הטענות של אובדן משקל מהירה וחסרת מאמץ בזריזות עושים תוספת קטנה זו פופולרית. אבל זה באמת עובד? למד את העובדות על קטון פטל, אם זה יעבוד לך.

לאחרונה, הרבה מכם שואלים אותי על פטל קטון ואסטרים ועל היכולת שלהם באורח פלא לכווץ שומן. אחרי הכל, הוא מקבל שטף של תשומת לב תקשורתית. תוסף תזונה הוא להיות היללה את נס מספר אחד לאיבוד שומן, אבל זה באמת נכון? האם פטל קטון ואסטרים הנשק החדש בהארסנל נגד עודף שומן? האם באמת פשוט לקנות שריפת שומן בבקבוק?

הרופאים סלבריטי, גורואים במשקל כאחד הם שבחו את היתרונות של פטל קטון, תרופת ההזמנה קרב הארדנים. התוספת הפך כל כך פופולרי, כי בחנויות מזון אפילו מתקשה בשמירה עם הביקוש. אבל האם זה באמת עובד? קרא את הטוב, הרע והמכוער על הגלולה כביכול קסום זה.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus

מה קטון פטל?

קטון פטל הוא תרכובת ארומטית שנמצאו בפטל, ingested כאשר בבמינונים גבוהים, הוא אמר כדי להגביר את הייצור של הגוף של אדיפונקטין, חלבון המשמש לווסת את חילוף החומרים, כמו גם פירוק של הגוף של מאגרי שומן. כדי להבלע מינון 100-בהם נדרש כדי להשפיע על שינויים אלה, עם זאת, אחד יצטרך לצרוך 90 קילו של פטל לכל יום. כתוצאה מכך, המתחם המיוצר synthetically במעבדות, הנצרך בצורת גלולה.

ההשפעות של פטל קטון

לפי ד ר עוז מהמט – של אמריקה (ו אופרה וינפרי) כוכב הטלוויזיה הפך הרופא האהוב — קטון פטל הוא שום דבר נס במשקל . Likening השפעת קטון פטל על תאי השומן לזו של חנקן נוזלי על בלונים, ד ר. עוז מבטיח כי, כאשר בשילוב עם תזונה מאוזנת ופעילות גופנית, התוספת יביא דרמטי שינויים פיזיים. לפי ד ר. עוז, קטון פטל למעשה טריקים הגוף שלך לתוך חשבו הוא דק.

כיצד פטל קטון היצרנים טוענים שהיא מסייעת לירידה במשקל

על פי טענות היצרנים, פטל קטון ואסטרים לווסת אדיפונקטין הורמון, אשר נוטה להיות נוכח ברמות נמוכות אנשים עם השמנת יתר מאשר אלה בלי זה. מחקרים מראים כי הגברת רמות אדיפונקטין עשוי לסייע לטיפול אינסולין בעיות כגון סוכרת מסוג 2 המטבולית על-ידי הגדלת הרגישות לאינסולין. תנגודת אינסולין הוא גורם מפתח השמנת יתר, סוכרת סוג 2, תסמונת מטבולית. פטל קטון ואסטרים יכול גם לווסת נוראדרנלין, אשר יכול לגרום לעליה קלה טמפרטורת הגוף.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus

שום דבר חדש על פטל קטון ואסטרים

תוספי קטון פטל כבר סביב במשך שנים. למעשה, הם כבר היה המשווקים ברחבי העולם מאז שנות ה-60. במקום זאת, הוא כל hype כי הוא חדש כפי היצרנים מנסים מזומן על וליחסים לנסות כל דבר כדי לרזות.

מחקרים קטון פטל

התביעות על פטל קטון ואסטרים שנראה נובעים שני מחקרים מכרסם בקנה מידה קטן. במחקר הראשון, חוקרים הפגינו האפקטיביות של החומר העלמת הצטברות שומן בעכברים זכרים. השני, אשר נערך בדגימה קטנה של עכברים, קטון פטל הופיע כדי למנוע הצטברות שומן בעכברים נמאס דיאטה שומן גבוהה. עד כה, אין מחקרים האנושי קיים מציג את האפקטיביות של פטל קטון ואסטרים עבור אובדן שומן בבני אדם, למרות אנקדוטלי נראה להציע שעשוי להיות שימושי במקרים מסוימים.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus

כיצד לתרגם מחקרים מכרסם לבני אדם?

על-פי ג’ונס הופקינס רפואי העכבר, הגנום האנושי זהים כ- 85 אחוזים, וזו הסיבה עכברים משמשים לעתים קרובות כל כך כבסיס הראשוני ללמוד ביולוגיה האדם, גנטיקה ומחלות. פירוש הדבר הוא כי כמה ממצאים מכרסמים יהיה עקבי עם ממצאים בבני אדם בעוד אחרים לא. בסופו של דבר, הקביעה הטוב ביותר של איך מצליחים תוספת יהיו בני אדם יכול לבוא רק מחקרים האנושי מבוקרת בקפידה, שנסקרו עמית, מדעי. פטל קטון ואסטרים שעדיין יש לעמוד בתקן זה. הלימודים מכרסם לא מגובים על ידי מחקרים אנושי מלא, ולא נחקרה חומר ללא פיקוח זה בבני אדם כדי לקבוע את התוויות ואת תופעות הלוואי האפשריות.

