Kas olete kuulnud acai marja? Kas soovite rohkem teada saada kasu tervisele acai marjad ja marja mahl? Acai marjad on väga touted turundajad, kes ütlevad, et see on üks eliit super foods anti vananemist ja kaalu kaotus omadustega. Mõned tootjad kasutavad acai marju kosmeetika-ja ilutooted. Kuid ei teaduslikud uuringud toetavad need väited acai kasu?

Mis on acai marja?

Acai marja on tolli pikkune punakas, lilla puu. Ta on pärit acai palmi puud (Euterpe oleracea), mis on levinud Kesk- ja Lõuna-Ameerikas.

Acai marja uuringuid on keskendunud oma võimalik antioksüdant tegevus. Teoreetiliselt, seda tegevust võib aidata vältida haigusi, nagu näiteks südamehaiguste ja vähi oksüdatiivse stressi poolt põhjustatud.

Vajuta siia, et osta puhast Acai marja toitumine pillid

Acai marja on tervislik?

Acai sisaldab mitut ainet nimega Antotsüaniine ja flavonoidid.

Antotsüaanne sõna pärineb kaks Kreeka sõnadega tähendab taime- ja sinine. Antotsüaniinid on punane, lilla ja sinine toonid palju puuviljade, köögiviljade ja lillede eest. Toite, mis on rikkaim Antotsüaniine — nagu mustikad, punased viinamarjad, punane vein ja acai — on väga tugevalt värvitud, ulatudes deep purple must.

Antotsüaniine ja flavonoidid on võimsad antioksüdandid, mis aitavad kaitsta keha vastu elu tekitajaid. Nad ka mängida rolli keha raku kaitse süsteem. Vabad radikaalid on kahjulik kõrvalsaadused, mis on organismi poolt toodetud. Toitumine rikas antioksüdantide toitumine võib häirida vananemine ja haiguse kulust neutraliseerimiseks vabu radikaale.

Poolt vabade radikaalide purustava jõu vähenemine antioksüdandid võivad aidata vähendada teatud haiguste, nagu näiteks südamehaiguste ja vähi riski.

Seal nimetatakse acai marju kasu tervisele?

Mõned uuringud näitavad, et acai viljaliha on väga kõrge antioksüdandi võimsus on veelgi antioksüdandi sisaldus, jõhvikas, vaarikas, blackberry, maasika ja mustika kui. Uuringud jätkuvad, kuigi, ja žürii on veel läbi.

Inimesed söövad acai marju tegeleda erinevate tervislikke tingimusi. Kuid seni acai marjad on tuntud tervise kasu see on teistsugune kui ka muude sarnaste puu.

Vajuta siia, et osta puhast Acai marja toitumine pillid

Kas acai marjad suurendada kaalulangus?

Teadlased on õppida rohkem funktsionaalne võimu super toidud, nagu näiteks acai marja. Kuigi acai on touted mõned kaalulangus tooteid, mõned uuringud on katsetatud kasu acai kaalulangus edendamisel.

Nüüd, palju uuringuid toetab, toitumine rikas antioksüdantide toitumine. Pole kahtlust, et marjad ja muid puuvilju on oluline osa iga tervisliku toitumise edendamine kaalulangus. Žürii on veel läbi kohta, kas seal on midagi erilist umbes acai on võimalus heita üle kilo.

Miks acai marju kasutatakse ilutooted?

Kosmeetika- ja kosmeetikatooted sisaldavad acai õli koostisainete nimekirja. Seda sellepärast, et acai õli on powerhouse antioksüdante.

Uuringud näitavad, et acai õli võib olla teiste tropical beauty tooted nagu näo ja keha kreemid, anti vananemist nahahooldussüsteemi ravi, šampoonid ja palsamid ja muude toodete kasutatavate õlide ohutu alternatiiv. Kui acai õli on töödeldud ja salvestatud pikaajalise, antioksüdant tase püsib kõrge.

Kas acai mahla ja acai marjad on mingeid kõrvalmõjusid?

Kui teil on õietolmu allergia või on teadaolev ülitundlikkus või acai vms marjad, võiksite vältida seda vilja. Kui süüakse mõõdukas koguses, kuigi acai on tõenäoline, Seif.

Vajuta siia, et osta puhast Acai marja toitumine pillid