יום אחד חבר שלי הוזמן לטקס החתונה. כעת באפשרותך לכתוב כתבה נפרדת על כמה שעות ייסורים היא בילתה cosmetologist עד גרם פניה למצב של נאה ומטופחת בת עשרים.

אך לאחר הליך קוסמטי הוא נסער ביותר עפעפיים עליונים נפול, אשר היא מעולם לא היה מסוגל להיפטר. חבר אחר שלי פעם שהוחזר מטיול רומנטי והביא ערימה שלמה של תמונות, שהייתה מכן נבוך להראות בגלל עפעפיים עליונים נופל על פניה, חושב כמה פגם קוסמטי.

היום יש לנו שלוש אפשרויות עבור עור הידוק של העפעף העליון:

 1. שינוי כירורגי של העפעף בשם blepharoplasty;
 2. קרמים קוסמטיים, ג’ל עבור עור הידוק של העפעף העליון;
 3. רצועות דביק עבור עור הידוק של העפעף העליון.

כל אישה יודעת עפעפיים עליונים נופל, נפול הם בעיה בשבילה, אשר בסופו של דבר מתחיל להשפיע על מצב הרוח ובריאות נפשית. כאשר עשו blepharoplasty (ניתוח הרמת עפעפיים עליון), נראה היה כי היא הפתרון מאוד על כל הפנים של נשים בעיות. אבל לדבר בכנות בין אותנו, הנשים, הניתוח הוא ניתוח. לא כל אישה יהיה החליט על ניתוח גופה, אחרי אשר העור נשאר כמה צלקות על פי את פצעיו. במיוחד כי לא כולם יכולים להרשות לעצמם של ניתוח כזה מטעמים כספיים.

לאחרונה בשוק יש מוצר אורגני חדש הנקרא בוטוקס אנטי אייג’ינג חלופה. מוצר זה כבר צברה פופולריות רבה בבריטניה, ורצון אני תל שלך על זה מאמר בעתיד.

במדינות אסיה הרחוקות, בנות ונשים רבים להוטים ליצור האפקט של עין הבובה עבור מה הם בנוסף שונים עדשות, ריסים ושימוש דבק מיוחד עבור העפעפיים. הרמת עפעפיים נפולים של הזרוע, הם מוחלים על פני השטח של מספר שכבות של דבק מיוחד המאבטח המכסה לאחר ייבוש במצב מוגברות. זהו תהליך ממושך ולא דורש טיפול מיוחד בעת טיפול נדבקים לא מקבל לתוך העיניים.

חברות קוסמטיקה מהמובילות בעולם מייצרים לעתים קרובות ג’ל מיוחד עבור התיקון של העפעף העליון ואזור תחת הגבות. בדרך כלל, כגון קולגן ג’ל גירוי עם עוקבות שיקום של סיבי אלסטין בעור. הוא הופך את העור אלסטי יותר ומספק המעלית העפעף העליון.

לחץ כאן כדי לקנות Eye Secrets מהאתר הרשמי

רצועות דבק

במדינות המערב, beauticians חלק הלכו לכיוון השני. לפני מספר שנים חברה בריטית בסקוטלנד יש פיתח ושוחררה מיוחד דבק רצועות עבור העפעף ללא ניתוח. אלה רצועת קסם במערב שרכשו לפופולריות רבה בקרב נשים כי הם החלו להשתמש הבריטית רבים, כוכבי קולנוע הוליוודי או העליון המערבי מודלים, למשל השחקנית הבריטית מישל קולינס, שחקניות אמריקאי, דמי מור, ג’ניפר אניסטון, ועוד. רצועות אלו הפכו גיל אמיתי להסתכל בסוד על סלבריטאים רבים.

נדבקים רצועות עבור המעלית העפעף ללא ניתוח הוא מוצר חדש לגמרי היתה משמעותית לנטרל את המראה על האישה הפנים נופל, נפול, או בצורה של הוד העפעף. ככלל, עפעפיים נפולים בשל הזדקנות, למרות כמה אנשים עשויים להיוולד עם עור נוספת על העפעפיים, וכתוצאה מכך פניהם להפוך מראה קשה מאוד. נשים אחרות נולדים עם עיניים deep-set מאוד, וזו הסיבה שקשה אפילו להסתכל לאותו האדם כי זה גורם אלה אנשים מאוד רק העצימה או בלתי נגיש. לדעתי שאתה מסכים כי אין דבר יותר מאשר פנים צעיר ומושך העיניים פתוחות, ידידותי, צעיר ובריא, עכשיו הוא יכול בקלות להיות מושגת ללא התערבות כירורגית.

דבק רצועות על המעלית עין – של אותו דבק רק רצועות (עברו את מבחן אלרגיה מוגברת) כי באופן טבעי ובעדינות מטמון העפעפיים שלך, הרמת אותן למקומן טבעי יותר ולהפוך את העיניים יותר פתוח. זה עובד על הגבות. כתוצאה מכך פתיחות של העיניים שלך נותן לך דרך פעילים יותר של אישה well-rested, לא מראה עייף שהיה לפני. יחד עם הפסים מצורפת ג’ל עדין על בסיס בווזלין או וזלין, קל לשימוש, המאפשרת את רצועות בחוזקה אך בעדינות להחזיק את העור. כולם נועדו לך להתפשט להכיל העפעפיים במהלך היום, בממוצע, רצועות מאוחסנת 10-12 שעות. אם אתה אלרגי בווזלין, ובמקרה זה יהיה חכם להימנע מהשימוש רצועות דבק, כמו תוכלו לחוות גירוי או אי נוחות.

לחץ כאן כדי לקנות Eye Secrets מהאתר הרשמי

כיצד להחיל

 • אם באפשרותך לעשות זאת בעצמך, לשבת מול מראה.
 • רצועות דבק רכוב על עור נקי, כך צריך לנקות בעדינות את העור על העפעפיים של האיפור.
 • לקחת רצועת.
 • סגירת עין אחת.
 • אצבעות למתיחת העור נופל על העפעף ובעדינות למשוך אותו.
 • לאחר מכן החל את רצועת דבק בחלק העליון של העור על העפעף ולחץ בקלילות עליו.
 • רצועת ישמור על העפעף העליון על-פי נפול.
 • חזור על עיניים אחרות.

לשים איפור מעל רצועות העור של שני העפעפיים כדי להסתיר את רצועות מחוץ תשומת לב.

לחץ כאן כדי לקנות Eye Secrets מהאתר הרשמי

כיצד להשתמש

דבק רצועות ניתן בקלות להסיר ולאחר מכן שימוש חוזר, מוחל מחדש. כדי להתחיל, פשוט למקם את הרצועה המיקום הרצוי על העפעף העליון והחזק אותו לחוץ בעמדה 1-2 דקות, הרצועה תישאר במקום מסוים. אלה רצועות דבק באותה מידה מתאימה לנשים וגברים כאחד, באופן כללי, הם מתאימים לכל מי רוצה לשפר את מראה העיניים והפנים כולו שלהם, מבלי להזדקק ניתוח. ברור כי המראה של פסים גורם להם אפשרות אטרקטיבית ביותר, שכן הם לא יהיו גלויים על הפנים.

גם אם מישהו הוא בוהה בך, איפור הרגיל קל להסתיר את הנוכחות של רצועות של צבע העור. איפור יכול להיות בקלות, ניתן להשתמש בבטחה לפני או אחרי החלת את רצועות. לא משנה באיזו צורה של העין או כמה גדול או קטן בעיניים שלך, פסים יתאים בכל מקרה. כמובן, דבק זה לא ניתן להשתמש רצועות האיפור שלך כמו צלליות. אבל אתה לא צריך לחכות כדי לראות את התוצאות כפי שהם ניתן כבר לראות רגע אחד. זכור כי באפשרותך לא לשים את רצועות על האיפור שלך, להחיל את האיפור שלך לאחר הדבקת רצועות אלו על העפעפיים.

בכל גיל שלך, ללא קשר למטרה של הרצון שלך, כדי לשפר את המראה הכללי של העיניים והפנים שלך זה מרים עפעפיים ייצור קטן ולא בולט על נפלאות מבחוץ עבור רוב האנשים שיש להם בעיות עם הופעתו של עיניהם. רצועות אלו יסייעו כדי לשחזר את הטופס של נעורים שאבדו, לתת ביטחון תוך זמן קצר מאוד. רוצה ללבוש פסים על בסיס יומי או רק עבור אירועים מיוחדים וחגיגות כגון חתונות, הפעלות תמונה, וידאו או חברות צד, הם באמת מסייעים. עם האספקה של חודש במחיר סביר אתה באמת יכול לא נראה כמו משהו לא בסדר. לעומת בוטוקס או פלסטיק, רצועות אלו לא מאיימים הבריאות שלך תופעות לוואי.

עכשיו חברה בריטית לממכר העפעף העליון מרים באופן מקוון באינטרנט, משלוח בדואר רגיל ברחבי העולם. הפתעה מהנה היא אלה פלסטיק דק דביק רצועות באמת עובד. מוצר זה הוא מסכה טובה עפעפיים נפולים פגם ונותן לך ייצוג חזותי של איזה העפעף העליון מורם, בעיניים פתוחות יותר.

לחץ כאן כדי לקנות Eye Secrets מהאתר הרשמי

כדי להכיר יותר

זה מיד מרימה עפעפיים עליונים קל להחיל, יכול לתת לך מראה צעיר יותר, התראה. זה מוצר אחד מומלץ על-ידי פייג Lou, להפוך את האמן מתחיל ומשמש באופן רשמי מתחיל בערכה של סרט סופרמן. ניתן התבוננה מוצר זה בטלוויזיה, על נשים רופף הבריטי Daily Mail.

כאשר קנה זה אחד במחיר פחות מ- $50 קבל רצועות 30 בכל תיבת, הוא כולו של חודש אספקה של רצועות אם אתה מחיל רצועות מדי יום. חלק מהמשתמשים דיווחו על יצרן כי הם מחפשים, מרגיש 10 שנים הצעיר עם השימוש של מרים מכסה עין, קשה לא, כלל מהיר עם רצועות, אתה יכול להשתמש בהם בכל זמן, לא משנה איפה אתה או מה אתה עושה מה שהופך אותו אלטרנטיבה מעשית מאוד ניתוח. ניתן להרגיש בטוח יותר במראה שלך להיראות טוב יותר בתמונות או להסתכל לאנשים ישר בעיניו שוב, בידיעה שאתה מראה נהדר.

כמובן, אתה עשוי לא להיות מבולבל לפי המחיר של מוצר מיצרן זה, אך זה תלוי יכולות הפיננסי שלך. כל אישה אוספת שלה ערכת עזר בבית, מבוסס על תכונות שלה. באפשרותך תמיד לחפש באינטרנט עבור מוצרים זולים יותר.

לחץ כאן כדי לקנות Eye Secrets מהאתר הרשמי