קטון פטל – אם לא שמעת עדיין, הוא ירידה במשקל שמשלימה את זה מוגדר סלע העולם כושר ובריאות ב- 2012. הוא נמצא בראשיתו. מכירות יש כבר skyrocketing דראגסטורס וחנויות בריאות באינטרנט, נעזר בחלק גדול של ד ר עוז מזכיר זאת כמה ימים לפני על הצג הפופולריות שלו. כך, מה קטון פטל , מה שמקשה על אחרים שריפת שומן ההכנות כבר בשוק?

פטל קטון ואסטרים היה מובלט על הטלוויזיה, מוכחים כדי לעזור לך לרדת במשקל מהר. זה קטון פטל תוספי תזונה מיוצרים כאן בארה עם המרכיב באיכות הגבוהה ביותר. פטל עזרה קטון ואסטרים שהגוף שלך לפרק שומן תאים מהר יותר. ד ר. עוז בשם זה שומן צריבת נס . כמות קטון ואסטרים כל מנה דומה לצרוך 90 קילוגרמים של פירות פטל טהור, raw. הרזיה קורה באופן טבעי ככל העבודה קטון ואסטרים לפרק שומן ולהגדיל את חילוף החומרים.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus

מה קטון פטל?

קטון פטל הוא המטבוליט מורכבות למצוא פטל אדום זה נותן הפרי ריחו מתוק. זה נעשה על-ידי חברות קוסמטיקה ומכונות בושם לתת מוצר ריח פירותי. קטון ואסטרים מפטל אדום מחולצים ברמה נמוכה מאוד – מ- 1 עד 4 מג בקג – מה שהופך אותו לאחד היקרים ביותר flavorings טבעי. כדי לקבל את הכמות המומלצת עבור אובדן משקל, אחד יצטרך לאכול בושל שלם של הפרי. מכאן, בשל ספק אין די שלו, הוא מיוצר הלא-ביולוגיים תהליכים חומרים כימיים ביניים.

הדמיון קטון פטל אדרנלין, ephedrine בנוסחה מבנית שלהם הציקה במוחם של כמה חוקרים יפניים והוביל אותם ללמוד השפעתו על עכברים. התוצאות פורסמו בשנת 2005, מציג כי עכברים אשר מאכילים דיאטה שומן גבוהה לא במשקל רב כאשר נתון קטון פטל מאשר עכברים אשר לא קיבלו את קטון. הם הסיקו כי זה phenolic טבעי המורכב מפטל אדום מעכבת את הצמיחה של רקמות שומן.

האנזים קטון פטל מגביר את הייצור של adinopectin הורמון חלבון. Adinopectin, המופרשים מבלוטה רקמות שומן בכבד ושרירים, שולט סטיות מטבולית עלולה להוביל השמנת יתר ומחלות אחרות.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus

מה הופך קטון פטל כל כך טוב?

אחד היתרונות הגדולים של תוספי קטון פטל היא כמה מהר זה נכנס לתוקף. נלקח במינון של שתי טבליות ליום עם כוס מים, בשילוב עם תזונה בריאה ופעילות גופנית קבועה, קטון פטל יכול לייצר תוצאות אובדן משקל גלוי בתוך שבועיים.

מאז הוא מגיע ממקור טבעי, קטון פטל בטוח וכולל לא מוכרות תופעות לוואי שליליות. למעשה, ה-FDA הציב מרכיב זה בקטגוריה מזוהה בדרך כלל כבטוח. מוכח הבטיחות והיעילות של כל מוצר הם גורמי המפתח כדי לעשות את זה לנחות על הרשימה רבי מכר.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus

תוספת קטון פטל

המתחם הוכח לעבוד גם בשריפת השומן וירידה במשקל. אבל יעילותה היא מיהרה משופרת בשילוב עם שאר החומרים טבעיים thermogenic. שילוב הידועים ביותר תמציות עבור קטון פטל נמנים תה ירוק, ברי acai, resveratrol, מנגו אפריקאי. לבד, הם כל עוצמה מוצרים הרזיה. משולב, הם הופכים את האויבים החזקים של רקמות שומן ושומנים ואת ערובה לירידה במשקל.

קטון פטל והמוצרים שלהם מרכיבים משלימים נגזרים ממקורות צמחיים אורגניים, הפיכתם יותר בטוח מאשר מקביליהם סינתטי. מכיוון שהם כל הטבע, הם גדול עבור אנשים המעוניינים במוצר אובדן משקל נגד דיכאון-חופשית.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus

שימושים אחרים של פטל קטון

פטל יש כבר זמן רב ידוע להכיל רמות משמעותיות של נוגדי חמצון, ההגנה של הגוף מפני מחלות, נזק תאי. Adinopectin, החלבון ההורמון בגוף שפורסם על-ידי פטל קטון, מגינה מפני סוכרת סוג 2. הוא גם מסייע מונע הצטברות של פלאק קירות עורקים, שאינם אלכוהוליים מחלות כבד שומניות כי הוא גורם סיכון לסרטן הכבד.

מסקנה

מוצרים המכילים פטל קטון הם טבעיים. מה שהופך אותם ייחודי הוא יעילותם והחרפת על אנשים שנמצאים על דיאטות שומן גבוהה. הפעולה של קטון בהפחתת שומן אשר צוברת בכבד מקלה על אנשים שומן שלהם ולאכול אותו, מדי. אחרי הכל, תמיד יש קטון פטל.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus