ייתכן לראות את החדשות אודות מנגו אפריקאי על אלה מוקפצות או בהשתתפות ד ר עוז הצג. אז מה בדיוק עומד כל באז, זה באמת יכול לעזור לך לרדת במשקל?

תוספת זו של ירידה במשקל, זני תמציות זרעי הפרי בשרני במערב אפריקה gabonensis Irvingia (מנגו אפריקאי הידוע גם בשם), הוא להיות שיבח יכולתה לעזור להפחית את שומן הגוף, משקל, רמות כולסטרול, לפטין אפילו במקצועות בעלי עודף משקל, על-פי מחקר שנערך לאחרונה פורסם בכתב העת ליפידים במחלה ובריאות.

מנגו אפריקאי היה הידוק של שבטים רבים קמרון, ניגריה, מאפיין אחד של שבטים אלה הוא לבנות דק שלהם, כמו גם שכיחות נמוכה של מחלות לב וכלי דם, אומר יוליוס Oben, PhD., אחד החוקרים הראשיים במחקר, פרופסור חבר תזונתי ביוכימיה ב אוניברסיטת יאונדה קמרון.

לחץ כאן כדי לקרוא עוד אודות מנגו אפריקאי

העובדות על מנגו אפריקאי עבור הרזיה

על פי המחקר, נושאים שלקח 150 מ ג של תמצית זרעי המנגו האפריקאי פעמיים ביום הראה שיפורים משמעותיים משקל הגוף שלהם, שומן הגוף, היקף המותניים, כמו גם שורה ארוכה של מספרים המציינים את בריאות הלב טובה יותר, זה לרבות פלזמה סה כ כולסטרול, כולסטרול LDL, רמת הגלוקוז בדם, חלבון מגיב C, אדיפונקטין רמות לפטין — כל זאת מבלי שינוי השגרתי שלהם דיאטה או פעילות גופנית. מחקרים נוספים הראו תוצאות דומות, עם נושאים במשקל (כ 8-10 קילו) מבלי לבצע שינויים באורח החיים.

החדשות הטובות הן שזה, עד כה, אין תופעות לוואי שליליות דווחו. זוהי תמצית על פי המזון הנצרכת במשך מאות שנים כמויות גדולות למדי (דוחות צריכה יומית עבור יותר מ-10 שנים בשבטים מסוימים), , אומר ד ר Oben. אין לנו דיווחים כלשהם של שלילה לתאריך. עם זאת מספר דיווחים על ליבידו מוגבר הובאו לידיעתי על-ידי משתמשים של VitaLean בבריטניה. תוסף שעוזר לך להשיל קילוגרמים ולהרגיש יותר סקסיות? נשמע טוב לנו! אבל זה טוב מכדי להיות אמיתי?

בזמן הניסוי מצא התחלתי, עוד מחקר צריך לעשות כדי לראות אם תוספי רציף יניב כל יתרונות נוספים. למעשה, טניה אדוארדס, MD, M.Ed. (אחד הכתבים של ד ר עוז) כתב בבלוג שלה כי כאשר היא ניסתה את תוספת עצמה, היא איבד קילוגרמים שבעה הראשונית, אך לא מאבדים עם המשך שימוש (ולא הבחין זהה עם מטופליה).

לחץ כאן לרכישת הטובה ביותר מנגו אפריקאי

אתה צריך לנסות את תמצית מנגו אפריקאי?

בעוד אתה עלול להיתקל תועלת התחלתי לקחת את התוספת, המושבעים הוא עדיין יצא בבין אם תחזיק ההשפעות ובין אם לאו, או אם אתה תמשיך לראות את התוצאות עם שימוש קבוע.

אם אתה רוצה לבדוק את זה בעצמך, הקפד לחפש מוצרים המכילים למעשה תמצית בשם IGOB131. לא תוספי מזון רבים בשוק, אף-על-פי הן מסומנות כמנגו אפריקאי.

לחץ כאן לרכישת הטובה ביותר מנגו אפריקאי