Acaí marjad, mis on pärit palmi puud Lõuna-Ameerikas. Traditsiooniline toit on sajandeid, samuti kõhulahtisus ravi, samas acaí on viimasel ajal muutunud populaarseks USA-s tänu oma peaks tervis kasu.

Miks inimesed võtavad acaí?

Acaí marjad sisaldavad aineid, mis võivad parandada tervist. Ühe, acaí marjad tundub, et on väga kõrge antioksüdantide — võrreldav jõhvikad, kuid kõrgem kui mustikaid, maasikaid ja muid puuvilju. Lab uuringud, antioksüdante tundub, et kaitsta rakke kahjustuste eest, mis võib põhjustada haigusi nagu vähk, lisaks võib-olla otse inhibeerides kasvu teatud tüüpi vähk. Ainete acaí marjad võib vähendada põletikku ja võib olla aeglane vähirakkude levikut. Ka mõned lab uuringud acaí ekstraktid viis positiivset mõju veresooni, mis võib olla kasulik palju erinevaid haigusi.

Acaí marjad sisaldavad ka terve rasvhappeid oleiinhappe, üks sama õli, mis on leitud oliiviõli näiteks.

Acaí kasutegur on aluseks esialgse lab uuringud. Nii palju, me ei tea, acaí on inimestel võimalik tervisele ulatus.

Acaí on müüdud toidulisand tingimustes nagu kõrge kolesteroolitase, südameprobleemid, allergiad ja vähk. Acaí kasutusvõimalusi on tõestamata.

Vajuta siia, et osta puhast Acai marja toitumine pillid

Kui palju acaí peaks võtma?

Samal ajal, kui acaí on tõestamata ravi, on pikk ajalugu kasutamiseks traditsioonilise meditsiini, mis pakub mõned selle kasutamise korral teejuht.

Kas sa saad acaí loomulikult toidud?

Acaí puu on ühine toit, mõnes Lõuna-Ameerikas. USA-s, on saadaval mõned tervisliku toidu kauplused ja supermarketid. Acaí on ka mõned mahlad, joogid, vedelik, tarretised, jäätised ja muu toidu koostisosa. Seda kasutatakse ka loodusliku toiduvärvi.

Vajuta siia, et osta puhast Acai marja toitumine pillid

Millised on riskide võtmine acaí?

  • Kõrvaltoimed. Kui söödud toit, acaí tundub olevat ohutu. Kuna nad ei ole hästi uuritud, acaí toidulisandeid tüüpilisi kõrvaltoimeid ei ole teada.
  • Riske. On võimalik, et acaí võib vallandada või halvendaks turse, kõrge vererõhk, haavandid või soole verejooks. Kui kasutate acaí, pöörduge arsti enne saada MRI, sellepärast, et võimalus, ta võiks segada katse.
  • Vastasmõju. Kui te võtate mingeid ravimeid regulaarselt, rääkige sellest arstile enne, kui hakkad acaí toidulisandeid. Nad võiks suhelda üle leti ravimeid nagu ibuprofeen ja teised NSAID valuvaigisteid, samuti valu ravimid. Ärge võtke acaí ilma esimese rääkima oma arstile kui te võtate vähivastaste ravimitega, sest see võib blokeerida nende tõhusust. Ärge kasutage acaí koos teiste antioksüdant täiendus ilma arsti nõusolekuta.

Kui acaí marjad on söömiseks kui toit, kuvatakse need ohutud. Kuid arvestades ohutuse kohta acaí täiendab tõendite puudumise tõttu, nad ei ole soovitatav lastele või naistele, kes on rase või rinnaga toitmise ajal.

Vajuta siia, et osta puhast Acai marja toitumine pillid