תה ירוק תוספי מזון לעתים קרובות נאוטיקו כתרופה טבעית מספר בעיות בריאות. תוספי מכילים תמצית תה ירוק, חומר המוצג להיות עשיר נוגדי חמצון.

נוגדי חמצון אלה כוללים gallate גבוהה-3-מספר (EGCG), אשר נחשב המונטמורילוניט הפעיל של תמצית תה ירוק. תוספי מזון רבים של תה ירוק מכיל גם theanine, חומצת אמינו חשב לייצר השפעה מרגיעה.

שימושים של תוספי תזונה של תה ירוק

תה ירוק תוספי תזונה הם התיימרו להציע מספר יתרונות בריאותיים, כולל:

  • הרזיה
  • מניעת סרטן
  • טיפול בסרטן
  • מניעת מחלות לב וכלי דם
  • הורדת לחץ דם

תוספי תזונה של תה ירוק לעומת תה ירוק

זמין קפסולה בצורת נוזל, תה ירוק תוספי מזון לעתים קרובות משווקים כאמצעי להגדיל את צריכת נוגדי חמצון מבלי לשתות מספר כוסות של תה ירוק מדי יום. עם זאת, מחקרים מדעיים ביותר עד כה התמקדו הבריאותית של צריכת תה ירוק משקה (ולא בצורת תוסף).

לחץ כאן כדי לקנות Koutea מהאתר הרשמי

היתרונות של תוספי תזונה של תה ירוק

למרות מחקר על תוספי תזונה של תה ירוק הוא מוגבל, מחקרים הראו שכי תוספי תה ירוק עשוי להציע יתרונות בריאותיים הבאים:

1) ההגנה הערמונית סרטן

במחקר 2009 של 26 גברים שאובחנו עם סרטן הערמונית, מי לקח ארבע כמוסות של תמצית תה ירוק מדי יום הייתה ירידה משמעותית מסוים סמנים אות התקדמות סרטן הערמונית. כל מנה ארבעה-קפסולה נמסר המקבילה של 12 כוסות של תה ירוק טרי; תקופת הטיפול נע בין 12 ימים עד 73 ימים, עם זמן החציון של 34.5 ימים.

2) קור ומניעת שפעת

תוספי תזונה של תה ירוק עשוי לסייע להדוף את הקור, בשפעת, לפי מחקר שפורסם ב-2007. במשך שלושה חודשים, קבוצה של מבוגרים בריאים לקח נוסחה קניינית של תמצית תה ירוק או כמוסת פלסבו פעמיים ביום. על-ידי הקצה של המחקר, אלה לקחת תוספי מזון של תה ירוק חוותה קר פחות תסמינים של שפעת, פחות ימי מחלה בהשוואה לאלה לוקח את פלסבו.

3) הפחתת כולסטרול

במחקר שפורסם ב- 2003 מרמז כי בעת זיווג עם דיאטה דל-שומן רווי, השימוש של תוספי מזון של תה ירוק עשוי לסייע לשמור על רמת הכולסטרול הסימון. המחקר מעורב מבוגרים 240, כל אחד מהם היה במתינות רמות כולסטרול גבוהות למדי בהתחלה של המחקר. ללמוד התוצאות הראו מי לקח תה ירוק לחלץ בצורת קפסולה, 12 שבועות היה ירידה גדולה יותר ב- LDL ( באד ) כולסטרול מאשר משתתפים שלקח כמוסת פלצבו אורך באותו זמן.

לחץ כאן כדי לקנות Koutea מהאתר הרשמי

האם תה ירוק תוספי כספת?

עד כה, מעט ידוע על תופעות לוואי ועל חששות בטיחות הקשורים לשימוש של תוספי ירוק. מאז תוספי מזון רבים של תה ירוק מכיל קפאין, חשוב לנקוט זהירות אם אתם מודאגים לגבי תופעות לוואי הקשורות קפאין (כגון חרדה, להגברת קצב הלב ואת לחץ הדם להחמרה של סימפטומים כיב).

חשוב גם לציין כי לוכדי רדיקלים חינם (נוגדי חמצון) ומפני במהלך טיפול כימותרפיה, כפי שהם — בתורת — עשוי להפחית את הפעילות של הסמים.

כיצד להשתמש תוספי תזונה של תה ירוק

כמות תמצית תה ירוק לכל כמוסה משתנה תוספת תוספת. עם זאת, יש לא המינון המומלץ הוקמה עבור תמצית תה ירוק. אם אתה שוקל את השימוש של תוספי מזון של תה ירוק, ייתכן לדבר עם ספק שירותי בריאות שלך על איזה מינון מתאים לך.

לחץ כאן כדי לקנות Koutea מהאתר הרשמי