האם שמעת על acai ברי? רוצה לדעת עוד על יתרונות בריאותיים של גרגרי האסאי ברי מיץ? גרגרי האסאי הם נאוטיקו על ידי משווקים מי אומר שזה אחד של מזונות סופר עלית עם אובדן אנטי אייג’ינג ומשקל. יצרנים מסוימים משתמשים גרגרי האסאי מוצרי קוסמטיקה, מוצרי יופי. אבל מחקרים מדעיים לטענות אלו של acai הטבות?

מה ברי acai?

ברי acai פרי inch-ארוכת אדמדם, סגול. הוא מגיע acai הדקל (אסאי), אשר הוא יליד מרכז וב דרום אמריקה.

מחקר על ברי acai התמקדה פעילותה אפשרי נוגד חמצון. תיאורטית, הפעילות עשוי לסייע במניעת מחלות שנגרמו חימצוני כגון מחלות לב וסרטן.

לחץ כאן כדי לרכוש את הגלולה הדיאטה של ברי Acai טהור

הוא פרי האסאי בריא?

Acai מכיל מספר חומרים בשם אנתוציאנין, פלבנואידים.

אנתוציאנין המילה מגיע בשתי מלים ביוונית, כלומר צמח וכחול. אנתוציאנין אחראים אדום, סגול וכחול בגוונים רבים של פירות, ירקות ופרחים. מזונות עשירים העשירות אנתוציאנין — כמו אוכמניות, ענבים אדומים, יין אדום, acai — הם מאוד מאוד צבעוני, הנעים בין סגול עמוק עד שחור.

אנתוציאנין פלבנואידים הם נוגדי חמצון חזקים המסייעים להגן על הגוף מפני גורמי הלחץ של החיים. הם גם תפקיד-מערכת של הגוף הגנה של התא. רדיקלים חופשיים הם תוצרי לוואי מזיקות המיוצר על ידי הגוף. אכילת תזונה עשירה נוגדי חמצון עלולים להפריע הזדקנות ואת תהליך המחלה על ידי נטרול רדיקלים חופשיים.

להפחית את הכוח ההרסני של רדיקלים חופשיים, נוגדי חמצון עשוי לסייע בהפחתת הסיכון של כמה מחלות, כגון מחלות לב וסרטן.

יתרונות בריאותיים של גרגרי האסאי יש ידועים?

מחקרים מסוימים מראים עיסת פרי acai בעל קיבולת גבוהה מאוד נוגד חמצון עם תוכן נוגד חמצון אף יותר מאשר חמוציות, פטל, פטל שחור, תות שדה או אוכמניות. לימודי מתמשך, למרות, המושבעים הוא עדיין בחוץ.

אנשים אוכלים גרגרי האסאי כדי לטפל מצבים בריאותיים שונים. אך עד כה, גרגרי האסאי שום תועלת מוכרת בריאות כי הוא שונה מזה של פירות דומים אחרים.

לחץ כאן כדי לרכוש את הגלולה הדיאטה של ברי Acai טהור

האם ירידה במשקל דחיפה של פירות יער acai?

מדענים לומדים עוד כוח פונקציונלי של מזונות סופר, כגון ברי acai. למרות acai היללה בחלק מהמוצרים אובדן משקל, מחקרים מעטים צריך לבדוק את היתרון של acai בקידום הרזיה.

לעת עתה, שפע של מחקר תומך אכילת תזונה עשירה נוגדי חמצון. אין ספק כי פירות יער, פירות אחרים הם חלק מרכזי של כל דיאטה בריאה קידום הרזיה. חבר-המושבעים של עדיין על אם יש משהו מיוחד על היכולת של acai להשיל קילוגרמים מיותרים.

למה משמשים גרגרי האסאי מוצרי יופי?

כמה מוצרי קוסמטיקה ומוצרי טיפוח להכיל acai שמן ברשימה המרכיב. הסיבה לכך היא שמן acai הוא תחנת כוח של נוגדי חמצון.

מחקרים מראים כי שמן acai עשויה להיות אלטרנטיבה בטוחה שמנים טרופיים אחרים בשימוש, מוצרי יופי כגון פנים, קרמים גוף, טיפולי אנטי אייג’ינג לעור, שמפו מזגנים ומוצרים אחרים. כאשר acai הוא מעובד ושמן המאוחסנים בטווח הארוך, רמות נוגדי חמצון להישאר גבוה.

גרגרי האסאי ומיץ acai יש תופעות לוואי?

אם יש אבקה אלרגיות או רגישות ידועה acai או גרגרים דומה, ייתכן שתרצה להימנע הפרי הזה. כאשר נאכל בכמויות מתונות, acai הוא, כספת סביר.

לחץ כאן כדי לרכוש את הגלולה הדיאטה של ברי Acai טהור