ניקוי רעלים הוא התהליך של ניקוי רעלים מהגוף או לנטרל או הפיכתם וניקוי ולניקיונם וצפיפות. רבים של רעלים אלו באים שלנו תזונה, שימוש בסמים, וחשיפה סביבתית, אקוטי וכרוני.

באופן פנימי, שומנים, במיוחד חמצון שומנים, כולסטרול, רדיקלים חופשיים, ומולקולות אחרות מעצבן לשמש רעלים. עיכול חלש, המעי הגס והאתרי, חוסר תפקוד, מופחת תפקוד הכבד, חיסול העניים דרך הכליות, מערכת הנשימה, העור כל להוסיף רעילות מוגברת.

ניקוי רעלים כוללת שינויים תזונתיים ואורח חיים אשר להפחית צריכת הרעלים ולשפר את חיסול. הימנעות של כימיקלים, מזון או מקורות אחרים, מעודן-אוכל, סוכר, קפאין, אלכוהול, טבק, תרופות רבות ומסייע לצמצם את העומס הרעלן. אלה שינויים בסגנון החיים הם תוצאה ישירה של בחירות שלך בחיים שלך.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Detox מהאתר הרשמי

ניקוי קולון

המעיים הם הבסיס לבריאות שלך. אם אין לפחות 1 המעי התנועה ליום, כבר הולך בדרך שלך כלפי המחלה. גוף הגבר לא השתנה מאוד בשנים האחרונות כמה אלפים… עם זאת הדיאטה של הגבר בהחלט השתנה הרבה. כל קמח סוכר מזוקק, לבן, בשר הורמון/אנטיביוטיקה-מילא, שאנחנו כל הזמן מכניסים מהווים התקפה על גופנו.

אנו בהפרת ברציפות לגופנו על ידי אכילת מזונות נורא. סרטן המעי הגס הוא הגורם המוביל השני מסרטן בארה ב. כן, יש להסיר כל גודש והרעלים, חייב להתחיל עם הניקוי של המעי. אחת הבעיות המעי בתדירות הגבוהה ביותר כי אנשים חווים היום היא עצירות. מערכת סתום הוא אחד בו איטית זמן המעבר של פסולת רעילה.

ככל זמן המעבר, זמן רב יותר העניין פסולת רעילים יושב המעיים שלנו, אשר מאפשרת להם putrefy, ומתסיס, אולי יש מקרים. ככל הגוף שלך חשופים putrefying אוכל את המעיים, גדול יותר את הסיכון לפתח את המחלה. אפילו עם תנועת המעי אחת ליום, עדיין תהיה לך לפחות שלוש ארוחות בשווי של העניין פסולת putrefying בתוך המעי הגס שלך בכל עת.

המחלה בדרך כלל מתחיל עם המעי רעילים. אלה שיש להם פחות תנועות המעי להם קרקע פורייה הפורה שעשוי להיות למחלות חמורות. תנועות המעי באיכות ירודה או לא תכופים פני תקופה ארוכה של זמן עשוי להיות מאוד מסוכנים לבריאות שלך.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Detox מהאתר הרשמי

ניקוי תוכנית המעי הגס תקין הסרת פלאק Mucoid המעי הגס.

המעי הגס בריא שוקל 4 קילו. אחד בנתיחה של קילו with20 המעי הגס נחנק מושפעים יחסית הפלאק mucoid! קולון תקין לטהר והכנת תוכנית ניקוי רעלים הגוף שלך לבריאות אופטימלית על-ידי הסרת פלאק mucoid.

ניקוי באמצעות פסיליום, פנימית טיהור צמחי מרפא, אחרים טבעי לניקוי מוצרים נקודתיים, צמחים של המעי הגס הוא חלק חיוני של תוכנית דטוקסיפיקציה טובה. תוכנית ניקוי מעיים טובה תסייע לך להיפטר קילו מדיפה ריח עבירה מזון פסולת אשר עשויים להיות מושפעים בתוך המעי הגס שלך. האדם על דיאטה מערבית טיפוסית מחזיקה 8 ארוחות של מזון מעוכלים מ וחומר פסולת במעי הגס, בעוד האדם בדיאטה בסיבים מחזיקה רק 3.

כל אחד יכול ליהנות מן נקודתיים טובה לניקוי התוכנית

כמו המעי הגס הופך להיות מושפעים יבש פסולת putrefactive, צורה ופונקציה שלו מושפעים בדרכים רבות. ייתכן למתוח כמו בלון באזורים מסוימים, או לפתח diverticula (שקיות על הקיר מעיים אשר יכול להידבק), או ליפול על עצמה (צניחת המעי הגס). כל אלה מומים המעי הגס לפגום במידה רבה היכולת של המעי הגס שלך לתפקד, אשר בתורו ממקם את זן חמור על אברי העיכול שלך בלוטות משפיעה על הטמעה התזונתיים ועל הקליטה. המעי הגס הוא מערכת הביוב של הגוף, אם אינה מטופלת כראוי יכולה לצבור רעלים רעילים, אשר נספגים למחזור הדם. זה בתורו יכול לגרום למחלות רבות.

שוב כאן אנו רואים את אקסיומת וקילו מניעה המוחל על-ידי מספר גדל והולך של בריאות אמריקאים מודעת הן יישום הידע שלהם ולקחת אחריות רבה יותר על בריאותם ובריאות של המשפחות שלהם …

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Detox מהאתר הרשמי

השמנת יתר, הרעבה בתוך שפע

הפאן-מגיפת זה משקף את תחלואי החברתי הגלום של החברה האמריקאית העכשווית. בעוד אנו מודעים כל השמנת יתר נגרמת בעיקר עקב חוסר פעילות גופנית, תזונה לקויה, זה יותר מזה, הוא מראה חזק לגבי חיים עכשוויים. אנו הופכים להיות אומה ומפונקים. לנו יש לכוד עצמנו בדרכים רבות על-ידי טכנולוגיית מודבקים על קבוצות מחשבים/טלוויזיה שלנו, תוסיפו בקצב מטורף של החיים.

אנחנו איבדו את המגע עם הטבע, מה זה באמת משמעותי וחיוני לחיים, ובכך לנסות סיפוק מזון מהיר, בידור חסר משמעות ומוקדי עניין נוספים. אורח שלנו consumptive המוני, חומרני החיים על-ידי הבלתי פוסק הוא עומד לחדשות שליליות יצר אקלים של פחד, אדישות המאיים לא רק הבריאות שלנו, הוא גם מאיים שלנו הישרדות מאוד על-ידי באופן שיטתי להרוס שלנו לסביבה-מערכת כוכבי הלכת שלנו מערכת התמיכה של החיים.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Detox מהאתר הרשמי