Acai, Kuzey Güney Amerika’nın bölgede yaygın olarak dağıtılan bir palmiye ağacı olduğunu. Onun çilek, ilaç yapmak için kullanılır.

İnsanlar acai, osteoartrit, yüksek kolesterol, erektil disfonksiyon (ed), kilo ve obezite, Detoks için ve genel sağlığı geliştirmek için kullanın. Dr. Nicholas Perricone gibi tarafından teşvik ediliyor sonra Kuzey Amerika’da popülerlik kazandı Acai bir Superfood Yaş Defying güzellik için Oprah Winfrey şov.

Bir gıda olarak acai berry ve bir meyve suyu gibi çiğ yenir. Suyu da ticari bir içecek olarak ve dondurma, jöle ve Likörler kullanılır.

Üretim, acai berry, bir doğal mor yiyecek renklendirici kullanılır.

Nasıl çalışır?

Acai antioksidanlar kimyasallar içerir. Antioksidanlar vücut hücreleri oksijen (oksidasyon) ile kimyasal reaksiyonlar zararlı etkilerinden korumak düşünülmektedir. Bazı araştırmalara göre kızılcık, ahududu, böğürtlen, çilek ya da yaban mersini daha daha fazla antioksidan içeriği için acai vardır.

Saf Acai Berry diyet hapı almak için burayı tıklayın

İçin yeterli kanıt:

  • Artrit.
  • Yüksek kolesterol.
  • Genel sağlık geliştirmek.
  • Diğer koşullar.

Daha fazla kanıt acai etkinliğini değerlendirmek için gereklidir.

ACAI yan etkileri & güvenlik

Acai güvenli olup olmadığını bilmeniz yeterli bilgi yoktur. Hamile ya da emziren iseniz, en iyisi güvenli tarafta kalmak ve kaçının.

Ham acai suyu içme için Amerikan tripanozomiyasına ya da Chagas hastalığı denilen bir hastalık salgınları bağlanmıştır.

ACAI dozaj

Uygun doz acai, kullanıcının yaşını, sağlık ve diğer birkaç koşulları gibi çeşitli etkenlere bağlıdır. Şu anda, doz acai için uygun bir aralığını belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli değildir ve dozlarda önemli olabilir unutmayın. Ürün etiketleri ilgili yönergeleri izleyin ve eczacı, doktor ya da diğer sağlık profesyonel kullanmadan önce danışın emin olun.

Saf Acai Berry diyet hapı almak için burayı tıklayın

Acai çilek sağlık faydaları

Acai berry bir üzüm gibi meyve hasat–dan Güney Amerika yağmur ormanları için doğal acai palmiye ağaçları ‘ dir. Acai çilek çok çeşitli sağlık sorunları için yararlı olduklarını iddia ederek, artrit, kanser, kilo kaybı, yüksek kolesterol, erektil disfonksiyon, detoksifikasyon dahil olmak üzere ve genel sağlığının iyileştirilmesi taraftarları ile sözde bir süper gıda olarak lanse.

Acai çilek antioksidanlar, lif ve kalp-sağlıklı yağlar iyi bir kaynak olabilir. Ancak acai çilek araştırma sınırlıdır ve acai sağlık yararları hakkında iddiaları ispat değil.

Birçok meyve acai çilek yanı sıra, antioksidanlar ve sağlığınız için önemli olan diğer besin sağlar. Ama eğer acai denemek isterseniz, yerel sağlık yiyecek ya da gurme mağazaları kontrol-acai tüketilen ham, tablet formunda, suyu, tatlılar veya enerji içecekleri gibi içecekler veya diğer gıda ürünlerinde jöle ya da krem buz gibi.

Saf Acai Berry diyet hapı almak için burayı tıklayın