Acai jagody pochodzą z palmą w Ameryce Południowej. Podczas tradycyjnej żywności tam na wieki, a także w leczeniu biegunki Acai niedawno stał się popularny w USA ze względu na korzyści zdrowotne ma.

Dlaczego ludzie biorą Acai?

Acai jagody zawierają wiele substancji, które mogą zwiększyć zdrowia. Dla jednego, jagody Acai wydaje się bardzo wysoki poziom przeciwutleniaczy, porównywalne z żurawiną, ale wyższy niż jagody, truskawki i inne owoce. W laboratorium badań przeciwutleniacze wydaje się chronić komórki przed uszkodzeniem, które mogą prowadzić do chorób takich jak rak, oprócz być może bezpośrednio hamowaniu rozwoju niektórych typów nowotworów. Substancji w jagody Acai może zmniejszyć stan zapalny i ewentualnie może spowolnić rozprzestrzenianie się komórek raka. Ponadto niektóre badania laboratorium wyciągów Acai doprowadziły do pozytywny wpływ na naczynia krwionośne, które mogą być przydatne dla wielu różnych dolegliwości.

Acai jagody zawierają również zdrowych kwasów tłuszczowych, takich jak kwas oleinowy, jednym z tych samych olejów w oliwy z oliwek.

Jednak potencjalne korzyści Acai są oparte na badania wstępne laboratorium. Do tej pory nie wiemy w zakresie Acai jest możliwe korzyści dla zdrowia ludzi.

Acai został sprzedany jako suplement diety dla warunków, takich jak wysoki poziom cholesterolu, choroby serca, alergii i raka. Tych zastosowania Acai są niesprawdzone.

Kliknij tutaj, aby kupić Pure Acai Berry Diet Pill

Ile Acai należy podjąć?

Podczas gdy Acai jest niesprawdzone leczenie, ma długą historię stosowania w medycynie tradycyjnej, która oferuje odpowiednie przewodnik do niektórych z jego zastosowań.

Może masz Acai naturalnie z żywności?

Owoce Acai jest wspólne żywności w niektórych obszarach Ameryki Południowej. W USA jest dostępny w niektórych sklepach ze zdrową żywnością i supermarkety. Acai jest także składnikiem w niektóre soki, napoje, alkohole, galaretki, lody i inne produkty. Służy ona również jako naturalnych barwników spożywczych.

Kliknij tutaj, aby kupić Pure Acai Berry Diet Pill

Jakie jest ryzyko podjęcia Acai?

  • Skutki uboczne. Gdy spożywane jako żywność, Acai wydaje się być bezpieczne. Ponieważ nie zostały one zbadane, typowe skutki uboczne Acai suplementy nie są znane.
  • Ryzyko. Możliwe, że Acai mogą wywoływać lub nasilać obrzęk, wysokie ciśnienie krwi, wrzody lub krwawienie jelitowe. Jeśli korzystasz z Acai, skontaktuj się z lekarza zanim się MRI, ponieważ istnieje możliwość, że może to kolidować z badania.
  • Interakcje. Jeśli wziąć leki regularnie, skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania Acai suplementy. One współdziałać z over-the-counter leków, takich jak ibuprofen i inne NLPZ leki przeciwbólowe, a także leki na receptę na ból. Nie należy przyjmować Acai nie pierwszy mówiąc z lekarzem jeśli bierzesz leki raka, ponieważ może to blokować ich skuteczność. Nie należy używać Acai wraz z innych antyoksydantów bez zgody lekarza.

Kiedy jagody Acai są spożywane jako żywność, pojawiają się bezpieczne. Ale biorąc pod uwagę brak dowodów o bezpieczeństwo Acai suplementy, one nie są zalecane dla dzieci lub dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią.

Kliknij tutaj, aby kupić Pure Acai Berry Diet Pill