צורך עפעפיים נפולים או נופל יכול להיות בעיה רצינית כמו אותו יכול לעכב את הראייה שלך. שים לב שאתה יכול להיוולד עם העפעפיים נופל או לפתח אותו כפי שאתה גיל. העפעפיים נופל יכול להיגרם גם על ידי המחלה.

מכונה רפואית blepharoplasty, מנתחים פלסטיים קוסמטיים לבצע ניתוח עפעפיים המעלית לתיקון העפעפיים נופל או נפול. הניתוח נועד לשפר את המראה שלך (התחתון) העפעפיים העליונים, ממריצים את מראה הפנים, עושה לך להיראות ונח בנוח. אתה יכול גם לקבל טיפול קוסמטי ניתוח עפעפיים מסיבות אחרות כגון:

  • שיש שומן פיקדונות – יש אנשים שיש להם משקעי שומן על העפעפיים שלהם, אשר מופיעים נפיחות. כזה ניתן להסירו באמצעות ניתוח קוסמטי של המעלית עפעפיים.
  • עור עודף – יכול להיות עודף העור יהפוך רופף על העפעפיים העליונים שלך. כזה לא רק לשנות את קו המיתאר של העפעפיים העליונות שלך אלא גם עלול לפגום את החזון שלך. כך ניתן לטפל באמצעות ניתוח פלסטי קוסמטי של העפעפיים שלך. צורך שקיות מתחת לעיניים שלך יכול להיות בעיה רצינית, אשר ניתן לטפל באמצעות ניתוח פלסטי קוסמטי של העפעפיים התחתונים שלך.

לחץ כאן כדי לקנות Eye Secrets מהאתר הרשמי

עפעפיים קוסמטיים של המעלית מתבצע רק על מבוגרים עם רקמות הפנים בריאה והשרירים. אתה לא צריך להיות מצב מאיים או בריאות של החיים כמו סוכרת, והדבר עלול להשפיע על הריפוי שלך. החיים שלך צריך להיות גם בריא. בפרט, אתה לא אמור לקבל טיפול blepharoplasty אם אתה מעשן. אתה עשוי לקבל טיפול המעלית עפעפיים בזמן שאתה ער. כי אתה חייב להיות מודאג, אתה חייב לקבל תרופות חרדה לפני הטיפול.

כדי לסלק את הכאב במהלך הטיפול, המנתח שלך מאוגד להחדיר תרופות משתקת סביב העיניים לפני ביצוע חתכים קטנים קיפולים או הקמטים של העפעפיים שלך. המנתח שלך עובר ואז להסיר עור רפוי ורקמות השומן העודף לפני הידוק שרירי עפעפיים שלך. אתה חייב לקבל תפרים על מיקומים לחתוך.

ניתוח עפעפיים המעלית היא בדרך כלל הליך הטיפול אשפוז, צורך השוהים במתקן רפואי. כמו עם כל הליך כירורגי אחרים, עפעפיים המעלית פלסטיק טיפול קוסמטי מציג מגוון סיכונים וסיבוכים. בעוד כמה סיבוכים לעשות משם לאחר השחזור, משתמשים אחרים יכולים להישאר קבוע.

הקושי לסגור עיניים, ראייה כפולה ונפיחות על העפעפיים הם חלק סיבוכים להתפוגג לאחר הריפוי. ייתכן קבוע לא שווה של העפעפיים על ריפוי. תמיד יש הסיכון של זיהום במהלך תקופת הריפוי. באפשרותך למזער את סיבוכים עם היגיינה ומנהגים post-treatment בריאים.

לחץ כאן כדי לקנות Eye Secrets מהאתר הרשמי

עין מרים מכסה סקירה

אתה כנראה הבין כי הוא אינו משימה קלה מציאת פתרון יעיל עבור העיניים מראה נפול, ברפיון.

יש מוצרים רבים בשוק, מבטיח לכם כל מיני דברים נחמדים, אבל המציאות היא כי הם לוקחים זמן רב כדי להתחיל לעבוד, ושנית, רובם לא זולות בכלל.

ניתוחים קוסמטיים נובע מתוך שאלה עבור רוב האנשים היום הוא נושא רמות מסוימות של סיכון, זה יקר, תקופת ההחלמה יכולה להיות ארוכה וקשה.

מה סודות עין-מרים המכסה של העין?

העין סודות עין המכסה מרים הוא אחד המוצרים הללו נדירים על שוק זה היתה למעשה לחיות עד תביעות שלו. זה אכן פתרון פשוט ומיידי לעיניים מראה ברפיון.

לחץ כאן כדי לקנות Eye Secrets מהאתר הרשמי

איך זה עובד?

בעת החלת היפואלרגנית רצועות דבק על עפעפיו העין העליונה, הם יהיה להרים בעדינות העפעפיים עד עמדה טבעית יותר. ואת כאשר תחיל את הג’ל נפט רצועות, הדבקה תהיה הרבה יותר גדולה רצועות יישאר במקום לאורך כל היום.

מי יכול להשתמש מרים מכסה עין?

מוצר זה מתאים עבור כל האנשים, אלה שאינם אלרגיים נפט כדאי להתייעץ עם הרופא שלהם הראשון. הם לא רק עבור נשים; גברים יכולים להשתמש בהם גם. בעצם לכל מי שרוצה גדול למראה עיניים להשתמש במוצר. רצועות דבק נוחים עבור כל עין צורות וגדלים. אין יוצאים מהכלל.

כמה זמן עושה את רצועת האחרון?

כל רצועה צריך האחרון אתה בממוצע 10-12 שעות לפני עליך להחיל אחד חדש. הם נוחים מאוד כדי ללבוש, לא לגרום לגירוי כלשהו בכלל. באפשרותך להשתמש את רצועות בתדירות גבוהה ככל שתרצה; באפשרותך להשתמש בהם כל יום כל היום או להשתמש בהם רק על בסופי שבוע, אירועים מיוחדים ועוד.

כמה עולה הוא עלות והיכן לקנות אותו?

אתה יכול לקנות אותו רק על פי אתר האינטרנט הרשמי של סודות עין לאספקת 29.99 GBP עבור חודש

לחץ כאן כדי לקנות Eye Secrets מהאתר הרשמי