מה לגבי ממצא אנקדוטלי?

בעוד מחקרים מדעיים הם המטרה, דיווחים אנקדוטיים אינה יכולה להיחשב עדות אובייקטיבית משום שהם מבוססים על דיווח האנושית הסובייקטיבית. הוכחות אלו עשויה להיות מושפעת הטיה הייפ, הציפיות ואישור, עיבוד לא בהכרח תקפות. אנקדוטלי עשוי להיות בסיס מצוין מעצבות היפותזה זמינות, אך רק מבוקר האנושי מחקר מדעי ניתן לקבוע מתאם אמיתי בין פטל קטון ואסטרים ואובדן משקל.

ניתן ליצור שום קורלציה חיובית בין פטל קטון ואסטרים ואובדן משקל האדם בשלב זה.

טענות אחרות

בעקבות ההצלחה פטל קטון ואסטרים מדיה, חלק מהיצרנים מוסיף שאר התביעות למוצר שלהם, כמו גם. אחד כי יש לראות די הרבה הוא כי קטון ואסטרים פטל אנטי אייג’ינג. אמנם נכון שהם מכילים נוגדי חמצון להילחם נזק של רדיקלים חופשיים, הוא קטע גדול לקרוא להם נס אנטי אייג’ינג. אם ברצונך להילחם ההזדקנות, לאכול צמח מעולה מבוסס דיאטה עם נוגדי חמצון טבעיים והשאר כי לא הרבה סתימת פסולת בגוף שלך. רק אל תנסו לקנות אותו אך ורק עם גלולה.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus

כמעט שליטה

ה-FDA קטון ואסטרים של שיעורי פטל כמו גרא (בדרך כלל מוכר בטוח); עם זאת, הסוכנות לא בדקה או שהוא תומך כלשהו של אובדן משקל טענות אודות קטון פטל. יצרנים רבים כוללים גם את שאר החומרים שלהם תוספי מזון, כגון נוראדרנלין (אשר יכול להעלות את לחץ הדם), הודיה, קפסאיצין, קפאין אפשריים אחרים thermogenic (שריפת שומן) החומרים. מרכיבים אלו ייתכן שלל תופעות לוואי שליליות, ומסוכן אולי.

סכנות פוטנציאליות

אינה כלולה ב- hype הם סכנות פוטנציאליות של פטל קטון ואסטרים. מכיוון שהם לווסת את שחרורו של הגוף של נוראדרנלין, הוא גורם ספייק של טמפרטורת הגוף עשויה להוביל גם גידול זמני של חילוף החומרים. למרבה הצער, עם העלאת טמפרטורת הגוף, נוראדרנלין ניתן גם להעלות לחץ דם וקצב הלב. אנשים עם סוכרת, לב, לחץ דם גבוה, COPD, אסטמה כל צריכים להימנע קטון ואסטרים פטל, אשר עלול להחמיר את התנאים לעיל.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus

השורה התחתונה

השורה התחתונה על רוב המוצרים נס אחר עבור הרזיה — לרבות פטל קטון ואסטרים — היא שהם גימיקים. אני לא אוהב גימיקים. בעוד כל כך הרבה אנשים מעדיפים לקנות תוספת במקום לשנות מה הם אוכלים, אין לא גלולת פלא לירידה במשקל, לבזבז את הכסף שלך על כך, הטוב, בזבוז כסף. במקרה הגרוע, אלה גלולות יכולות להיות תופעות לוואי ומרכיבים ללא פיקוח שעלולות לגרום נזק לבריאות שלך.

הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל, לשמור על, להיות בריא היא לאכול דיאטה של מזון טבעי כולו, במתינות ולקבל פעילות גופנית סדירה. אין צורך להצטרף הכושר יקר – תוכלו במרחק הליכה נמרצת 30 דקות חמישה ימים בשבוע או לפתח באימון יוגה בבית.

בעוד המחקר מכרסם עשויים להופיע מבטיח בפטל קטון ואסטרים, הוא רחוק חותכת. אין מחקרים האנושי קיים כדי לגבות את טענות אלה. לא לבזבז את הכסף שלך על גימיק ללא יעילות מוכחת אומת על-ידי בקנה מידה גדול מחקרים האנושי מדעיים מבוקרים.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus

מעבר לירידה במשקל

בעוד אני מבין הרצון לרזות, אין אף מוצר נס זה הולך לגרום לזה לקרות לך. לרדת במשקל צריך להיות חלק מתוכנית לבריאות טובה יותר, תוססת יותר. גם אם מוצר נס באמת יכול לעזור לך להתמוסס קילו אחת ללא מאמץ, אם תמשיך לאכול מזונות מעובדים, סוכר וכימיקלים, ואז תראה שיפור קטן מאוד בבריאות שלך. יופי לצום המערכת מספק תוכנית המתמקדת שלך בריאות טובה, עם המשקל ויופי מוגבר כתוצאה בלתי נמנע. אכילת מזונות טבעיים לחיות אורח חיים בריא הוא הדרך כדי לשפר את המראה והתחושה הטובה ביותר.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus