Už jste slyšeli o acai berry? Chcete se dozvědět více o zdravotních výhodách acai bobulí a plodů šťáva? Acai bobule jsou velmi chválil obchodníky, kteří říkají, že je to jeden z elitní super potravin s anti-aging a váhu ztráta vlastnostmi. Někteří výrobci používají acai bobule na kosmetiku a kosmetické výrobky. Ale vědeckých studií podporují tyto nároky výhod acai?

Co je acai berry?

Acai berry je palce dlouhá načervenalé, fialové ovoce. Pochází z palm stromu acai (Euterpe Zelná), který je nativní do střední a Jižní Ameriky.

Výzkum na acai berry se zaměřila na jeho možných antioxidační aktivitu. Teoreticky že činnost může pomoci předejít onemocnění, Oxidační stres, jako jsou onemocnění srdce a rakoviny.

Klikněte zde koupit čisté Acai Berry Dieta pilulku

Acai berry je zdravé?

Acai obsahuje několik látky zvané antokyanů a flavonoidy.

Anthocyanin slovo pochází ze dvou řeckých slov, význam rostlin a modrá. Antokyany jsou zodpovědné za odstíny červené, fialové a modré v mnoha ovoce, zeleniny a květin. Potraviny, které jsou nejbohatší v antokyanů — borůvky, červené hrozny, červené víno a acai — jsou velmi silně barevné, od deep purple na černou.

Antokyany a flavonoidy jsou silné antioxidanty, které pomáhají chránit tělo proti života stres. Také hrají roli v systému ochrany buněk těla. Volné radikály jsou škodlivé vedlejší produkty vyráběné v těle. Konzumace stravy bohaté na antioxidanty mohou ovlivňovat stárnutí a chorobný proces tím, že neutralizuje volné radikály.

Tím, že oslabení ničivou sílu volných radikálů, antioxidanty mohou pomoci snížit riziko některých onemocnění, jako jsou onemocnění srdce a rakoviny.

Jsou tam známé zdravotní přínosy acai bobule?

Některé studie ukazují, že ovoce acai vlákniny má velmi vysokou antioxidační kapacity s ještě větší obsah antioxidantů než brusinky, maliny, blackberry, jahody nebo borůvka. Studie probíhají, i když, a závěry je ještě brzy.

Lidé jedí bobule acai řešit různé zdravotní podmínky. Ale zatím, acai bobule žádné známé zdravotní přínos, který je nic jiného, než u jiných podobných plodů.

Klikněte zde koupit čisté Acai Berry Dieta pilulku

Může podpořit hubnutí acai bobule?

Vědci se učí více o funkční moc super potravin, jako je acai berry. Ačkoli acai je nabízený v některých produktech úbytek hmotnosti, zkoušejí málo studií výhody acai při podpoře hubnutí.

Pro tuto chvíli spousta výzkum podporuje Konzumace stravy bohaté na antioxidanty. Není pochyb že jahody a jiné ovoce jsou klíčovou součástí jakékoliv zdravé výživy, podpora hubnutí. Porota je ještě brzy na tom, zda je něco zvláštního na acai je schopnost zbavit přebytečné kilo.

Proč se acai bobule se používají v kosmetických produktech?

Někteří kosmetiku a kosmetické přípravky obsahují olej acai v seznamu složek. To je proto, že acai olej je motorem antioxidantů.

Studie ukazují, že acai olej může být bezpečná alternativa k jiné tropické oleje používané v kosmetické výrobky jako obličeje a těla krémy, anti-aging pleti terapií, šampony a kondicionéry a další produkty. Když ropa acai je zpracována a uložena dlouhodobé, antioxidační hladiny zůstává vysoká.

Do acai bobule a acai šťávy mají nějaké vedlejší účinky?

Pokud máte alergie pylu nebo známé přecitlivělosti na acai nebo podobných bobule, je vhodné se vyhnout tohoto ovoce. Při konzumaci v mírné množství, však acai je pravděpodobně bezpečné.

Klikněte zde koupit čisté Acai Berry Dieta pilulku