מה ברי Acai?

כמה אנשים לא שמע על Acai ברי – צמח מג’ונגל האמזונס כי יש לי מעניין מאוד במשקל תכונות? התגלית החדשה של הדבר הזה גורם אפשרי לרדת במשקל כמעט ללא כל בעיות – הודעה זו רץ ברחבי העולם, להגיע כמעט את כל הקבוצה של עניין.

העובדה, כי מזרזת חילוף החומרים, הוצאות האורגניזם גדל באנרגיה המציגה יותר שריפת שומן, יודע לא פחות מומחים, רופאים, תזונאים, אנשים המעוניינים הרזיה. היא משפרת את מחזור הדם, מערכת העיכול. מאמר זה מוקדש למי שלא רוצה לדעת משהו נוסף.

Acai ברי טעמים כמו גרגרי מכוסה שוקולד מתוק, הם נראים כמו מעט, עגול כדורי בצבע סגול. הבתוך מסתיר נוגדי חמצון עם כמות מוגברת של חומצות שומן, כמו: אומגה 6 ו- 9. רכיבים זה מאפשר למתח בשרירים מושלם, משפר את יעילותם, מסייעת להם להתחדש מהר יותר. יש להם השפעה על קופחת רמת, מה שנקרא, הכולסטרול הרע האורגניזם.

מה מסתיר בשם ברי Acai? הצמח מכיל 18 חומצות אמינו, חומצות שומן 29, 21 יסודות כימיים, B1, B2, B3 ויטמינים, ויטמין C, E, חומצה nicotinic, בטא קרוטן, זרחן, ויטמין P33, סידן, אשלגן, נחושת, אבץ. כל המרכיבים הם יתרונות האורגניזם עבודה בריא.

אפקט מדהים כל כך של הפרי, יש ההשפעה הגדולה ביותר phytonutrients, המופיע בטבע מתחת לעור של פירות וירקות. יש להם איכויות antioxidante טובה מאוד. יש להם בעיות oneliminating השפעה טובה של מחלות רבות: הורידו את רמת הכולסטרול, עצירת התפתחות תאים סרטניים, הם אנטי-בקטריאלי.

הצמח עם איכויות הנפש נושבת זה אנו יכולים לזהות הגשם הברזילאי. הוא גדל על דקל האמזונס, התכונות של אותו מוכר היטב מעל האנשים שגרים שם. במהירות התגלה כי היא מאפשרת בקלות רבה כדי לשמור על גוף בריא, גם משפרת את רמת בריאות מעולה.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי דיאטה הגלולה האתר הרשמי

מדוע היא ראויה לקחת מוצרים אשר ברי Acai?

ברי Acai שהכירוהו עוזר לרזות, מנקה את האורגניזם מרעלים, מוסיף למראה עור בריא וצעיר. It לרעשים העבודה היא האטה משמעותית של תהליך ההזדקנות, חיסונית משופרת. הדגימה מגדילה את המוקד, מווסת את רמת הכולסטרול. היא מסייעת עם שינה קלה, תומך זרם הדם, משפרת את המיניות ואת מערכת החיסון. מוצרים המבוסס על צמח זה גם הם תיקון איכות הראייה של העין.

כיצד להשתמש Acai ברי הרזיה?

העובדה כי ברי Acai הוא פרי צריכת יש לה השפעה טובה מאוד על הבריאות אינו ידוע מאתמול. ספק היחיד יכול להיות הדרך איך בדיוק להוספת רכיב זה דיאטה רגילים לקחת סחורה שלו עם שתי הידיים. המדריך הינו מתחת.

מה מסתיר Acai ברי?

ברי Acai הוא אנטיאוקסידנט יוצאת דופן, פרי עם איכויות תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות. מקור חומצות אומגה 3 ואומגה 6. המוצר עשיר בויטמינים B תאית וקבוצה. תכונות תקינות של הפרי הזה הם ללא כל דיון. את העובדה כמה יעיל זה, אנו יכולים לשמוע את הקולות של לקוחות מרוצים אשר היו מוכנים לנסות אותו.

ארוחת בוקר

התחילו את היום עם ארוחת בוקר עשירה תאית. אתה יכול להגיע דגנים וחלב. חוץ מזה, הבוקר הוא הזמן של היום שבו עליך להשתמש 250 מ של מיץ Acai או גלולה המכיל תמצית על פי זה ברי יוצאת דופן.

כך תוכלו להתחיל את היום בריאים, מסירת האורגניזם לך בדיוק מה שהוא צריך לעבור יום פעיל. ארוחת בוקר טובה היא גם פחות סיכון של אכילה בכמויות קטנות מאוחר יותר, שבו הוא האשימו fatting מהירה.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי דיאטה הגלולה האתר הרשמי

תרגיל הרבה

הטוב ביותר יהיה אם אתה יכול למצוא רגע בשעות הצהריים. המינימום הוא כחצי שעה ביום, הטוב ביותר – לשעה. אימון אינטנסיבי מתון אך שמרו תמיד באותה רמה.

חצי שעה לפני פעילות גופנית, לקחת את הגלולה Acai ברי השני, לשתות הרבה מים מינרליים טבעיים.

Nutriciously ואור

לאכול nutritively, ומן הצד השני ערב קלות, לשתיית. הנבחר על ידי לאכול צריך רמה נמוכה של שומן בו. אם לא יכולתי לקחת את הגלולה Acai ברי לפני האימון, אתה לפני ארוחת הערב, לקחת את הגלולה השניה עכשיו.

שתי מנות ביום הם מספיק. אין צורך לקחת Acai לפני השינה. בגלל זה אתה עלול להיתקל בבעיות עם נופל לתוך שינה. מומלץ לקחת את הגלולה השניה כחמש שעות לפני השינה.

בסופו של דבר, אזהרה: אפילו להתחיל ההרפתקה שלך עם ברי Acai, אתה צריך לקחת גלולות ממקור טוב, במקרה אחר הם לא יעזור לך. למרבה הצער, בשוק, ישנם עדיין מספר העותקים רע.

ברי Acai הוא להיט ההזמנה dietetics, תוספי. הוא משמש כדי לרפא הכל, כך panaceum טיפוסית.

כמה פירות פרי האסאי הפך לפופולרי כל כך?

מאחר הם התגלו על ידי תאונה, לא זמן רב בזמן על-ידי במרכז יהיו תזונאית.

Acai ברי גדל unspotted האמזונס, הם היו ידועים רק על השבטים גרים שם, אשר השתמשו בהן אוכל שלו ולריפוי טבעי למחלות אפשרי בכל. אל ג’ונגל האמזונס סוף סוף הגיע אנחנו, האנשים של המעגל התרבותי המערבי והחל לגלות את כל סודותיה. ג’ונגל האמזונס לא כי אנו ניתן לחקור, לגלות במשך מאות רבות של אותה פלורה (בתקווה באיפוק!), אז אין שום דבר מוזר, כי פירות יער Acai, שבו נמצאו על ידינו והפך כזה להיט כל כך בזמן האחרון.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי דיאטה הגלולה האתר הרשמי

עבודתו של פרי האסאי

Schauss אלכסנדר רופא, מומחה תזונה, תזונה בריאה, אבל רוב כל, בוטנאי ידוע של העולם, גילו גרגרים אלה בעת היותו באחד ממסעותיו. גילוי זה הופיע עם מחקר כמעט מיידית. ההשפעה היתה כי היה נראה כי גרגרי האסאי הם פצצה אמיתית ויטמין. הם מכילים הרבה חומרים לתזונה, biocatalysts, ויטמינים, מינרלים ו.. ומי יודע מה עוד, כי העולם של dietetics, תוספי מזון, מזגנים רעד כמעט תומך שלו. בהתבסס על מחקר Schauss הרופא, הוא כתב ספר המתאר את איכויות פרי האסאי והחל מאותו רגע הקריירה של פרי זה.

סיפור ארוך קצר: איכויות של פרי האסאי

כפי שאמרתי, ברי המכונה של panaceum. הוא מכיל את רוב הויטמינים חיוניים, כמו אלה מקבוצת B של ויטמינים, נוגדי חמצון כמו ויטמינים E ו- C, מינרלים, ועם אותם, אומגה 6 ו אומגה 9 חומצות וחומרים רבים יותר.

