Už ste počuli o acai berry? Chcete sa dozvedieť viac o zdravotné výhody acai bobule a jahodovej šťavy? Acai bobule sú veľmi chválil marketingu, ktorí hovoria, že je to jeden z elitných super potravín s anti-aging a hmotnosť strata vlastnosti. Niektorí výrobcovia používajú acai bobule v kozmetike a kozmetické výrobky. Ale vedecké štúdie podporujú tieto tvrdenia výhod acai?

Čo je acai berry?

Acai berry je palec-dlhé červené, fialové ovocie. Pochádza z palm stromu acai (Euterpe oleracea), ktorý je pôvodom zo strednej a Južnej Ameriky.

Výskum o acai berry sa zamerala na jeho možné antioxidačnú aktivitu. Teoreticky, táto činnosť môže pomôcť predísť ochorenia spôsobené oxidačný stres ochoreniami srdca a rakovinou.

Kliknite tu kúpiť čisto Acai Berry Diéta pilulku

Acai berry je zdravé?

Acai obsahuje niekoľko látok, tzv anthocyanins a flavonoidy.

Anthocyanin slovo pochádza z dvoch gréckych slov význam rastlín a modrej. Antokyaníny sú zodpovedné za odtiene červenej, fialovej a modrej v mnohých druhov ovocia, zeleniny a kvetov. Potraviny, ktoré sú najbohatším v antokyanov — napríklad čučoriedky, červené hrozno, červené víno a acai — sú veľmi silne farebné, od deep purple až čierna.

Antokyaníny a flavonoidy sú silné antioxidanty, ktoré pomáhajú obrane tela proti životné stresory. Oni tiež zohrávať úlohu v telových buniek protection system. Voľné radikály sú škodlivé vedľajšie produkty, ktoré telo produkuje. Strava bohatá na antioxidanty môžu narúšať starnutia a chorobného procesu tým, že neutralizuje voľné radikály.

Oslabenie ničivú silu voľných radikálov, antioxidantov môže pomôcť znížiť riziko niektorých ochorení, ako sú ochorenia srdca a rakoviny.

Sú tu známe zdravotné výhody acai bobule?

Niektoré štúdie ukazujú, že acai ovocná dreň má veľmi vysokú antioxidačné kapacity s ešte viac obsahom antioxidantov ako brusnice, maliny, blackberry, jahoda alebo čučoriedka. Štúdie prebiehajú, aj keď, a závery je ešte skoro.

Ľudia jedia acai bobule na riešenie rôznych zdravotných podmienok. Ale tak ďaleko, acai bobule mať žiadny známy zdravotný prínos, ktorý je iný ako u iných podobných plodov.

Kliknite tu kúpiť čisto Acai Berry Diéta pilulku

Môže acai bobule boost chudnutie?

Vedci sú dozvedieť sa viac o funkčné moc super potravín, ako acai berry. Hoci acai je ponúkaný v niektorých úbytok hmotnosti výrobkov, niekoľko štúdií otestoval v podpore chudnutie výhody acai.

Teraz, veľa výskumu podporuje, strava bohatá na antioxidanty. Nie je pochýb o tom, že plody a ostatné plody sú kľúčovou súčasťou žiadne zdravej výživy, podpora chudnutie. Porota je ešte skoro na otázku, či tam je niečo osobitného o acai je schopnosť vrhnúť prebytočné kilo.

Prečo sa acai bobule sa používajú v kozmetických produktov?

Niektoré kozmetika a kozmetické výrobky obsahujú acai oleje v zozname zložiek. To je preto, že acai olej je powerhouse antioxidantov.

Štúdie ukazujú, že acai olej môže byť bezpečná alternatíva k iné tropické oleje používané v kozmetických výrobkov, ako sú tváre a telové krémy, terapia proti starnutiu pokožky, šampóny a kondicionéry a ďalšie produkty. Keď olej acai spracovali a skladovali dlhodobý, antioxidačné hladiny zostávajú vysoké.

Acai bobule a acai šťavy majú nejaké vedľajšie účinky?

Ak máte peľovej alergie alebo známa precitlivenosť na acai alebo podobné bobule, možno budete chcieť vyhnúť tohto ovocia. Keď jedol v mierne sumy, hoci, acai je pravdepodobne bezpečné.

Kliknite tu kúpiť čisto Acai Berry Diéta pilulku