Acai, je Palma, která je široce distribuován v severní části Jižní Ameriky. Jeho plody se používají k výrobě lékařství.

Lidé používají acai, Osteoartróza, vysoký cholesterol, erektilní dysfunkce (ED), ztráta hmotnosti a obezita, detoxikace a pro zlepšení zdraví. Acai získal popularitu v Severní Americe po prosazuje Dr. Nicholas Perricone jako Superfood věku-vzpírá krásu na Oprah Winfrey show.

Jako jídlo acai berry je jíst syrové a šťávy. Šťáva se používá také komerčně jako nápoj a zmrzlinu, želé a likéry.

Ve výrobě, acai bobule se používá jako přírodní potraviny fialové barvivo.

Jak to funguje?

Acai obsahuje chemické látky, které jsou antioxidanty. Antioxidanty jsou považovány chrání tělesné buňky před škodlivými účinky chemických reakcí s kyslíkem (oxidace). Podle některých výzkumu acai má větší obsah antioxidantů než brusinky, maliny, blackberry, jahody nebo borůvka.

Klikněte zde koupit čisté Acai Berry Dieta pilulku

Není dostatek důkazů pro:

  • Artritida.
  • Vysoká hladina cholesterolu.
  • Zlepšení zdraví.
  • Jiné podmínky.

Další důkazy je třeba hodnotit účinnost acai.

ACAI vedlejší účinky & bezpečnost

Není dostatek informací vědět zda acai je bezpečná. Pokud jste těhotná nebo kojící, je lepší zůstat na jistotu a vyhnout se použití.

Pití syrové acai šťáva byla spojena k propuknutí nemoci zvané americké trypanosomiasis nebo Chagas nemoc.

ACAI dávkování

Vhodná dávka acai závisí na několika faktorech jako je jeho věk, zdravotní a několik dalších podmínek. V současné době není dostatek vědeckých informací k určení odpovídající rozsah dávek pro acai. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nutně bezpečné a dávkování může být důležité. Podle příslušných pokynů na etiketách výrobků a se svého lékárníka nebo lékaře nebo jiným zdravotnickým pracovníkem před použitím.

Klikněte zde koupit čisté Acai Berry Dieta pilulku

Zdravotní přínosy Acai bobule

Acai berry je hrozen jako ovoce sklizené z acai palmy, což jsou původem z deštných pralesů Jižní Ameriky. Acai bobule jsou všeobecně nabízený jako takzvané super jídlo, se zastánci tvrdí, že jsou užitečné pro různé zdravotní problémy, včetně artritida, rakovina, úbytek na váze, vysoký cholesterol, erektilní dysfunkce, detoxikaci a zlepšení zdraví.

Acai bobule může být dobrým zdrojem antioxidantů, vlákniny a srdce zdravé tuky. Ale výzkum o acai bobule je omezená, a tvrzení o zdravotních výhodách acai neukázaly.

Mnoho ovoce kromě acai bobule obsahují antioxidanty a dalších živin, které jsou důležité pro vaše zdraví. Ale pokud byste chtěli vyzkoušet acai, zkontrolujte místní zdravou výživou nebo gurmánské obchody – acai lze konzumovat syrové, ve formě tablet, v nápojích jako šťávy, koktejly nebo energetických nápojů nebo v jiných potravinářských výrobků jako želé nebo zmrzlinu.

Klikněte zde koupit čisté Acai Berry Dieta pilulku