Acaí ogas nāk no palmu Dienvidamerikā. Kamēr tradicionālās pārtikas tur gadsimtiem ilgi, kā arī attieksmi pret caureju, acaí nesen kļuvis populārs ASV sakarā ar domājamu veselības ieguvumiem.

Kāpēc cilvēki veikt acaí?

Acaí ogas satur vairākas vielas, kas varētu veicināt veselību. Vienam, acaí ogas, šķiet, ir ļoti augsta līmeņa antioksidanti — salīdzināma ar dzērvenēm, bet augstāks nekā mellenes, zemenes un citus augļus. Laboratorijas pētījumi, antioksidanti, šķiet, aizsargā šūnas no bojājumiem, kas var novest pie tādām slimībām kā vēzis, papildus iespējams tieši kavē izaugsmi un dažiem vēža veidiem. Vielu acaí ogas var samazināt iekaisumu un iespējams var palēnināt vēža šūnu izplatīšanos. Arī dažas laboratorijas pētījumi acaí ekstrakti labvēlīgi ietekmē asinsvadus, kas varētu būt noderīga daudz dažādu medicīnas nosacījumu rezultātā.

Acaí ogās ir arī veselīga taukskābēm, piemēram, oleīnskābe, viens no pašiem eļļas atrodas olīveļļas.

Tomēr potenciālos ieguvumus no acaí ir balstīti uz sākotnējo laboratorijas pētījumiem. Līdz šim, mēs nezinām, cik acaí ir iespējamo veselības pabalstus cilvēkiem.

Acaí ir pārdots kā uztura papildinājums apstākļos, piemēram, augsts holesterīna līmenis, sirdsdarbības traucējumi, alerģijas un vēzi. Acaí šie lietojumi ir pierādītas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Pure Acai Berry Diet Pill

Cik acaí jūs lietojat?

Kamēr acaí ir pierādītas ārstēšanas, ir gara vēsture izmantošana tradicionālajā medicīnā, kas piedāvā atbilstošu rokasgrāmata, lai dažas no tās izmantošanas.

Jūs varat iegūt acaí dabiski pārtikas produktus?

Acaí augļi ir kopējā pārtikas dažos rajonos Dienvidamerikā. Tā kā ASV, tā ir pieejama dažas veselīgas pārtikas veikalos un lielveikalos. Acaí ir arī dažas sulas, dzērieni, šķidrumus, želejas, saldējumiem, tā likdams saprast un citu pārtikas produktu sastāvdaļu. To izmanto arī kā dabas pārtikas krāsviela.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Pure Acai Berry Diet Pill

Ar ko tiek riskēts, ņemot acaí?

  • Blakusparādības. Kad ēd kā pārtiku, acaí, šķiet, ir droši. Jo tie nav kārtīgi izpētīti, tipisks blakusparādības acaí bagātinātāji nav zināms.
  • Risku. Tas ir iespējams, ka acaí var izraisīt vai pasliktināt pietūkums, augsts asinsspiediens, čūlas vai zarnu trakta asiņošana. Lietojot acaí, sazinieties ar ārstu pirms kļūst MRI, jo tur ir iespēja, tas varētu traucēt testēšanu.
  • Mijiedarbība. Ja regulāri lietojat kādas zāles, konsultējieties ar savu ārstu pirms sākat izmantot acaí papildinājumiem. Viņi varēja mijiedarboties ar pār-ārpusbiržas narkotikām kā ibuprofēnu un citi NSAID pretsāpju līdzekļus, kā arī recepšu zāles sāpes. Nelietojiet acaí bez pirmā uzstāšanās ar savu ārstu, ja jūs lietojat vēzis narkotikas, jo tas var bloķēt to efektivitāti. Nelietot kopā ar citiem antioksidantu bagātinātāju bez ārsta atļaujas acaí.

Ja acaí ogas ir ēst kā pārtiku, tās tiek parādītas drošībā. Bet, ņemot vērā to, ka nav pierādījumu par drošību acaí piedevas, tās nav ieteicams bērniem, vai sievietēm, kas ir grūtniecības stāvoklī vai baro bērnu ar krūti.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Pure Acai Berry Diet Pill