Acai, jest Palma, które są szeroko rozpowszechnione w północnej części Ameryki Południowej. Jagody są używane do medycyny.

Ludzie używają acai dla choroby zwyrodnieniowej stawów, wysoki poziom cholesterolu, zaburzenia erekcji (ED), utrata masy ciała i otyłości, detoksykacji i dla poprawy ogólnego stanu zdrowia. Acai zyskał popularność w Ameryce Północnej po promowany przez dr Nicholas Perricone jako pożywienie dla antystarzeniowe piękno w Oprah Winfrey Show.

Jako pokarm acai berry jest spożywane surowe i jako sok. Sok jest również wykorzystywane w celach handlowych jako napój i lody, galaretki i likiery.

W produkcji, acai berry jest używany jako barwnik naturalny fioletowy jedzenie.

Jak to działa?

Acai zawiera chemikalia, które są antyoksydanty. Przeciwutleniacze są uważane chronić komórki organizmu przed szkodliwym reakcji chemicznych z tlenem (utleniania). Według niektórych badań acai ma więcej zawartości przeciwutleniaczy niż żurawina, Malina, Jeżyna, truskawka czy jagód.

Kliknij tutaj, aby kupić Pure Acai Berry Diet Pill

Niewystarczające dowody:

  • Zapalenie stawów.
  • Wysoki poziom cholesterolu.
  • Poprawa ogólnego stanu zdrowia.
  • Inne warunki.

Więcej dowodów jest potrzebne aby ocenić skuteczność acai.

ACAI skutki uboczne & bezpieczeństwa

Nie ma wystarczających informacji, aby wiedzieć, czy acai jest bezpieczny. Jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią, to najlepiej pozostać na bezpiecznej stronie i unikać stosowania.

Picia sok z surowego acai jest związana z ognisk choroby zwanej Amerykanin trypanosomiasis lub choroby Chagasa.

ACAI dozowania

Odpowiednią dawkę Acai zależy od kilku czynników takich jak wiek użytkownika, zdrowia i kilku innych warunków. W tej chwili jest nie tyle naukowych informacji do ustalenia zakresu odpowiednich dawek dla acai. Należy pamiętać, że produkty naturalne są nie zawsze musi być bezpieczny i dawki może być ważne. Pamiętaj odpowiednie wskazówki na etykietach produktów i skonsultować się z farmaceutą lub lekarza lub innym lekarzem przed użyciem.

Kliknij tutaj, aby kupić Pure Acai Berry Diet Pill

Jagody Acai korzyści dla zdrowia

Acai berry jest owocem grape jak z palmy acai, które są rodzime w odniesieniu do lasów tropikalnych Ameryki Południowej. Acai jagody są szeroko reklamowany jako tak zwane super jedzenie, z zwolennicy twierdząc, że są one pomocne dla szerokiego zakresu problemów zdrowotnych, w tym raka, utrata masy ciała, wysoki poziom cholesterolu, zaburzenia erekcji, zapalenie stawów, detoksykacji i poprawy ogólnego stanu zdrowia.

Acai jagody mogą być dobrym źródłem przeciwutleniaczy, włókna i serce zdrowe tłuszcze. Ale badania na jagody acai jest ograniczona, a roszczenia o korzyści dla zdrowia z acai nie zostało udowodnione.

Wiele owoców oprócz jagody acai zawierają antyoksydanty i inne składniki odżywcze, które są ważne dla zdrowia. Ale jeśli chcesz spróbować acai, sprawdzić lokalne zdrową żywnością lub sklepów dla smakoszy-acai mogą być spożywanych na surowo, w postaci tabletek, napoje, soki, koktajle lub napojów energetycznych lub innych produktów spożywczych, takich jak galaretki lub lody.

Kliknij tutaj, aby kupić Pure Acai Berry Diet Pill