Olete näinud neid pop up reklaamid Aafrika Mango uudiseid või Objekte Dr Oz Show. Mis täpselt on kõik buzz umbes, ja see tõesti aitab teil kaotada kaalu?

See kaalulangus täiendada, valmistatud ekstrakte, lihavad Lääne-Aafrika puu Irvingia gabonensis (tuntud ka kui Aafrika mango), seemned on kiitis oma võime aidata vähendada keha rasva ja kaal isegi kolesterooli ja Väitekirjad tasandil ülekaalulised teemasid, vastavalt hiljutine uuring avaldati journal lipiidide tervise ja haiguste.

Aafrika mango oli laiatarbekaupu Kameruni ja Nigeeria paljud hõimud, ja need hõimud üks tunnus on nende õhuke ehitada nagu südame-veresoonkonna haigused, madal esinemissagedus ütleb, et Julius Oben, PhD., üks esmane uuring teadlased ja toiteväärtuse biokeemia kell Ülikooli Yaoundé on Kameruni dotsent.

Vajuta siia, et lugeda rohkem umbes Aafrika Mango

Aafrika Mango kaalulangus asjaolud

Uuring, isikutel, kes võttis 150 mg Aafrika mango seemne ekstrakti kaks korda päevas, näitas oluliselt parandada oma kehakaalust, keha rasva ja talje ümbermõõt ning tapsid numbrit, mis näitavad paremini südame tervist, sealhulgas plasma üldkolesterooli, LDL-kolesterooli, veresuhkru, C – reaktiivse valgu, adiponectin ja Väitekirjad tasandil — kõik muutmata oma toitumine või teostada rutiinset. Täiendavad uuringud on näidanud sarnaseid tulemusi, selliseid teemasid, kaotada kaalu (umbes 8-10 naela) muud elustiili muutusi tegemata.

Hea uudis on see, et, siiani ei ole kahjulikke kõrvaltoimeid ei ole teatatud. See on toit, mis on tarbitud juba sajandeid suhteliselt suurtes kogustes (üle kümne aasta teatud hõimud igapäevane tarbimine aruanded), väljavõte Dr Oben ütleb. Meil ei ole seni negatiivsed aruanded. Aga mõned aruanded suurenenud libiido on juhtinud mu tähelepanu kasutajate VitaLean Suurbritannias. täiendamiseks, mis aitab teil shed naela ja seksikam tunda? Kõlab hästi, meile! Aga see on liiga hea et olla tõsi?

Kuigi Koehenkilöt arvas, et esmase parandamise, rohkem uuringuid tuleb teha, et näha, kui pidev täiendamine tooks täiendavaid eeliseid. Tegelikult, Tanya Edwards, MD, M.Ed. (üks Dr Oz kontaktisikud) kirjutas oma blogis et kui ta püüdis ennast täiendada, ta kaotanud £ 7 esialgse, kuid ei ole hoida kaotanud koos jätkuvat kasutamist (ja märganud sama tema patsiendid).

Vajuta siia, et osta parimad Aafrika Mango

Te peaksite proovima Aafrika Mango ekstrakti?

Kuigi võite kokku puutuda mõne algse hüvitise võtmast täiendada, žürii on veel läbi kas toime kestab või kui on näha tulemusi koos regulaarne kasutamine.

Kui soovite katsetada seda ise, olla kindel, et otsida tooteid, mis tegelikult sisaldavad ekstrakti, mida nimetatakse IGOB131. palju toidulisandeid turul ei ole, isegi kui need on märgistatud kui Aafrika mango.

Vajuta siia, et osta parimad Aafrika Mango