Acai, yra palmių, yra plačiai paplitę Šiaurės zonos Pietų Amerika. Uogų yra naudojami medicinoje.

Žmonės naudoti acai osteoartrito, aukštas cholesterolio lygis, erekcijos disfunkcija (ED), svorio ir nutukimo, detoksikacijos, taip pat pagerinti bendrą sveikatos būklę. Acai išpopuliarėjo Šiaurės Amerikoje po skatinamos Dr Nicholas Perricone kaip yra Superfood amžių-mesti iššūkį grožio Oprah Winfrey šou.

Kaip maistas, acai uogų yra valgyti žalias ir sultimis. Sultys taip pat naudojamas komerciniais tikslais kaip gėrimas ir ledų, želė ir likeriai.

Gamybos, acai uogų yra naudojamas kaip natūralus raudonos maisto spalviklį.

Kaip tai veikia?

Acai yra chemikalų, kurie yra antioksidantai. Antioksidantai yra manoma, kad apsaugoti kūno ląsteles nuo žalingų cheminių reakcijų su deguonimi (oksiduojasi). Pasak kai kurių tyrimų, acai turi daugiau antioksidantų nei spanguolių, aviečių, gervuogių, braškių, ar mėlynių.

Spauskite čia pirkti Pure Acai uogų dietos tabletes

Pakankamai įrodymų, kad:

  • Artritas.
  • Didelis cholesterolio kiekis.
  • Pagerinti bendrą sveikatos būklę.
  • Kitos sąlygos.

Daugiau įrodymų reikia įvertinti acai veiksmingumą.

ACAI šalutinis poveikis & saugos

Nėra pakankamai informacijos, kad žino, jei acai yra saugus. Jei esate nėščia ar žindymo, tai geriausia gyventi saugiau ir vengti naudoti.

Geriamojo žalio acai sultys buvo siejamas su liga, vadinama Amerikos Tripanosomozė arba Chagas ligos protrūkių.

ACAI dozavimo

Tinkama dozė acai priklauso nuo kelių veiksnių pvz., naudotojo amžiaus, sveikatos ir sąlygų. Šiuo metu nėra pakankamai mokslinių duomenų nustatyti ir dozių acai. Atminkite, kad natūralūs produktai yra ne visada būtinai saugus ir dozės gali būti svarbus. Būtinai atlikite atitinkamus nurodymus ant produkto etiketės ir konsultuotis su vaistininkui ar gydytojas ar kitas sveikatos priežiūros specialistas prieš naudojant.

Spauskite čia pirkti Pure Acai uogų dietos tabletes

Acai uogų nauda sveikatai

Acai uogų yra nuimta nuo acai palmių medžius, kurie yra gimtoji į Pietų Amerikos atogrąžų miškų vynuogių kaip vaisius. Acai uogų yra plačiai vertinamas kaip vadinamieji super maisto, su šalininkai teigia, kad jie yra naudingi dėl įvairių sveikatos problemų, įskaitant artritas, vėžys, svorio netekimas, didelis cholesterolio kiekis, erekcijos disfunkcija, detoksikacijos ir pagerinti bendrą sveikatos būklę.

Acai uogų gali būti geras šaltinis, antioksidantai, ląstelienos ir širdies Sveiki riebalai. Tačiau tyrimų acai uogų yra ribotas, ir teiginių apie acai nauda sveikatai nėra įrodyta.

Daugelio vaisių be acai uogų suteikia antioksidantų ir kitų maistinių medžiagų, kurie yra svarbūs jūsų sveikatai. Tačiau jei norite išbandyti acai, patikrinti savo vietos sveiko maisto ar Gurmanams parduotuvėse-acai gali būti vartojamos žalios, tabletėmis, gėrimai, pavyzdžiui, sultis, kokteilius ir energetiniai gėrimai, arba kitais maisto produktais, pvz., želė ar ledų.

Spauskite čia pirkti Pure Acai uogų dietos tabletes