Acai, je Palma, ktorá je široko distribuovaný v severnej časti Južnej Ameriky. Jej plody sa používajú, aby liek.

Ľudia používajú acai osteoartrózy, vysoká hladina cholesterolu, erektilnej dysfunkcie (ED), úbytok hmotnosti a obezity, detoxikácia, a zlepšenia celkového zdravia. Acai získal popularitu v Severnej Amerike po presadzuje Dr Nicholas Perricone ako Superfood odporučajú krásu na Oprah Winfrey show.

Ako potravina, acai berry je jesť surové aj ako džús. Šťava sa tiež používa komerčne ako nápoj a zmrzlina, želé a likéry.

Vo výrobe, acai bobule sa používa ako prírodné potraviny fialové farbivo.

Ako to funguje?

Acai obsahuje chemikálie, ktoré sú antioxidanty. Antioxidanty sú myšlienka na ochranu buniek tela pred škodlivými účinkami chemických reakcií s kyslíkom (oxidácia). Podľa niektorých výskumu, acai má viac obsahom antioxidantov ako brusnice, maliny, blackberry, jahoda alebo čučoriedka.

Kliknite tu kúpiť čisto Acai Berry Diéta pilulku

Nedostatočné dôkazy pre:

  • Artritída.
  • Vysoká hladina cholesterolu.
  • Zlepšuje celkový zdravotný stav.
  • Iné podmienky.

Viac dôkazov je potrebné hodnotiť efektívnosť acai.

Vedľajšie účinky ACAI & bezpečnosť

Nie je dostatok informácií, vedieť, či acai je bezpečné. Ak ste tehotná alebo kojíte, to je najlepšie zostať na bezpečnej strane a vyhnúť sa používania.

Pitie surového acai šťavy bolo spojené s prepuknutím choroby zvanej americká trypanosomiáza alebo Chagasova choroba.

ACAI dávkovanie

Vhodná dávka Acai závisí od niekoľkých faktorov, ako je vek používateľa, zdravie a niekoľko ďalších podmienok. V tomto okamihu, nie je dostatok vedeckých informácií na určenie vhodnej škály dávok pre acai. Majte na pamäti, že prírodné produkty nie sú vždy nevyhnutne bezpečné a dávkovanie môže byť dôležité. Uistite sa, že príslušných pokynov na etikete výrobku a konzultovať svojho lekárnika alebo lekárom alebo iným zdravotníckym pracovníkom pred použitím.

Kliknite tu kúpiť čisto Acai Berry Diéta pilulku

Acai bobúľ nemocenských dávok

Acai berry je hroznovej-ako ovocie zberalo z acai palmy, ktoré sú pôvodom z dažďových pralesov Južnej Ameriky. Acai bobule sú široko ponúkaný ako takzvaný super jedlo, s zástancovia tvrdia, že sú užitočné pre rôzne zdravotné problémy, vrátane artritídy, rakoviny, chudnutie, vysoká hladina cholesterolu, erektilná dysfunkcia, detoxikácia a zlepšuje celkový zdravotný stav.

Acai bobule môžu byť dobrým zdrojom antioxidantov, vlákniny a srdce-zdravé tuky. Ale výskum o acai bobule je obmedzený, a tvrdenia o zdravotných výhod acai neboli preukázané.

Veľa ovocia okrem acai bobule poskytujú antioxidanty a ďalšie živiny, ktoré sú dôležité pre vaše zdravie. Ale ak by ste chceli vyskúšať acai, skontrolujte, či vaše miestne zdravou výživou alebo predajne gurmánske — acai môžu byť konzumovaný surový, vo forme tabliet, v nápojoch ako džús, smoothies alebo energetické nápoje alebo v iných potravinárskych výrobkov ako želé alebo zmrzlinu.

Kliknite tu kúpiť čisto Acai Berry Diéta pilulku