עכשיו כי אנחנו יודעים את הרכיבים הבסיסיים, אפשר בקלות לומר כי ברי Acai הוא תרופה הזדקנות ומחלות (הוא מכיל נוגדי חמצון הם הורסים רדיקלים חופשיים), חוץ מזה זה ברי מוסיף לנו אנרגיה, הוא הראשוני ביותר של vitals שלנו, מסייע עם ניקוי רעלים טופס של האורגניזם, מעוררת תהליכי digesting, הופך שלנו מערכת חיסונית חזקה יותר, מגנה ומחזקת, שיער וציפורניים, והופך שלנו מראה הומור טוב יותר. זה עושה הכל!

כמובן, משפט כי ברי Acai הוא תרופה מה הבעיה היא גדולה מעל-הפרשנות, מלבד, מרכיבים דומים אנו מוצאים פירות יער אחרים (כמו שלנו fructus aroniae), אחרים צמחים, מזון, אך ב- Acai הן מופיעות ברמת מעובה כל כך, כי היא שווה להגיע על דגימות עשה ישירות מגרגרים זה למלא את המרכיבים אנו חסרים ב שלנו ליום, עיבוד מאוד של מוצרים.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי דיאטה הגלולה האתר הרשמי

Acai ברי-הרזיה פגע

בארצות הברית של אמריקה היו מאושר עם Acai ברי הרזיה תכונות. הם בעצם עושים לך לרדת במשקל? אם אנו מניחים כי פירות ו ירקות בריאים, אלה מהם אשר מאיץ את חילוף החומרים, לספק את התזונה האורגניזם שלנו בלי דחיפה נוספת, לא נחוצים הקלוריות, לעבוד הרזיה, ולכן אין צורך dent תכונות הרזיה Acai.

חשוב: Acai הוא לא הרג רעב כמו צמחים אקזוטיים אחרים המשמשים בתהליך הרזיה (כמו לדוגמה Hoodia Gordonii), Acai ברי מגביר פונקציות החיים שלנו – גם חילוף החומרים שלנו.

היכן Acai ברי עדיף מגרגרים אחרים?

למען האמת, קשה לי להשוות Acai עם Aronae שלנו (חוסר מתועדים ונתונים legit), אבל למשל בהשוואה whortleberry, פרי האסאי מכיל מרכיבים שמונה פעמים יותר שהם נוגדי חמצון. ברי זה הוא לא מתאים אפילו חמוציות כי הוא האמין כאחת המקור העשיר ביותר של נוגדי חמצון.

ברי Acai מגנה ומרפא האורגניזם שלנו. אם לקרוא על זה באינטרנט, תוכל בקלות אספר כי על-ידי המרכיבים של אותו ותכונות שדומה מאוד panaceum אחרים זני צמחים כמו ג’ינסנג או גינקו בילובה. בזמן האחרון זה ברי הפך פופולרי אך עליכם להודות בכנות, כי זה אופנה היא בריאות, מכיוון שאנו להגדיל את הידע שלנו אודות ענבה, בתור בונוס, אנו להשיג ידע על ריפוי טבעיים אחרים, דומים.

למרבה הצער, Acai אינו זמין בפולין בצורת פירות, חוץ מזה, זה יהיה קשה מאוד לקבל את זה בכל מקום מלבד אמזון מאחר הפולים הם מאוד לא יציב. ממש לפני הקטיף הם ים מיובשת, השלב הבא בתהליך זה לשנות אותם דגימות בצורת מוצק או נוזלי (גלולות או מיצים). בעיבוד, הפולים מאבדים לא רבות מהתכונות שלהם, דבר לעמוד בדרך של השימוש בהם.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי דיאטה הגלולה האתר הרשמי

ברי Acai לעומת בריאות

המידע על ברי Acai הוא כל כך מדהים היא מסייעת לנהל עם מחלות קשות (כולל סרטן) יש יישכח מהר מאוד. בזמן האחרון אנו למצוא המון מידע באינטרנט מסוג זה. אף פירות, ולא צמח (היום) אין לו תכונות מופלא כל כך כך הם יהיו מסוגלים לנהל עם מחלות עם הם לעזור, אבל ברי Acai וצמחים מסוימים אחרים מציג עבודה מודעת בריאות חזקה.

