יין אדום משהו resveratrol נקרא יין אדום עשויים להיות לב בריא. גלה את העובדות, הייפ, לגבי יין אדום והשפעתם על הלב שלך.

יין אדום, במתינות, מזמן כבר חשב על-לב בריא. על האלכוהול וחומרים מסוימים ביין אדום שנקרא נוגדי חמצון עשויה לסייע במניעת מחלות לב על-ידי הגברת רמות של טובה כולסטרול ולהגן מפני נזקי עורק.

בעוד החדשות אודות יין אדום אולי נשמע נהדר אם ליהנות מכוס יין אדום עם הארוחה בערב, רופאים נזהרים מעודד כל אחד כדי להתחיל שתיית אלכוהול. הסיבה לכך היא יותר מדי אלכוהול יכולות להיות השפעות מזיקות רבות על הגוף שלך.

עדיין, רופאים רבים מסכימים כי משהו ביין אדום מופיע כדי לסייע הלב שלך. זה אפשרי כי נוגדי חמצון, כמו פלבנואידים או חומר בשם רזברטרול, יש יתרונות לחולי לב.

איך הוא לב יין אדום בריא?

יין אדום נראה כי היתרונות לחולי לב אפילו יותר מאשר סוגים אחרים של אלכוהול, אבל זה אפשרי כי יין אדום אינו טוב יותר בירה, יין לבן או משקה חריף לבריאות הלב. אין עדיין שום הוכחה ברורה כי יין אדום הוא טוב יותר מאשר צורות אחרות של אלכוהול כשמדובר היתרונות לחולי לב.

נוגדי חמצון ב- polyphenols נקרא יין אדום עשוי לסייע בהגנה על הציפוי הפנימי של כלי הדם בלב שלך. Polyphenol בשם resveratrol הוא חומר אחד ביין אדום אשר קיבל תשומת לב.

לחץ כאן לרכישת Resveratrol מהאתר הרשמי

Resveratrol ביין אדום

Resveratrol עשוי להיות מרכיב מרכזי ביין אדום מסייעת למנוע נזק לכלי הדם, מפחית את הכולסטרול הרע ומונע קרישי דם.

רוב המחקר על resveratrol נעשה על בעלי חיים, ולא אנשים. המחקר בעכברים נתון resveratrol מציע נוגד חמצון עשוי גם לסייע בהגנה עליהם מפני השמנת יתר, סוכרת, הן חזקות גורמי סיכון למחלות לב. עם זאת, ממצאים אלה דווחו בעכברים, לא אצל אנשים בלבד. בנוסף, כדי לקבל את מינון זהה של רזברטרול בשימוש במחקרים בעכברים, אדם יצטרך לשתות מעל 60 ליטרים של יין אדום מדי יום.

מספר מחקרים מראים שכי רזברטרול יכולים להיות קשורים לסיכון מופחת של דלקת וקרישת דם, שניהם יכול להוביל למחלות לב. מחקר נוסף הוא הצורך לפני זה ידוע אם resveratrol היה הגורם סיכון מופחת.

Resveratrol ענבים, תוספי תזונה, מזונות אחרים

Resveratrol ביין אדום מגיע מן העור של הענבים המשמשים לייצור יין. כי יין אדום מותסס עם הקליפות זמן רב יותר הוא יין לבן, יין אדום מכיל רזברטרול יותר. פשוט לאכול ענבים, או שתיית מיץ ענבים, הוצע כדרך אחד להגיע resveratrol ללא שתיית אלכוהול. מיצי ענבים אדום וסגול אולי חלק מאותם יתרונות לחולי לב של יין אדום.

מזונות אחרים המכילים רזברטרול מסוימים כוללים בוטנים, אוכמניות וחמוציות. עדיין לא ידוע כיצד מועיל לאכול ענבים או מזונות אחרים ייתכן לעומת שתיית יין אדום כאשר מדובר על קידום בריאות הלב. הכמות של רזברטרול אוכל, יין אדום עשויים להשתנות במידה ניכרת.

תוספי Resveratrol הינם גם זמינים. בעוד חוקרים לא מצאתי כל נזק לקחת תוספי resveratrol, רוב של רזברטרול תוספי מזון אין אפשרות להיקלט על-ידי הגוף שלך.

לחץ כאן לרכישת Resveratrol מהאתר הרשמי

כיצד מסייע אלכוהול על הלב?

מחקרים שונים הראו כי כמויות מתונות של כל סוגי אלכוהול לטובת הלב שלך, ולא רק אלכוהול נמצאו ביין אדום. זה מחשבה האלכוהול:

  • מעלה את רמת הכולסטרול ליפופרוטאין בצפיפות גבוהה (HDL), כולסטרול טוב
  • מפחית היווצרות של קרישי דם
  • מסייע במניעת עורק הנזק שנגרם על ידי רמות גבוהות של הכולסטרול ליפופרוטאין low-density (LDL), הכולסטרול הרע

לשתות במתינות — או בכלל לא

יין אדום לחולי לב היתרונות הפוטנציאליים נראה מבטיח. מי שותה כמויות מתונה של אלכוהול, כולל יין אדום, נראה שיש סיכון נמוך יותר של מחלת לב. עם זאת, דרוש מחקר נוסף לפני שאנו יודעים יין אדום טוב הלב שלך מאשר צורות אחרות של אלכוהול, כמו בירה או רוחות.

לא איגוד הלב האמריקני ולא הלב הלאומית ריאות, מכון הדם ממליצים לך להתחיל שתיית אלכוהול רק כדי למנוע מחלות לב. אלכוהול יכול להיות ממכר יכול לגרום או להחמיר את בעיות בריאות אחרות.

שותה יותר מדי מגביר את הסיכון ללחץ דם גבוה, רמות טריגליצרידים גבוהות, נזק כבד, השמנת יתר, סוגים מסוימים של סרטן, תאונות ובעיות אחרות. בנוסף, שותה יותר מדי אלכוהול באופן קבוע יכול לגרום קרדיומיופתיה — נחלש שריר הלב — גורם סימפטומים של אי ספיקת לב אצל אנשים מסוימים. אם יש לך אי ספיקת לב או לב חלש, הימנע אלכוהול לחלוטין. אם אתה לוקח אספירין מדי יום, צריך למנוע או להגביל אלכוהול, תלוי ברופא. אתה גם לא מומלץ לשתות אלכוהול אם את בהריון. אם יש לך שאלות אודות היתרונות והסיכונים של אלכוהול, נדבר הרופא שלך המלצות ספציפיות עבורך.

אם כבר, אתה שותה יין אדום, לעשות זאת במתינות. שתייה מתונה מוגדרת ממוצע של שני משקאות ביום לגברים ואחד לשתות ביום לנשים. המגבלה עבור גברים היא גבוהה יותר כי גברים בדרך כלל שוקלים יותר יש יותר של האנזים metabolizes אלכוהול מאשר נשים.

לחץ כאן לרכישת Resveratrol מהאתר הרשמי