Acai bobule pocházejí z Palma v Jižní Americe. Zatímco tradiční jídlo tam za staletí, stejně jako léčba průjmu Acai se nedávno stal populární v USA kvůli jeho údajné zdravotní výhody.

Proč lidé brát Acai?

Bobule Acai obsahují řadu látek, které by mohly zvýšit zdraví. Pro jednoho, Acai bobule se zdají mít velmi vysokou úroveň antioxidantů – srovnatelné s brusinkami, ale vyšší než borůvky, jahody a jiné ovoce. V laboratorních studiích antioxidanty se k ochraně buněk před poškozením, které mohou vést k onemocnění jako je rakovina, navíc možná přímo potlačující růst některých typů rakoviny. Látky v Acai bobule může snížit zánět a mohl by případně zpomalit šíření rakovinných buněk. Také některé laboratorní studie extraktů Acai vedly k pozitivní účinky na cévy, které by mohly být užitečné pro mnoho různých onemocnění.

Bobule Acai obsahují také zdravé mastné kyseliny, jako kyselina olejová, jeden z stejného olejů v olivovém oleji.

Potenciální přínosy Acai jsou však založeny na předběžné laboratorních studií. Zatím nevíme, rozsah možných zdravotních výhod Acai je v lidech.

Acai byl prodán jako potravinový doplněk pro podmínky, jako je vysoká hladina cholesterolu, srdeční potíže, alergie a rakovinu. Tyto možnosti využití Acai nevyzkoušené.

Klikněte zde koupit čisté Acai Berry Dieta pilulku

Kolik Acai si vzít?

Acai je nevyzkoušené léčba, má dlouhou historii použití v tradiční medicíně, který nabízí vhodné vodítko k některým jeho použití.

Můžete dostat Acai přirozeně z potravin?

Plody Acai je společné jídlo v některých oblastech Jižní Ameriky. V USA je k dispozici v některých prodejnách zdravé výživy a supermarkety. Acai je také složkou v některých šťávy, nápoje, likéry, želé, zmrzliny a jiných potravin. Používá se také jako přírodní potravinářské barvivo.

Klikněte zde koupit čisté Acai Berry Dieta pilulku

Jaké jsou rizika s Acai?

  • Vedlejší účinky. Při konzumaci jako potraviny, Acai se zdá být bezpečná. Vzhledem k tomu, že nebyl velmi dobře prostudovaná, Acai doplňky typické vedlejší účinky nejsou známy.
  • Rizika. Je možné, že Acai může vyvolat nebo zhoršit otok, vysoký krevní tlak, vředy nebo střevní krvácení. Pokud používáte Acai, kdy s lékařem před získáním MRI, protože existuje možnost, že by mohla narušit testu.
  • Interakce. Pokud pravidelně užíváte nějaké léky, poraďte se svým lékařem dříve, než začnete používat Acai doplňky. Mohli komunikovat s over-the-counter léky jako ibuprofen a jinými NSAID léky proti bolesti, ale i léky na předpis pro bolesti. Neberte Acai bez první mluvit s lékařem pokud užíváte léky na rakovinu, protože to by mohlo zablokovat jejich účinnost. Nepoužívejte Acai spolu s dalšími antioxidační doplňky bez souhlasu lékaře.

Když Acai bobule jsou jedeni jako potraviny, objevují se bezpečné. Ale vzhledem k nedostatku důkazů o bezpečnosti Acai doplňky, které nejsou vhodné pro děti nebo pro ženy těhotné nebo kojící.

Klikněte zde koupit čisté Acai Berry Dieta pilulku