זאת אומרת, הם לסייע בניהול עם כמה בעיות ומגן לנו מהם, אבל בתנאי אחד. מה התנאי? זה אומר כי לוקח את הפולים מסייעת הדיאטה שלנו (וגם פעילות גופנית – הוא חיוני מקושרים מבטיח הבריאות שלנו), אך אנו לא שוכחים על ריפוי, במקרים רבים רק זה יכול לעזור לנו להתמודד עם המחלה.

למרות העובדה כי אינה Acai ברי פלא עם סופר ריפוי האיכויות, כדאי לקחת אותו ולהשתמש בו כפי תוספת, בונוס תזונה בריאה, פעילות גופנית, כאשר אנחנו רוצים להתמודד עם השמנת יתר, חוסר אנרגיה או רעלים האורגניזם שלנו.

ברי Acai לעומת נוגדי חמצון.

הרוב המכריע של אנשים חשוף כל הזמן על ההשפעות ההרסניות של רדיקלים חופשיים. השפעתם על הגוף שלנו היתה ניתן להשוות סוג כלשהו של קורוזיה המציגה על המתכת כאשר הם מגיבים עם חמצן באוויר. רדיקלים חופשיים הם בלימה תאים, רקמות, והם מהווים גורם מחלות רבות, ומעל הכל, אובדן יכולות התחדשות של אורגניזמים שלנו. אם אנו רוצים לגרום להם להפסיק (אנחנו צריך לרצות אותו, כי הוא יהיה להבטיח את הבריאות שלנו), אנחנו צריכים להגיע Acai או כמה נוגדי חמצון אחרים של רמת. גרגרי האסאי שימושיים, מכיוון שהם יש לי באמת הרבה נוגדי חמצון. הם נמצאים בחלק העליון של נוגדי חמצון המערכת ORAC, הם כמעט מתחנן לשמש.

ברי Acai לעומת כלי דם – לב המערכת

פרי האסאי הוא עשיר מאוד anticyanines – מערכות אשר עושים ורידים חזקים יותר להגן עליהם מפני נזק. נזק זה היתה השפעה רעה על הדם שלנו, הבריאות שלנו, אך אם מדובר על ההגנה של שלנו וסקולרית – מערכת הלב, החשוב ביותר הוא פרי האסאי מכיל הרבה חומצות שומן, כולל חומצות שומן בלתי רוויות מקבוצת אומגה 3 – האדם המודרני סובל של מחסור קבוע בו, כך האצת עצמנו עם חומצות מומלצת על ידי רוב הרופאים במרכז יהיו תזונאית. באפשרותך גם להשתמש Acai. מבואר כי המקור של אומגה 3 בתזונה צריך להיות כל הזמן מעורב – בדרך זו הדרך היעילה ביותר.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי דיאטה הגלולה האתר הרשמי

ברי Acai לעומת הרזיה

בגלל איכות התזונה גדול (תחת מונח זה ואנחנו צריכים לקחת בחשבון כמות של חומצות שומן בלתי רוויות, חומצות אמינו, חלבונים גם ויטמינים ו מיקרו-רכיבי.) ברי Acai משפרת את חיוניות, מאיץ את חילוף החומרים, תודה לעתים קרובות מאוד מומלץ כתוספת הרזייה. מה יש לי עם בריאות? ובכן… השמנת יתר, עודף משקל מגיפה של תקופתנו, נלחם איתם, אנחנו נלחמים על הבריאות שלנו. אם Acai מסייעת לנו לרדת במשקל, יותר הן תכונות תקינות.

אני רוצה לרזות! היכן להתחיל?

לפני שנתחיל להביא לחיים שלנו קשה לנהל דיאטות, לפני שאנחנו מתחילים פעילות מאוד מעייף, עלינו לדעת למה אנחנו רוצים להגיע רזה. האם שהמשקל שלנו הוא באמת גבוהה? אם כן, אנחנו צריכים לחשוב על למה זה נהיה ככה. אנחנו צריכים להסתכל על אורח החיים שלנו. דיאטה אולי, אשר אנו לעקוב אחר כל יום הוא לא טוב? או אולי הסיבה העיקרית של מורחת המשקל היא חוסר תנועה.

