אחרי שראיתי את פרק של הצגת ד ר. עוז על כוחה מדהים של פרי אדום האהוב שלי, הייתי צריך לעשות קצת מחקר ולראות מה המינון הנכון קטון ואסטרים פטל היה לטובת בריאות המרבי. קיוויתי שאוכל רק לאכול פירות יותר כי אני באמת אוהבת אותם. לצערי מצאתי כי עליך איפשהו בסביבות 90 ק ג של פירות כדי לקבל את הסכום שהדרוש לך כדי להפיק יתרונות בריאותיים. גם אם אני יכול לאכול הרבה, אני די בטוח שאין לי כסף לקנות בו הרבה.

אז מה המינון המינימלי קטון ואסטרים פטל יעיל? הוא 100 מ ג ליום. סכום זה צורך כיוון שיחלפו כמות משמעותית כדי להפוך את התא של שחרור שומן ביעילות רבה יותר לווסת את חילוף החומרים שלכם. אם אינך רואה 100 מ ג למנה, עליך לנסות כנראה תוספת אחרת.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus

ובכן, על כל שמה שיש זה פוסט בבלוג. השורה התחתונה היא המינון הנכון קטון ואסטרים פטל לפחות 100 מ ג ליום.

קטון פטל הוא אחד ההזמנה הרזיה תוספי תזונה להופיע בשוק. תוסף טבעי זה נאמר כדי להגדיל ולהאיץ הרזיה, במיוחד בעת שימוש יחד עם תזונה בריאה קלוריות ופעילות גופנית קבועה. אם שמעת מוצר טבעי זה אתה עשוי לשאול כמה קטון פטל צריך אני לוקח כל יום. כמו עם כל דיאטה גלולות זה חשוב לקחת מנה כי הוא בטוח ויעיל.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus

המרכיב הפעיל, פטל קטון, נמצא באופן טבעי פטל אדום. קטון ואסטרים תרכובות ארומטיות בטבע, הם נמצאים הרבה צמחים, פירות, פירות יער. אחד היתרונות העיקריים של פטל קטון הוא ההשפעה שלו על חילוף החומרים של הגוף שלך. הוא משפיע על חילוף החומרים על ידי ויסות חלבון (אדיפונקטין) בתורו מווסת את קצב חילוף החומרים. פעולה זו מסייעת לגוף לשרוף שומן מהר יותר ובאופן יעיל יותר. רמות גבוהות של אדיפונקטין מחובר כמויות קטנות יותר של שומן בגוף.

המינון היומי המומלץ של פטל קטון הוא 100 מ ג. אם אתה רוצה לקבל 100 מ ג של המרכיב הפעיל פטל טרי, יהיה עליך לאכול 90 קילוגרמים של פירות יער טריים. לפני קניית מוצר לקרוא את רשימת החומרים, מוצרים מסוימים הם 100% טבעי, חלקם עשויים להכיל להוסיף מרכיבים.

בעת קניית מוצרים אובדן משקל חשוב לבדוק כמה של המרכיב הפעיל כל לוח או כמוסה מכילה. יש רק מספר מוצרים קטון פטל בשוק כה אבל כמו עם כל תוספי תזונה, תמיד יש הבדלים באיכות. המוצרים הזולים ביותר עשוי להכיל מעט מדי של המרכיב הפעיל לא יכול להיות יעיל באמת. להתאבד כל תוספי מזון שיכולים להזיק לבריאות שלכם, חשוב לשמור על המינון היומי המומלץ.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus