חומרים נוגדי חמצון, חומצה אולאית, חומצות לינולאית, כי חומצות שומן אומגה, סידן, ויטמינים C, E, D ו- k.

הפולים ניתן נמצאו נאכל טרי?

מסעדות acai פירות יער טריים, ללא המתגוררים באזור בו גדלים העצים הוא בלתי אפשרי. הפולים הם מתכלים אשר חייבים להיאכל תוך 24 שעות אחרי הרים. במקום זאת הפולים מצויים ההקפאה מיובש, אבקת תוספי מזון.

לחץ כאן כדי לקנות AcaiPlus האתר הרשמי

זה פרי כמו תקין כמו אוכמניות?

גרגרים אלה הם בריאים יותר כמו אוכמניות, שכן הם בעלי מאפיינים בריאות יותר, להפוך אותם, מדורגת גבוה יותר מאשר אוכמניות בתזונה. יש להם נוגדי חמצון יותר רבים גרגרים אחרים, כולל חמוציות, פטל, פטל שחור, תות שדה.

יש כבר מחקרים שבוצעו או כל מידע אודות הפרי מה אנשים חושבים?

יש כבר כמה מחקרים, עם רבים התמקדו תכונות נוגדות חמצון מצבים בריאותיים שונים שהפולים עשויים להיות מסוגלים לסייע במניעת מחלות. מחקרים התמקדו מכמה מצבים בריאותיים גם, בשל הכמויות של חומצות שומן ומאפיינים אחרים יכולים לסייע למנוע כולסטרול גבוה ומחלות לב.

ברי Acai באמצעות יכול לעזור בהורדת הכולסטרול?

הפולים יש רמה גבוהה של ויטמין C ו- E, רמה גבוהה יותר של חומצה אולאית רוויים מאשר מזון אחר. יש להם גם חומצת שומן חיוני לשיפור הפונקציה cell. הם גם מכילים phytoserols, גבוה בסיבים. מאפיינים אלה יכולים לסייע עוזר להורדת רמות הכולסטרול גבוהה. חומצה אולאית, שהיא חומצת אומגה-9 רוויים וחומצה לינולאית רוויות אומגה 6 חומצה לעזור הכולסטרול LDL, תוך שמירה על רמות HDL בריא מסייע בהורדת רמות כולסטרול.

לחץ כאן כדי לקנות AcaiPlus האתר הרשמי

הפרי טוב כדי לסייע לאבד משקל?

הפולים משמשות יחד עם תזונה בריאה, הם יכולים לעזור לקדם את אובדן משקל על-ידי הגברת חילוף חומרים איטי והגדלת אנרגיה. נוגדי חמצון, ויטמינים, חומצות שומן, יתרונות בריאותיים אחרים למצוא את פרי הדקל acai בטוחים, מאשר רבים של מוצרי דיאטה משמשים לירידה במשקל, יש ללא תופעות חולה בריאות יותר.

יש את האמת כדי הונאה הרזיה?

Better Business Bureau אמר כי הלקוחות היו מרומה לתוך קבלת דוגמאות חינם של תוספי מזון להרזיה, אשר כללה את הלקוח להיות רשום לשירות יעוץ חודשי דיאטה וכושר. הלקוחות לא היו מסוגלים לראות את תנאי הסכם לפני מילוי המידע שלהם לקבל מדגם חינם. האדם הואשם מכן תשלום חודשי יקר עבור שירות זה. אחד החלקים אחרים של זה התבצעה באמצעות הטלוויזיה אישים כגון אופרה ו- Ray רחל, אשר אומרים שאתרי האינטרנט לא היה שלהם הרשאה להשתמש בהן. ההצעה על-ידי BBB היא לקרוא את תנאי השירות בתחתית הדף בזהירות באמצעות חתימה דיגיטלית.

באמת לעזור למנוע סרטן?

כמות גבוהה של נוגדי חמצון הכלולים את הפולים יכול לעזור להילחם רדיקלים חופשיים בגוף, אשר נקשרו במחקרים עם לתרום סרטן.

באמת לעזור למנוע מחלת לב?

הפולים יכול לסייע במניעת מחלות לב, מאז חומצות שומן אומגה, נוגדי חמצון, ויטמינים כמו C ו- E יכולים לעזור לגוף לתפקד טוב יותר, הם יעזרו כדי לשפר את זרימת הדם. פירוש הדבר כי הלב לא תצטרך לעבוד קשה.

לחץ כאן כדי לקנות AcaiPlus האתר הרשמי

האם אלה גרגרים לסייע למנוע Aging?

לצרוך על בסיס קבוע המאפיינים הפולים יכול לעזור לעור להיות בריא במראה, מאחר מבפנים החוצה היה אכפת. ישנם מוצרי קוסמטיקה המשתמשות שמן פרי, כדי לקדם את הבריאות בצד החיצוני של הגוף. גרגרים אלה יש 10 פעמים את כמות נוגדי חמצון יותר ענבים אדומים, גם מכילים ויטמין E שידוע לך לקדם את עור בריא וסידן. חומצת שומן בתוכן הפולים מסייע לחדור את קרום התא בקבלת העור suppler.

גרגרי האסאי באמצעות לקדם יותר אנרגיה?

נוגדי חמצון, ויטמינים וחומצות שומן לעבוד בדרך בגוף אשר יעזרו לספק אנרגיה אמיתי, בניגוד למה נגזר על-ידי קפאין או אנרגיה באנרגיה משקאות. אלה תספק פרץ של אנרגיה אשר יימשך פרק זמן קצר, אך מספק לגוף חומרים מזינים חיוניים יספקו אנרגיה יום ארוך.

זה יכול להגביר את חילוף החומרים?

כן, המאפיינים הפולים יכול להגביר מטבוליזם בדרך בריאה, זו הסיבה יכול גם לסייע לקדם את אובדן משקל. חילוף חומרים מוגבר, הממוצע עיבוד מהיר יותר של מזונות לצרוך וכי יביא פחות שומן אחסונם על ידי הגוף.

היא משפרת הדם?

זה אפשרי כי רמות נוגדי חמצון גבוהים הפולים יכול לעזור לשפר את מחזור הדם, שכן הוא חיוני לגוף יש נוגדי חמצון כדי לווסת את זרימת הדם בגוף. פירות יער מכילים אנתוציאנין, מחקרים הראו כי זה עוזר להגן על הגוף מפני חמצון ה-LDL מגינה על שלמות של תאי אנדותל כי קו דפנות כלי הדם. הם גם מסייעים בשמירה על שלמות נימי ומוביל כי זרימת הדם טובה יותר בגוף.

לחץ כאן כדי לקנות AcaiPlus האתר הרשמי