הגורם יכול להיות אחד, אבל רוב הפעמים זה מורכב. שהבין את מקור הבעיה מסייעת לנו להילחם בהצלחה עם זה. לפעמים זה מראה לנו כי הבעיה עם עודף משקל יחסית קילוגרמים לא רק make-believe ולא נחוצים.

פתרון טוב היא לקחת תחת שיקול אופציה לבקר במשרד במרכז יהיו תזונאית. בטוחים ויעילים יותר, אם אנחנו מדברים על התוצאות בעתיד שלנו להגיע רזה, יהיה ביקור רופא יגיד לנו איך לאכול טוב. אם אנו רוצים עדיין לדלג על נקודות אלה, כי הם לנו עניין פורמלי, אנו צריכים לזכור כי הדרך הטובה ביותר להגיע רזה בריא היא להגיע רזה איטיות, אבל יעיל. חשיבה נבונה זו תגרום בעתיד.

בעיתונות, באינטרנט, או טלוויזיה programess, אנחנו יכולים להגיע לדעת על דיאטות יעיל אשר מוקדשים אדם מבוגר. חשוב מאוד הפעם כאשר ניתן להשתמש בתזונה. תחת שיקול נלקח של היתרונות והחסרונות. אפילו הבנה בלבד של אותה רעיון חשוב מאוד. ישנם דיאטות הן לא רק על כמות וסוג המוצרים המתכלה, אלא גם את הסדר שבו אנחנו לוקחים אותם. כמה מדברים בעיקר על סוגי המוצרים ואלה גם לא ניתן להוסיף להם – מוצרי צריכה לשכוח שהם קיימים.

ישנם דיאטות יידחפו קדימה על-ידי אנשים מפורסמים, אחרים קוטפים מפני שהם אינם יקרים. אבל בחירת הדרך הנכונה של אכילת צריכים להתאים לנו, צריך לענות על אורח החיים שלנו. אנחנו צריכים לזכור שיש לנו להיות משוכנע הדיאטה שבחרנו. אנחנו צריכים לקבל את זה ולחשוב על אותה באופן חיובי. אם מלכתחילה אנחנו סקפטי, זה יהיה מאוד קשה אחרונה בדרך אחת של התזונה. לנו בעיה עם תרגילים שיטתית, כאשר אנו לא לחבב אותם. זהו מדוע, לזכור את העובדה השנייה, כדאי לקחת תחת התחשבות ההעדפות שלנו.

אנו לנסות סוגים שונים של ספורט. בוא החוצה בבריכת שחיה, על אירובית ללכת, לרכוב על אופניים או פשוט להפעיל. בואו לבחור בדיוק מה עושה אותנו מאושרים שמתאים לנו ביותר. אולי תרגילים על שטיחון בעת צפייה שלך סיפורים מועדפים בטלוויזיה? באופן זה יאפשר לנו להשיג dreamed הגוף, בלי לקחת זמן יקר, שבו אנו מבוזבז על הנאה.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי דיאטה הגלולה האתר הרשמי

איך להיות רזה מהר? לבחור Acai ברי

פרי האסאי הוא צמח, יש תכונות הרזיה חזק מאוד. חילוץ מ- Acai מאפשר רזה מהר מאוד, ללא תופעות לוואי, אפקט של yoyo. הבה נבחן מקרוב על ברי Acai, לשכוח קילוגרמים נוספת. באפשרותך גם להגדיר גוף מושלם.

סלים מהר: חלום של מיליוני אנשים בכל רחבי העולם. וזה למרות נאמר כי במשקל במקרה של מוטיבציה, רצון, לא תמיד פשוט. אדם שרוצה דק מהר, צריך דחיפה. טוב הרזיה גלולות מאפשר לך לרדת במשקל בקלות רבה יותר. אחד המוצרים הטובים ביותר בשוק עכשיו הם דגימות עם תמצית מברי Acai.