פטל אדום הם לא רק טעים fruit–they יש ערך תזונתי רב. רק פעם אחת ממפות זמין, פטל ניתן כעת ליהנות השנה טריים, מיובשים או קפוא עגול.

ערך תזונתי של פטל

פטל אדום גבוהות מאוד בסיבים תזונתיים. עד 20 אחוז ממשקל סה כ שלהם מורכב מסיבים. הם גם מקור טוב של ויטמין C, ויטמין B, חומצה פולית, מנגן, נחושת, מגנזיום וברזל. כוס אחת של פטל אדום מספקת חצי הקצובה היומית המומלצת של ויטמין C, 60 אחוז RDA עבור מנגן ו- 33 אחוזים של RDA עבור סיבים.

לאכול כוס פטל אדום יספק לך כל ערך תזונתי זה, רק לצרוך 60 קלוריות.

לחץ כאן כדי לקנות תמצית פטל

יתרונות בריאותיים של פטל

פטל אדום גבוה נוגדי חמצון ו פוליפנולים ויש להם ערך ORAC של 4900.They מכילים רמות גבוהות של תרכובת המכונה חומצה אלגית, polyphenol ביותר עבור המאפיינים anticarcinogenic שלו. המחקר מציין כי פנול צמח זה עשוי להיות סרטן יעיל preventer מעכב. חומצה Elligic ידוע לאגד כימיקלים גורמי סרטן, עיבוד אותם לא פעילים.

פטל אדום גבוהים גם הוא אנתוציאנין אלה מכונים גם תרכובות flavanoid. הם אחראים שצבע הפולים אדום. אנתוציאנין הוכחו כדי להגן על הגוף מפני מחלות לב, דמנציה. הם גם מסייעים לחיזוק ורידים, מערכת הדם. ראוי כי מקבל תרכובות אלו מזונות, כמו פטל אדום, נראה שיש יותר מועיל כי לוקח להם שמשלימה את הטופס.

העלים של צמח פטל אדום שימשו במשך דורות למטרות רפואיות. בדרך כלל הספוגה לתוך תה, עלי פטל אדום שלא נעשה כדי להקל על הסימפטומים של הצטננות, כאבי גרון, שלשול.

לחץ כאן כדי לקנות תמצית פטל

הבחירה

פטל מתקלקלים מהר מאוד. יש לצרוך פטל טרי בתוך ימים מיום הרכישה. בחר הפולים המשרד, יש צבע עשיר, עמוק. הימנע גרגרים רכים או כי להראות סימני חבלות או עובש.

אחסון

מאז פטל נכחדים כל כך מהר, טיפול צריך להילקח עבור אחסון נאות. הסר את הפולים מהגורם, להשליך את כל אלה חבול או עובש. דבר זה ימנע מהם את מזהמות האחרים. מקם את פטל בחזרה לתוך המכולה לא חפופות ו לאחסן במקרר עד יומיים.

פטל אדום ניתן לאחסן במקפיא של עד שנה. כדי להקפיא פטל, לרחוץ אותם, משמש בעדינות ומייבשים במגבת נייר. הבא, מפוזרים על פטל בגיליון קוקי מקפיד לא לצופף את הפולים. להעביר את הגיליון קוקי לתוך במקפיא ולתת להם דוקרים במזלג ומקפיאים כשעה. ברגע הפולים יש קפוא, למקם אותם לתוך שקית מקפיא. באפשרותך להוסיף מיץ לימון פירות יער כדי לעזור לשמר את צבעם.

לחץ כאן כדי לקנות תמצית פטל

טיפים פטל

פטל קפוא מפשירים במהירות, ניתן בקלות להוסיף דגנים, יוגורט או פנקייק. הם יכולים להיות מעורבב עם חלב, שהתמזגו שייק. פטל גם להפוך תוספת סלטים מעניינים.

לחץ כאן כדי לקנות תמצית פטל