Vai esat dzirdējuši par acai berry? Vai vēlaties uzzināt vairāk par veselības ieguvumiem no acai ogu un ogu sulas? Acai ogas ir ļoti touted ar tirgotājiem, kuri saka, ka tas ir viens no elites super pārtika ar anti-novecošanās un svara zudums īpašības. Daži ražotāji izmanto acai ogas kosmētikas un skaistumkopšanas produktus. Bet vai zinātnisko pētījumu atbalsta šos apgalvojumus par acai priekšrocības?

Kas ir acai berry?

Acai ogu ir collas garš sarkanīgu, purpura augļus. Tas nāk no acai palmu koku (Euterpe oleracea), kas ir dzimtā uz centrālo un Dienvidameriku.

Pētījumi par acai ogu ir vērsta uz tās iespējamo antioksidantu aktivitāte. Teorētiski šī darbība var palīdzēt novērst slimības rada oksidatīvo stresu, piemēram, sirds slimības un vēzis.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Pure Acai Berry Diet Pill

Acai ogu ir veselīgi?

Acai ietver vairākas vielas sauc antocianīna krāsojuma un flavonoīdus.

Antocianīna vārdu nāk no diviem grieķu vārdiem nozīmē augu un zilā krāsā. Antocianīni ir atbildīgi par daudz augļu, dārzeņu un ziedu, sarkana, violeta un zilās krāsas nokrāsas. Pārtikas produktiem, kas ir bagātākais Antocianīni — piemēram, mellenēm, sarkanās vīnogas, sarkanvīna un acai — ir ļoti stipri iekrāsots tumši violeti loki sākot ar melnu.

Antocianīni un flavonoīdus ir spēcīgi antioksidanti, kas palīdz aizsargāties pret dzīves stresa ķermeņa. Viņi spēlē lomu organisma šūnu aizsardzības sistēmu. Brīvie radikāļi ir ražojis ķermeņa kaitīgu blakusproduktus. Ēšanas bagāts ar antioksidantiem uzturs var radīt traucējumus novecošanās un slimības procesu ar neitralizējošu brīvajiem radikāļiem.

Mazinot destruktīvo spēku no brīvajiem radikāļiem, antioksidanti var palīdzēt samazināt risku no dažām slimībām, piemēram, sirds slimības un vēzis.

Tur ir zināmas veselības ieguvumiem no acai ogas?

Daži pētījumi liecina, ka acai augļu mīkstuma ir ļoti augsta antioksidantu jaudas ar vēl vairāk nekā dzērveņu, avenes, kazenes, zemeņu vai melleņu antioksidantu saturs. Pētījumi tiek veikti pētījumi, tomēr, un vēl tiek noskaidroti.

Cilvēki ēd acai ogas risināt dažādas veselības nosacījumiem. Bet līdz šim acai ogas nav zināms veselības labā, tas ir citādi, nekā citi līdzīgi augļi.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Pure Acai Berry Diet Pill

Var acai ogas straujš svara zudums?

Zinātnieki ir uzzināt vairāk par funkcionālo jaudu super pārtikas produktos, piemēram, acai ogu. Kaut acai ir touted dažas svara zudums produkti, daži pētījumi acai priekšrocības ir testēts, veicina svara zudumu.

Tagad daudz pētniecības atbalsta ēšanas uzturs, kas bagāts ar antioksidantiem. Nav šaubu, ka ogas un citus augļus ir galvenā daļa no visiem veselīgs uzturs veicina svara zudumu. Žūrijas vēl par to, vai tur ir kaut kas īpašs par acai ir spēja shed mārciņas lieko.

Kāpēc acai ogas tiek izmantoti skaistumkopšanas produkti

Dažas kosmētikas un skaistumkopšanas produkti satur acai naftas produktu sastāvdaļu sarakstā. Tas ir tāpēc, ka acai eļļa ir powerhouse antioksidanti.

Pētījumi liecina, ka acai eļļa var būt droša alternatīva citiem tropu eļļas izmanto skaistumkopšanas produktus, piemēram, sejas un ķermeņa krēmi, anti-novecošanās ādas terapiju, šampūni un kondicionieri un citiem produktiem. Kad acai eļļa tiek apstrādāti un uzglabāti ilgtermiņa, antioksidantu līmeņi joprojām ir augsta.

Acai ogas un acai sulu vai ir kādas blakusparādības?

Ja jums ir ziedputekšņu alerģiju vai zināmu hipersensitivitātes acai vai līdzīgu ogas, jūs varat izvairīties no šo augļu. Kad ēd mērenu daudzumu, tomēr acai ir iespējams droši.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Pure Acai Berry Diet Pill