Acaí uogos iš palmių Pietų Amerikoje. Nors tradicinis maisto produktas yra šimtmečius, taip pat yra viduriavimas gydymo, acaí neseniai tapo populiarus JAV dėl jos turėjo sveikatos nauda.

Kodėl žmonės imasi acaí?

Acaí uogos yra tam tikrų medžiagų, kurios galėtų padidinti sveikatos. Pavyzdžiui, acaí uogos atrodo labai aukšto lygio antioksidantų, palyginti su spanguolių, bet didesnis kaip mėlynės, braškės, o kitus vaisius. Lab tyrimai, antioksidantai gali apsaugoti ląsteles nuo pažeidimų, kurie gali sukelti ligų, kaip vėžys, be to, gali būti tiesiogiai slopina augimą, kai kurių vėžio rūšių. Medžiagos acaí uogų gali sumažinti uždegimą ir galbūt gali sulėtėti nuo vėžinių ląstelių plitimą. Be to, kai kurie lab tyrimai acaí ištraukų buvo teigiamai veikia kraujagysles, gali būti naudingas dėl daugelio įvairių sveikatos sutrikimų.

Acaí uogos taip pat yra sveika riebiųjų rūgščių, pvz., oleino rūgštis – viena patį aliejų, alyvuogių aliejaus.

Tačiau nauda acaí remiasi preliminarūs laboratorijos tyrimai. Iki šiol mes nežinome kiek acaí’s sveikatai naudą žmonėms.

Acaí buvo parduotas kaip maisto papildas, sąlygas, pavyzdžiui, aukštas cholesterolio lygis, širdies problemas, alergijas ir kraujo vėžys. Šie naudoja acaí yra neįrodyta.

Spauskite čia pirkti Pure Acai uogų dietos tabletes

Kiek acaí jei vartojate?

Nors acaí yra neišbandytam gydymas, jis turi ilgą istoriją naudojimo tradicinėje medicinoje, kuri siūlo ir atitinkamų gidas apie savo reikmėms.

Ar jums acaí natūraliai iš maisto produktų?

Acaí vaisių, bendras maisto srityse Pietų Amerikoje. JAV, tai galima šiek tiek sveiko maisto parduotuvėse ir prekybos centruose. Acaí taip pat kai kurios sultys, gėrimai, skysčius, drebučiai (želė), ledų ir kitų maisto produktų ingredientai. Jis taip pat naudojamas kaip natūralaus maisto dažymas.

Spauskite čia pirkti Pure Acai uogų dietos tabletes

Kas yra rizika atsižvelgiant acaí?

  • Šalutinis poveikis. Kai valgyti maisto, acaí, atrodo, būtų saugūs. Nes jie nebuvo gerai mokėsi, tipiškas šalutinį poveikį acaí papildai yra nežinomas.
  • Riziką. Gali būti, kad acaí gali sukelti arba pabloginti patinimas, aukštas kraujo spaudimas, opos ar žarnyno kraujavimas. Jei naudojate acaí, patikrinti su gydytoju prieš gaunant MRT, nes tai gali trukdyti tyrimo galimybės.
  • Sąveika. Pavartojus vaistus reguliariai, pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami naudoti acaí papildai. Jie gali sąveikauti su over-the-counter narkotikų kaip Ibuprofenas ir kiti NVNU skausmą malšinančių vaistų, taip pat receptinių vaistų nuo skausmo. Nevartokite acaí be pirmojo kalbėti su gydytoju jei vėžio narkotikų, nes ji gali blokuoti jų veiksmingumą. Nenaudokite acaí kartu su kitais antioksidantų papildai be gydytojo leidimo.

Kai acaí uogos valgomos kaip maistas, jie atrodo saugus. Tačiau atsižvelgiant į įrodymus apie acaí papildus saugumą, jie nerekomenduojama vaikams ir moterims, kurie yra nėščia arba krūtimi.

Spauskite čia pirkti Pure Acai uogų dietos tabletes