Kas ir Acai Berry?

Acai ir purpursarkana ogu, kas atrodams tikai Amazones tropu mežos. Augļu aug dziļi džungļos, uz palmām, kas bieži vien stāv vairāk nekā 25 metrus garš.

Kas ir Acai Berry?

Acai ogu ir ārkārtīgi bagāta ar proteīnu un veselīgu tauku Omega 3, 6 un 9, kā arī vitamīnus A, C, E, B1, B2 un B3, kālija, kalcija, magnija, vara un cinka.

Kāpēc Acai ogu ir veselīgi?

Acai ietver vielas sauc antocianīna krāsojuma un flavonoīdus. Antocianīni ir atbildīgi par Acai ogas purpura krāsā. Antocianīni var atrast arī citos darkpurple vai melnu augļus, piemēram, mellenēm vai sarkanās vīnogas.

Antocianīni un flavonoīdus ir spēcīgi antioksidanti, kas palīdz aizsargāt pret ārējiem uzsver ķermeņa. Viņi arī spēlē nozīmīgu lomu aizsardzības procesus šūnā.

Uzturs, kas bagāts ar antioksidantiem palēnina novecošanās procesu, un ar neitralizējošu brīvajiem radikāļiem, palīdz cīņā pret noteiktām slimībām. Vājinot postošo spēku no brīvajiem radikāļiem, antioksidanti var palīdzēt samazināt risku saslimt ar sirds slimībām un dažiem vēža veidiem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos AcaiPlus no oficiālā mājas lapa

Kā Acai Berry atbalstīt svara zudumu?

Ķīmiskās vielas, kas satur Acai ogu paātrinātu metabolismu, samazinās apetīte un palielināt enerģijas. Palielinot enerģijas ir svarīga sastāvdaļa jebkurā svara zudums ārstēšanas to ļauj darīt vairāk fiziskās aktivitātes.

Kas satur Acai ogu uztura papildināšanai ir vērts mēģināt?

Acai Berry, pats par sevi ir spēcīgs novājēšanu rekvizīti. Tomēr Acai ogu var būt vēl efektīvāka, ja tie ir apvienoti ar citām sastāvdaļām, kas svara zudums atbalstu.

Ja jūs plānojat palielināt ar Acai Berry svara zudums ārstēšanas, mēs iesakām lietot AcaiPlus, jo satur ne tikai Acai ogu, bet arī citas sastāvdaļas, kas nodrošina svara zudums.

Acai Berry jautājumi un atbildes

Kas ir Acai Berry?

Tas ir sarkanīgi violeta augļi, ko acai palmu koku aug un ir aptuveni collas garš. Koks ir dzimtā uz centrālo un Dienvidameriku un viens no visbiežāk vietām kokā atrodama Amazones baseinā.

Kas padara šo ogu veselīgi?

Ogas ir superfood, ogu mīkstuma, kas ir piepildīta ar milzum daudz antioksidantus, aminoskābes un neaizstājamas taukskābes.

Acai ogas ir kāda veida antioksidanti, taukskābes un vitamīnus?

Tur lielu daudzumu antioksidantu, oleīnskābe, linolskābi skābes, kas ir omega taukskābes, kalcija, vitamīnu C, D, E un K.

Ogas var atrasts un ēst svaigus?

Ēšanas acai ogas, svaigas, bez dzīvo apgabalā, kur aug koki ir neiespējami. Ogas ir ātri bojājošos produktu, ko nedrīkst ēst 24 stundu laikā pēc tam, kad tiek izdoti. Tā vietā ogas ir atrodami žāvē, pulverveida un papildinājumiem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos AcaiPlus no oficiālā mājas lapa

Kā šī augļi ir veselīgas, mellenes?

Šīs ogas ir veselīgāk, kā mellenēm, jo vēl veselības īpašības, kas padara tās vērtētas augstāk nekā mellenēm ēdināšanā. Tie ir vairāk antioksidantu nekā daudzas citas ogas, tai skaitā dzērveņu, avenes, kazenes un zemeņu.

Ir visa informācija par augļa to, ko cilvēki domā, vai ir bijuši pētījumi izdarīt?

Ir bijuši daži pētījumi izdarīt ar daudz koncentrējas uz antioksidanta īpašības un dažādas ogas var palīdzēt novērst slimības veselības nosacījumiem. Pētījumos ir vērsta uz dažiem veselības nosacījumiem arī izraisa daudzums taukskābju un citas īpašības, kas var palīdzēt novērst sirds slimības un augsts holesterīna līmenis.

Izmantojot Acai ogu var palīdzēt samazināt holesterīna līmeni?

Ogas ir augstu vitamīnu C un E un mononepiesātināto oleīnskābe augstāku līmeni nekā citi pārtikas. Viņi arī ir taukskābes, būtiski uzlabojot šūnu funkciju. Tās arī ietver phytoserols un ir daudz šķiedrvielu. Visi šie rekvizīti var palīdzēt palīdz pazemināt augsts holesterīna līmenis. Oleīnskābe, Mononepiesātināto omega-9 skābi un linolskābe polinepiesātinātās omega-6 skābes palīdz samazināt ZBL holesterīna, bet palīdz saglabāt veselīgu HDL līmeni pazemina holesterīna līmeni.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos AcaiPlus no oficiālā mājas lapa

Augļi ir labi palīdz zaudēt svaru?

Kad ogas lieto kopā ar veselīgu uzturu, viņi var palīdzēt veicināt svara zudums, palielinot lēns metabolisms un palielina enerģiju. Antioksidantiem, vitamīniem, taukskābes un citiem veselības ieguvumiem no acai palmu augļu atrodams ir drošāki, nekā daudzi no tās sākotnējās diētas produktu daļas, kas tiek izmantotas svara zudums un veselības traucējumu sekas, kādas ir.

Vai ir kāda patiesība svara zudums scam?

Better Business Bureau teica, ka klientiem tika conned vērā pieņemot papildinājumus zaudēt svaru, kas ietvēra klientu ir pierakstījies vērā ikmēneša uzturu un fitnesa konsultāciju pakalpojumu bezmaksas paraugus. Klientiem nepratāt saskatīt, darba līgumu pirms aizpildot savu informāciju saņemt bezmaksas paraugs. Persona pēc tam bija jāmaksā dārgi ikmēneša maksa par šo pakalpojumu. Viens no pārējām daļām tas izmantoja televīzija personībām, piemēram, Oprah un Rachael Ray, kas saka mājas lapas nebija to atļauts tos izmantot. BBB ierosinājumu ir lasīt lapas apakšdaļā pakalpojuma noteikumiem un esiet piesardzīgs, lietojot elektronisko parakstu.

Tas palīdzētu novērst vēzi?

Antioksidanti ogas satur lielu daudzumu var palīdzēt cīnīties pret brīvajiem radikāļiem, kas organismā, kas ir saistītas ar veicina vēža pētījumiem.

Tas palīdzētu novērst sirds slimības?

Ogas var palīdzēt novērst sirds slimības, jo omega taukskābes, antioksidantus un vitamīnus kā C un E palīdz ķermenim darboties labāk un viņi palīdzēs uzlabot apritē. Tas nozīmēs, ka sirds nav strādāt kā grūti.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos AcaiPlus no oficiālā mājas lapa

Var šīs ogas palīdzēt novērst novecošanās?

Regulāri patērē rekvizīti ogas var palīdzēt ādas, būt veselīgu izskatu, jo tai ir jārūpējas, no iekšpuses uz āru. Tur ir [numurs], izmanto eļļas no augļiem, veicināt veselības aizsardzību ārpus ķermeņa kosmētika. Šīs ogas ir 10 reizes lielāka par summu, antioksidantu nekā sarkanās vīnogas un arī satur E vitamīnu, kas ir zināms, ka tās veicina veselīgu ādu un kalciju. Ogas taukskābju saturu palīdz šūnu membrānu, padarot ādu suppler iekļūt.

Dara, izmantojot Acai ogas veicina vairāk enerģijas?

Antioksidantiem, vitamīniem un taukskābes darbu veidā ķermeņa, kas palīdzēs nodrošināt enerģiju, kas ir reāls enerģijas, atšķirībā no, kas iegūts kofeīnu vai enerģijas dzērieni. Tie nodrošinās pārsprāgt enerģijas, kuru mūžs mērāms īsā laika periodā, bet iestāde nodrošina būtisku uzturvielu nodrošinās enerģijas dienas garumā.

Tas var palielināt vielmaiņu?

Jā, ogas rekvizīti var palielināt vielmaiņas veselīgu veidā, un tas ir iemesls, kāpēc tas var arī palīdzēt veicināt svara zudums. Palielināt metabolismu, nozīmē, ka pārtikas produktus patērē tiks apstrādāti ātrāk un ka būs rezultāts būs mazāk tiek noglabāta ķermeņa tauku.

Vai tas uzlabo asinsriti

Tas ir iespējams, ka augsts antioksidantu līmeņi, ogas var palīdzēt uzlabot asinsriti, jo tas ir svarīgi, lai organismam ir antioksidanti regulē asins cirkulācija organismā. Ogas satur antocianīna krāsojuma un pētījumi ir parādījuši, ka tas palīdz pasargāt ķermeni no LDL oksidācija un aizsargā līniju asinsvadu sienām endotēlija šūnu integritāti. Tie arī palīdz uzturēt kapilāru integritāti un kas noved pie labākas ķermeņa apgrozībā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos AcaiPlus no oficiālā mājas lapa