Ar esate girdėję apie acai berry? Ar norite sužinoti daugiau apie acai uogų ir uogų sulčių naudą sveikatai? Acai uogų yra labai touted pardavėjų, kurie sako, kad tai yra vienas iš elito super maisto su anti-senėjimo ir svorio praradimo savybėmis. Kai kurie gamintojai naudoja acai uogų kosmetikos ir grožio produktus. Bet ar moksliniais tyrimais pagrįsti šiuos teiginius apie acai nauda?

Kas yra acai berry?

Acai uogų yra, colių ilgio rausvos, violetinės vaisius. Jis ateina iš acai palmės riešutus (Euterpe oleracea), kuris yra gimtoji į Centrinės ir Pietų Amerikos.

Acai uogų tyrimų sutelkė dėmesį į jo galimą antioksidacinis aktyvumas. Teoriškai, šios veiklos gali padėti išvengti ligų sukelia oksidacinio streso pvz., širdies ligų ir vėžio.

Spauskite čia pirkti Pure Acai uogų dietos tabletes

Yra acai uogų sveika?

Acai yra kelių medžiagų vadinamas antocianinų ir flavonoidų.

Žodis baltymas kilęs iš dviejų graikiškų žodžių augalų ir mėlyna. Antocianinai yra atsakingas už raudonos, raudonos ir mėlynos atspalvių daug vaisių, daržovių ir gėlių. Maisto produktus, kurie turtingiausių antocianinų — pvz., mėlynių, raudonųjų vynuogių, raudono vyno ir acai — yra labai stipriai spalvos, svyruoja nuo deep purple iki juodos.

Antocianinai ir flavonoidai yra galingas antioksidantų, kurie gina organizmą nuo gyvenimo veiksnių. Jie taip pat vaidina svarbų vaidmenį organizmo ląstelių apsaugos sistema. Laisvieji radikalai yra gaminamas organizme kenksmingų šalutinius produktus. Valgyti daug antioksidantų mityba gali trukdyti senėjimo ir ligos procesas, neutralizuoja laisvuosius radikalus.

Mažinant naikinamosios galios laisvųjų radikalų, antioksidantų gali padėti sumažinti kai kurių ligų, pavyzdžiui, širdies ligų ir vėžio rizika.

Sveikatai teikiama nauda acai uogų yra žinomi?

Kai kurie tyrimai rodo, kad acai vaisių minkštimo telpa labai daug antioksidantų su dar daugiau antioksidantų nei spanguolių, aviečių, gervuogių, braškių, ar mėlynių. Studijos vyksta, nors ir žiuri yra dar nieko.

Žmonės valgo acai uogų spręsti įvairius sveikatos reikalavimus. Tačiau iki šiol acai uogų neturi žinomo sveikatos naudos, kitaip nei kiti panašūs vaisių.

Spauskite čia pirkti Pure Acai uogų dietos tabletes

Ar acai uogų padidinti svorio?

Mokslininkai mokosi daugiau apie funkcinės galios super maisto produktų, tokių kaip acai uogų. Nors acai yra vertinamas, kai svorio produktus, keletas tyrimų išbandyti acai nauda skatinant svorio.

Dabar, daug mokslinių tyrimų palaiko valgyti daug antioksidantų mityba. Nėra abejonių, kad uogos ir kiti vaisiai yra svarbiausia bet sveikai mitybai skatinti svorio. Ώiuri dar nieko apie tai, ar yra kažkas ypatinga acai’s gebėjimas shed svarų.

Kodėl acai uogos naudojamos grožio produktų?

Kai kurie kosmetikos ir grožio produktų sudėtyje yra acai aliejaus sudedamųjų dalių sąraše. Taip yra todėl acai aliejus yra stipruolis antioksidantų.

Tyrimai rodo, kad acai aliejus gali būti saugi alternatyva kitų tropinių aliejai naudojami grožio produktų veido ir kūno kremai, anti-senėjimo odos terapijos, šampūnai ir kondicionieriai, ir kitų produktų. Kai acai naftos ir saugoma ilgalaikė, antioksidantų kiekis išliko didelis.

Ar acai uogų ir acai sultys turi šalutinį poveikį?

Jei žiedadulkių alergijos ar yra žinomas padidėjusio jautrumo acai ar panašių uogos, jūs galite išvengti šių vaisių. Kai valgyti saikingai sumos, nors acai yra tikėtina, seifas.

Spauskite čia pirkti Pure Acai uogų dietos tabletes