מחקרים הראו שכי קטון פטל יכול לסייע במאמצי במשקל שלך, במיוחד בשילוב עם פעילות גופנית סדירה ועל תזונה מאוזנת של מזונות בריאים, שלמים.

קטון פטל הוא ארומה ראשי המורכב של פטל אדום. מתחם זה מסדיר אדיפונקטין, חלבון המשמש את הגוף כדי לווסת את חילוף החומרים. קטון פטל גורם השומן בתאים שלך כדי לקבל שבור יותר ביעילות, עוזר לגוף לשרוף שומן במהירות רבה יותר. המינון המומלץ הוא 100 מ ג ליום. כדי לקבל את אותה תועלת מן הפרי כולו, יש לך לצרוך 90 קילו של פטל.

לחץ כאן כדי לקנות קטון פטל

פטל קטון: שומן-צורב בבקבוק

להיות תקין וקבלת תזונה טובה היא דאגה אמיתי מאוד עבור אנשים רבים היום.  כולם מאבקים עם משקל, כל המאבקים עם איבוד המשקל, לגלות איזה דיאטה יעבוד להם.  אנשים רבים עוברים היום ניסוי וטעייה למצוא תוסף אשר יפעל עבורם.  למרבה הצער רוב תוספי בחוץ הם יעיל מאוד.  דבר טוב עבור כולנו שם היה לאחרונה נספח אובדן משקל חדש הוצג לראשונה ב תוכנית טלוויזיה פופולרי מאוד ועשיתי את זה סקירה קטון פטל.

הם דיברו על היתרונות מדהים של אובדן משקל שפטל קטן זה יכול להיות! כמו גם בדיוק איך זה יכול לעזור אנשים בכל רחבי העולם לרדת במשקל!

חלק מהיתרונות ייתכן שתוכל לראות לקחת תוסף נהדר זה!

  • לא עוד ספירת קלוריות
  • אין מניעת מזון נוספים
  • מטורף לא עוד דיאטה
  • עוד מערכות הרזיה מבלבל

לחץ כאן כדי לקנות קטון פטל

קטון פטל הוא טבעי phenolic מורכבים האחראי ניחוח שמימי של פטל אדום.  לפי המון מחקרים בחוץ זה יכול להיות גם נחשב שומן מבער חזק מאוד!

לאחרונה נמצא זה ברי הקטן הגדול עלה הביטוי והן הפרשת אדיפונקטין. די הרבה משמעות הדבר כי רמה גבוהה יותר של אדיפונקטין = נמוך יותר רמות של הגוף שומן.

אם אובדן משקל לא מספיק, רמות גבוהות יותר של אדיפונקטין הוכחו כדי לשלוט derangements מטבולית שעלולים לגרום לסוכרת סוג 2.

בעקבות כל היתרונות הגדולים אלה רוב המדענים אמר ההבטחה הגדולה פטל קטון סקירה החזק כתוספת צמחי מרפא מוכחות.

שומן זה לצרוב תוספת מכיל גם מרכיבים אלו רק לתת לך זה דחיפה נוספת הדרושה כדי לרזות באותו היום!

  • קטון פטל – זהו אנזים המתקבל מפטל אדום.  זהו מה שנותן גרגרים קטנים אלה שלהם טעם נפלא!  המחקר מצא גם לאחרונה אודות של אותו רב שריפת שומן יכולות.
  • מנגו לחלץ – על פי מחקרים שנעשו לאחרונה מי לקח מנגו אפריקאי לחלץ איבד משקל 3.9% יותר מדהימה מעל אנשים אשר השתתפו פלצבו.
  • Acai פרי – Acai יש כמות עצומה של נוגדי חמצון, ויטמינים ומינרלים, כבר על תוספי התזונה המפורסם ביותר בענף!
  • תה ירוק – תה ירוק מאז ומתמיד תוסף פופולרי מאוד גם כן. הוא נתגלה על ידי הבאר הסיני לאורך אלפי שנים לפני.
  • Resveratrol – הוא תרכובת המצויה בחומצות אדום לנצח זה תחילה שודרה ב שנות ה-90 המוקדמות על תוכנית טלוויזיה פופולרית. זו הוכיחה תעריפים נמוכים יותר של מחלות לב כליליות.

אז ראית כל המדע מאחורי ביקורת זו קטון פטל.  ראית רק על איך הרגש תוספת זו ניתן לעזור לך אובדן משקל.  אבל מאז זה הוא כזה מוצר פופולרי, אספקה נמכרים החוצה שבועי תצטרך לקבל את שלך היום לפני אספקה הם נעלמו!

לחץ כאן כדי לקנות קטון פטל