Acai çilek Güney Amerika’da bir palmiye ağacı geliyor. Bir geleneksel yemekleri orada yüzyıllar yanı sıra bir ishal tedavisinde, acai son zamanlarda sözde sağlık yararları ABD’de popüler olmuştur.

Neden insanlar acai kabul ediyor musunuz?

Acai çilek sağlık artırmak maddeler bir dizi içerir. İlk olarak, acai çilek antioksidanların çok yüksek olması gibi görünüyor-kızılcık karşılaştırılabilir ama yaban mersini, çilek ve diğer meyve daha yüksek. Laboratuvar çalışmaları, antioksidanlar hücreleri kanser muhtemelen doğrudan inhibe büyüme bazı kanser türlerinin yanı sıra gibi hastalıklara yol açabilir zararlardan korumak için görünür. Acai çilek maddelerin inflamasyonu azaltmak ve muhtemelen kanser hücrelerinin yayılmasını yavaş. Ayrıca, birçok farklı tıbbi durumlar için yararlı olabilecek kan damarları üzerinde olumlu etkileri neden acai özü bazı laboratuvar çalışmaları.

Acai meyveleri de oleik asit, bir zeytinyağı bulunan aynı yağ gibi sağlıklı yağ asitleri içerir.

Ancak, potansiyel yararları acai ön laboratuvar çalışmalarına dayanmaktadır. Şimdiye kadar biz acai’nın olası sağlık yararları kişilerde ölçüde bilmiyorum.

Acai, yüksek kolesterol, kalp sorunları, alerji ve kanser gibi durumlar için bir diyet ek olarak satıldı. Bu acai kanıtlanmamış kullanımlarıdır.

Saf Acai Berry diyet hapı almak için burayı tıklayın

Ne kadar acai sen-meli almak?

Acai kanıtlanmamış bir tedavi olsa da, uygun bir rehber bazı kullanımlarını sağlayan geleneksel tıpta kullanımı uzun bir geçmişe sahiptir.

Sen-ebilmek almak acai doğal gıdalardan?

Acai meyve, Güney Amerika’nın bazı bölgelerde yaygın bir besindir. ABD’de, bazı sağlık gıda mağazaları ve süpermarketler mevcuttur. Acai de bazı meyve suları, içkiler, Likörler, reçel, dondurma ve diğer gıdalar bir madde olduğunu. Bir doğal gıda boyası olarak da kullanılır.

Saf Acai Berry diyet hapı almak için burayı tıklayın

Acai alarak riskleri nelerdir?

  • Yan etkiler. Bir gıda olarak yenen acai güvenli olarak görünmektedir. Çünkü onlar henüz iyi tanımlanmamıştır, acai takviyeleri tipik yan etkileri bilinmemektedir.
  • Riskler. Bu acai-ebilmek tetik ya da şişme, yüksek tansiyon, ülser veya bağırsak kanaması kötüye mümkündür. Eğer senin’istimal acai olmadığından doktora MRI, almadan önce bu test ile engelleyebilir bir olasılık denetleyin.
  • Etkileşimler. Eğer düzenli olarak herhangi bir ilaç almak acai takviyeleri kullanmaya başlamadan önce doktorunuzla konuşun. Over-the-counter ilaçlar ibuprofen ve diğer NSAID ağrı kesici gibi gibi reçeteli ilaçlar ağrı ile etkileşimde. Acai, kanser ilaçları, götürüyorsanız bunu yapamayacağımızı engelleyebilir çünkü ilk doktorunuzla konuşmadan almayın. Acai doktorunuzun onayı olmadan diğer antioksidan takviyesi ile birlikte kullanmayın.

Acai meyveleri gıda olarak yenen, güvenli görünürler. Ancak acai ek güvenliği hakkında kanıt olmaması göz önüne alındığında, onlar çocuk veya kadın kim hamile ya da emziren tavsiye edilmez.

Saf Acai Berry diyet hapı almak için burayı tıklayın