מהו שמן קריל?

קריל הם קטנים סרטנאים ימיים כמו סרטנים שייך סוג Euphausia. מין מסוים, האנטארקטי קריל (Euphausia superba), משמש שמן קריל, אשר לאחרונה הוכיחה להיות נעלים מזין תוכן לעומת שמן דגים בדרכים רבות.

מהיכן מגיעות שמן קריל?

כפי שמרמז שמם, ניתן למצוא קריל האנטארקטי באוקיינוס באנטארקטיקה, הידוע גם בשם האוקיינוס הדרומי. זוהי האוקיינוס המקיף אנטארקטיקה, קריל של האזור הזה נקטפים לייצור שמן קריל, כמו גם לשימוש בחקלאות ימית.

יתרונות שמן קריל

ישנם שלושה מרכיבים תזונתיים עיקריים שמן קריל. בדיוק כמו שמן דגים, שמן קריל מכיל רמות גבוהות של חומצות שומן אומגה 3. לכן, כל תועלת של שמן דגים חל גם על שמן קריל. עם זאת, שמן קריל מכיל גם רכיבי נעדר משמן דגים אומגה 3 פחמנים ארוכה, כמו גם סוג של נוגדי חמצון המכונה astaxanthin.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

יתרונות שמן קריל עבור פיתוח גוף

חומצות שומן אומגה 3 הוקמו כדי להיות מועיל עבור פיתוח גוף בשל מאפייני אנבוליים שלהם פוטנציאל להגדיל את כוח השריר. פרטים נוספים ניתן למצוא במאמר אומגה 3 יתרונות עבור פיתוח שלנו. אומגה 3s יש גם השפעות אנטי דלקתיות חזקות, אשר מועיל עבור שחזור ותמיכה משותפת.

יתרונות שמן קריל כנוגד חמצון

נוגדי חמצון מועילים מסיבות רבות, כולל פוטנציאל זירוז פעמים התאוששות ושיפור הבריאות הכללית.

יתרונות שמן קריל לבריאות כללי

יש ראיות כדי להציע שמן קריל עדיפה על שמן דגים כשמדובר שיפור הבריאות הכללית. מחקר גילה כי כאשר נתון שווה או אפילו במינונים נמוכים יותר, שמן קריל היה מסוגל יותר לשפר את הכולסטרול בדם, גלוקוז ורמות הטריגליצרידים לעומת שמן דגים. זה מרמז כי שמן קריל הוא טוב יותר לבריאות הלב, הוא טיפול טוב יותר למחלות לב וכלי דם לעומת שמן דגים.

יתרונות שמן קריל תסמונת קדם וסתית

תסמונת קדם וסתית או PMS הוא מצב שנגרם כמה נשים בתקופות לפני הווסת שלהם. הוא מאופיין על-ידי התכווצויות כואבות תופעות רגשיות. למרות שזה לא מזיק מבחינה רפואית, התופעות עלולות להיות חמורות מאוד והם יכולים לבצע חלק מהנשים מרותק למיטה. מחקר הראה כי שמן קריל היה יעיל מאוד בטיפול של PMS, כולל כאב מסכסך רגשי ו ההשפעות שלו היו מעולים לזו של מנה מקבילה של שמן דגים.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

התשלילים שמן קריל & תופעות לוואי

החיסרון היחיד פוטנציאליים שמן קריל הוא מחירה. למרות שמן קריל עשוי להיות יעיל יותר מאשר שמן דגים, הוא בדרך כלל יקר יותר באופן משמעותי מאשר כמות שווה של שמן דגים.

קריל בטוח לצריכה ועל בדרך כלל תופעות הלוואי החמורות כאשר נלקח במינונים המומלצים. שלא כמו שמן דגים, שמן קריל נוטה לא לגרום ריפלוקס או בעיות אחרות במערכת העיכול. עם זאת, דווח כי הוא עלול לגרום שמנוניות של העור.

שמן קריל מומלץ מינון ותזמון המרכיב

מינונים גרם אחד של שמן קריל נמצאו יעילים בהורדת הכולסטרול, לשפר את תסמיני PMS. לכן היא מומלצת עבור מרכיב זה. באופן כללי, שמן קריל תוספי באים קטן המגיש הגדלים לעומת כמוסות שמן דגים. אלה יכולים להילקח לאורך כל היום עם ארוחות.

תוספי שמן קריל

ניתן למצוא שמן קריל כתוספת עצמאי ככמוסה. בשל תופעות דלקתיות שלה, היא גם ניתן למצוא כמה תוספי תמיכה משותפת. שמן קריל נפטון (NKO) היא צורה פטנט של שמן קריל נפוץ למצוא תוספי שמן קריל העליון. היא מותג אשר למדה היטב ולכן הצורה המומלצת של שמן קריל.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי