Acai berry hakkında duydun mu? Sağlık yararları acai çilek ve meyve suyu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor musunuz? Acai çilek anti-aging ve kilo kaybı özellikleri ile elit süper yiyecek demek pazarlamacılar tarafından lanse. Bazı üreticiler, kozmetik ve güzellik ürünleri acai çilek kullanır. Ancak acai faydaları Bu iddiaları bilimsel çalışmaları destekliyor musunuz?

Acai berry nedir?

Acai berry, kırmızı, mor bir inç uzunluğunda meyvesidir. Orta ve Güney Amerika acai palmiye ağacı (Euterpe oleracea), gelir.

Araştırma acai berry, onun mümkün antioksidan aktivite üzerinde odaklanmıştır. Teorik olarak, bu etkinliği açtığı oksidatif stres kalp hastalıkları ve kanser gibi hastalıkları önleyebilir.

Saf Acai Berry diyet hapı almak için burayı tıklayın

Acai berry sağlıklı mı?

Acai bazı maddeler, Antosiyaninler ve flavonoidler içerir.

Kelime antosiyanin, iki Yunanca kelime anlamı bitki ve mavi geliyor. Antosiyaninler, kırmızı, mor ve mavi tonlar çok meyve, sebze ve çiçek sorumludur. Antosiyaninler içinde en zengin besin — yaban mersini, kırmızı üzüm, kırmızı şarap ve acai gibi — derin mor siyaha kadar olan çok güçlü renkli.

Antosiyaninler ve flavonoidler hayatın streslerinin karşı vücudu korumaya yardımcı güçlü antioksidanlardır. Onlar da vücudun hücre koruma sisteminde bir rol oynamaktadır. Serbest radikaller vücut tarafından üretilen zararlı yan vardır. Antioksidanlar açısından zengin beslenmenin yaşlanma ve hastalık süreci ile serbest radikalleri nötralize tarafından engel olabilecek.

Serbest radikallerin yıkıcı gücünü azaltma tarafından antioksidanlar, kalp hastalığı ve kanser gibi bazı hastalıkların riskini azaltmaya yardımcı olabilir.

Orada acai çilek sağlık faydaları bilinir?

Bazı araştırmalar, acai meyve hamuru, kızılcık, ahududu, böğürtlen, çilek ya da yaban mersini daha daha fazla antioksidan içeriği ile çok yüksek bir antioksidan kapasitesi olduğunu göstermektedir. Ancak çalışmalar sürmektedir ve jüri hala dışarı olduğunu.

İnsanlar çeşitli hastalıklar adrese acai çilek yiyin. Ama şimdiye kadar acai çilek, benzer diğer meyvelerin farklı bir bilinen sağlık yararı yoktur.

Saf Acai Berry diyet hapı almak için burayı tıklayın

Acai çilek artırmak kilo kaybı olabilir?

Bilim adamları, süper gıdalar, acai berry gibi fonksiyonel gücü hakkında daha fazla öğrenme vardır. Acai bazı kilo kaybı ürünler lanse olduğunu, ancak bazı çalışmalar parası acai kilo kaybı teşvik test ettik.

Şimdi, araştırma bol destekler antioksidanlar açısından zengin bir diyet yemek. Orada şüphesiz ki çilek ve diğer meyveler kilo kaybı teşvik sağlıklı bir diyet önemli bir parçasıdır. Jüri hala dışarı konusunda aşırı kilo döken acai’nın yeteneği hakkında özel bir şey.

Neden acai çilek güzellik ürünlerinde kullanılır?

Bazı kozmetik ve güzellik ürünleri, içindekiler listesinde acai yağ içerir. Acai yağ antioksidan bir güç kaynağı olmasıdır.

Araştırmalar, acai Yağ tropikal diğer yağlar gibi yüz ve vücut kremleri, anti-aging cilt tedavileri, şampuan ve klimalar güzellik ürünleri ve diğer ürünler kullanılan güvenli bir alternatif olabileceğini göstermektedir. Acai yağ işlenen ve depolanan uzun vadeli antioksidan düzeyleri yüksek kalır.

Acai çilek ve acai suyu herhangi bir yan etkisi var mı?

Polen alerjisi varsa veya bilinen bir aşırı duyarlılık ya da benzer çilek acai, bu meyve kaçınmak isteyebilirsiniz. Ancak, orta miktarda yenen acai büyük olasılıkla güvenli olur.

Saf Acai Berry diyet hapı almak için burayı tıklayın