Acai, ir palmu koku, kas ir plaši izplatīta Dienvidamerikas ziemeļu apgabalā. Tās ogas tiek izmantoti, lai medicīna.

Cilvēki izmanto acai, osteoartrīts, augsts holesterīna līmenis, Erekcijas disfunkcija (ED), svara zudums un aptaukošanās, detoksikācijas, kā arī uzlabot vispārējo veselības stāvokli. Ieguvusi popularitāti Ziemeļamerikā pēc reklamēti, Nicholas Dr Perricone kā Acai Superfood Age-Defying skaistumu par Oprah Winfrey show.

Kā pārtika, acai ogu ēst neapstrādātas un sulu. Sulu izmanto arī komerciāli dzērienu un saldējumu, želejas un liķieri.

Ražošanā, acai berry tiek izmantota kā dabas purpura pārtikas krāsviela.

Kā tas darbojas?

Acai satur ķīmiskas vielas, kas ir antioksidanti. Tiek uzskatīts, ka antioksidanti ķermeņa šūnas aizsargā no ķīmisku reakciju ar skābekli (oksidācija) kaitīgo ietekmi. Saskaņā ar dažiem pētījumiem acai ir vairāk antioksidantu saturs nekā dzērveņu, avenes, kazenes, zemeņu vai melleņu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Pure Acai Berry Diet Pill

Par pietiekamu pierādījumu:

  • Artrīts.
  • Augsts holesterīna līmenis.
  • Uzlabo vispārējo veselības stāvokli.
  • Citi nosacījumi.

Vairāk pierādījumu ir vajadzīga, lai novērtētu efektivitāti, acai.

Blakusparādības ACAI & Safety

Nav pietiekami daudz informācijas, lai zināt, ja acai ir droši. Ja jūs esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti, ir labāk būt par drošu pusē un izvairieties izmantot.

Alkohola izejvielu acai sulas ir bijis saistīts ar slimības sauc par amerikāņu trypanosomiasis vai Chagas slimību uzliesmojumu.

ACAI dozēšana

Atbilstošu devu acai ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piem., lietotāja vecuma, veselības un vairākus citus nosacījumus. Šajā laikā tur nav pietiekami daudz zinātnisko informāciju, lai noteiktu atbilstošu devu acai klāstu. Paturiet prātā, ka tādi dabīgi produkti, ne vienmēr vienmēr droši un devas var būt svarīgi. Pārliecinieties, ka sekot attiecīgo norādes uz produkta etiķetes un konsultēties ar jūsu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālists, pirms lietojat.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Pure Acai Berry Diet Pill

Acai ogu veselības priekšrocības

Acai ogu ir līdzīgi vīnogu augļu ievāktas no acai palmu koki, kas ir dzimtā tropisko mežu Dienvidamerikā. Acai ogas ir plaši touted kā tā saukto super pārtiku, ar atbalstītāji apgalvo, ka tie ir noderīgi dažādas veselības problēmas, tostarp artrīts, vēzis, svara zudums, augsts holesterīna līmenis, Erekcijas disfunkcija, detoksikācijas un uzlabo vispārējo veselības stāvokli.

Acai ogas var būt labs avots antioksidantu un šķiedrvielu sirds veselīgu tauku. Bet pētījumi par acai ogas ir ierobežota un apgalvojumi par veselības ieguvumiem no acai nav pierādīta.

Daudzi augļi bez acai ogas nodrošina antioksidantus un citu uzturvielu daudzumu, kas ir svarīgi, lai jūsu veselību. Bet ja vēlaties izmēģināt acai, pārbaudīt jūsu vietējā veselības pārtikas vai gardēdis veikalu — acai var patērē neapstrādātā veidā, tablešu formā, dzērieni, piemēram, sulas, kokteiļus vai enerģijas dzērieni vai citiem pārtikas produktiem, piemēram, želejas vai saldējumu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Pure Acai Berry Diet Pill