מהו שמן קריל?

קריל הם סרטנים שרימפס-כמו שהם כ 1 עד 6 סנטימטרים. הם גרים הוא האוקיינוס, שבו הם ניזונים בעיקר פיטופלנקטון. אתה בתחתית שרשרת המזון והם נאכלים על-ידי לווייתנים, חותמות, פינגווינים, דיונון דג.

דיג מסחרי של קריל מתרחשת בעיקר בדרום האוקיינוס והאוקיינוס השקט בצפון לאורך החופים הצפוניים של קנדה ויפן. קריל אשר נתפסים משמשים עבור חקלאות ימית, אקווריום הזנות, ספורט דייג פיתיונות או הם נאכלים כמו מזון. ביפן, קריל הנלכדת מזון נקרא okiami.

שמן קריל, שמן יש למצוא באופן טבעי קריל, חילוץ, נמכר כתוספת תזונתית. הוא נמכר בחנויות מזון בריאות מסוימים באינטרנט בצורת קפסולה.

שמן קריל מכיל חומצות שומן אומגה 3, שהוא הסיבה העיקרית שזה נהיה פופולרי כמו תוסף התזונה.

סיבה נוספת שמן קריל הופכת לפופולרית היא מכיוון שהוא מכיל אנטיאוקסידנט בשם astaxanthin. האצות אוכלים קריל מייצרת astaxanthin פיגמנט אדום בהיר אשר מעניקה קריל, סרטנים אחרים כמו לובסטר, שרימפס צבעם ורוד אדמדם.

נוגדי חמצון להגן על תאי הגוף שלנו מפני נזקי רדיקלים חופשיים, חומרים לא יציבה כי הם חשבו לתרום מחלות כרוניות מסוימות. שלא כמו רבים נוגדי חמצון אחרים, astaxanthin חוצה את מחסום דם – מוח, שבו הוא יכול להגן תיאורטית על העין, המוח, מערכת העצבים המרכזית מפני נזק של רדיקלים חופשיים.

הפופולריות היום של תוספי שמן קריל העלה חששות כי הוא יכול לאיים אוכלוסיית הטורפים שלו, כולל פינגווינים, כלבי ים, לווייתנים.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

מדוע אנשים להשתמש שמן קריל

אנשים משתמשים שמן קריל מאותן סיבות שהם משתמשים שמן דגים, שמן פשתן או אחרים חומצות שומן אומגה 3. שלא כמו שמן דגים, שמן קריל אינה גורמת במיוחד חשוד או של טעם, תופעת לוואי נפוצה של שמן דגים. כמו כן, שמן קריל מכיל כמויות גבוהות של astaxanthin מאשר שמן דגים. להלן כמה תנאים מסוימים אשר בה.

1) כולסטרול גבוה

שמן קריל חוקרים כתרופה טבעית כולסטרול גבוה. במחקר אחד, 120 אנשים ניתנו שמן קריל, שמן דגים או פלצבו. שמן קריל מופחתת LDL (המכונות גם באד ) כולסטרול על-ידי 34% וה -HDL מוגברת ( טוב ) כולסטרול ב- 43.5% לעומת פלצבו. לשם השוואה, שמן דגים מופחת כולסטרול LDL בכ-4.6%, כולסטרול HDL בכ-4.2%. קריל הוריד גם טריגליצרידים.

2) תסמונת קדם וסתית

מחקר ראשוני מרמז שמן קריל עשויה לעזור להפחית את התסמינים של תסמונת קדם וסתית (PMS), עם זאת, נדרש מחקר נוסף.

3) מפרקים

מחקר בכתב העת של המכללה האמריקנית התזונה בדק שמן קריל (300 מ ג מדי יום) לעומת פלצבו, נמצא כי שמן קריל היה יעיל להפחתת הסימפטומים של דלקת מפרקים ודלקת.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

תופעות לוואי של שמן קריל

אנשים עם אלרגיות מאכלי ים להשתמש שמן קריל. אנשים עם הפרעות דימום לא צריך להשתמש שמן קריל אלא אם כן תחת הפיקוח של איש מקצוע רפואי מוסמך.

תופעות לוואי של שמן קריל עשויים לכלול שרפרפים רופף, שלשול או קלקול קיבה.

תרופתיות אפשריות

אנשים לוקחים את הדם thinners (נוגד קרישה או תרופה anti-platelet), כגון אספירין, קומדין (קומדין), הפארין, clopidogrel (Plavix), תרופות אנטי דלקתיות ללא סטרואידים (NSAIDS) כמו איבופרופן (Motrin, נורופן), נפרוקסן (Naprosyn, Aleve) צריך שמן קריל השתמש רק תחת ההשגחה של רופא.

שמן קריל אמור לשמש גם בזהירות על ידי אנשים לוקחים צמחי מרפא ותוספי מזון אשר הם חשבו להגביר את הסיכון של דימום, כמו גינקו בילובה ושום.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי