Acai, on palmi puud, mis on laialt Põhja-ja Lõuna-Ameerika piirkonnas. Tema marjad on kasutatud meditsiinis.

Inimesed kasutavad acai, osteoartriit, kõrge kolesteroolitase, erektsioonihäired (ED), kaalulangus ja Rasvumine, võõrutus, ja parandada üldist tervislikku seisundit. Acai pärast Dr Nicholas Perricone kui reklaami Põhja-Ameerikas populaarsust on Superfood vanus uhmaa Ilu Oprah Winfrey Show.

Toit, acai marja on süüa toores ja mahla. Mahl on ka kasutab ärilisel eesmärgil võib kasutada joogina ja jäätis, marmelaad ja likööre.

Aastal tootmis-, acai marja kasutatakse loodusliku lilla toidu värvaine.

Kuidas see toimib?

Acai sisaldab kemikaale, mis on antioksüdandid. Antioksüdandid on mõelnud, et kaitsta keha rakkude hapnikuga (oksüdeerumise) keemiliste reaktsioonide kahjulikku mõju. Mõned uuringud on rohkem antioksüdandi sisaldus, jõhvikas, vaarikas, blackberry, maasika ja mustika kui acai.

Vajuta siia, et osta puhast Acai marja toitumine pillid

Piisavad tõendid:

  • Artriit.
  • Kõrge kolesteroolitase.
  • Parandada üldist tervislikku seisundit.
  • Muud tingimused.

Acai tõhususe hindamiseks on vaja täiendavaid tõendeid.

ACAI kõrvaltoimed & ohutuse

Seal ei ole piisavalt teavet, et teada, kas acai on ohutu. Kui te olete rase või rinnaga toitmise, see on parim ohutu poolel ja vältida kasutamist.

Toores acai mahla joomine on seotud haigusega, mida nimetatakse Ameerika trypanosomiasis või Chagas haiguse puhanguid.

ACAI manustamist

Acai sobiv annus sõltub mitmest tegurist, nagu kasutaja vanuse, tervise ja mitmed muud tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikku teavet, et otsustada sobilik dooside acai. Pidage meeles, et looduslikud tooted ei ole alati tingimata ohutu ja doos võib olla oluline. Olla kindel, et järgida asjakohaseid juhiseid toote etikettidel ja nõu oma apteekriga või arsti või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

Vajuta siia, et osta puhast Acai marja toitumine pillid

Acai marju kasu tervisele

Acai berry on viinamarja-like viljad, mis on koristatud acai palmi puud, mis on levinud Lõuna-Ameerika vihmametsade. Acai marjad on väga touted nn super toit, mille pooldajad väidavad, et nad on abiks erinevaid terviseprobleeme, sealhulgas artriit, vähk, kaalulangus, kõrge kolesteroolitase, erektsioonihäired, võõrutus ja parandada üldist tervislikku seisundit.

Acai marju võib olla hea antioksüdante, kiudaineid ja südame-tervislike rasvad. Kuid uuringute acai marjad on piiratud ning ei ole tõendatud kasu tervisele Acai väiteid.

Acai marjad lisaks paljud puuviljad annavad antioksüdante ja teisi toitaineid, mis on olulised teie tervist. Aga kui soovite, et proovida acai, kontrollige oma kohaliku tervisliku toidu või gourmet kauplustes-acai saab tarvitatakse toorelt, tablettide kujul, jookide, mahla, smuutid või energiajoogid või muid toiduaineid, nagu tarretis ja jäätist.

Vajuta siia, et osta puhast Acai marja toitumine pillid