Možno ste videli novinky o africké Mango na týchto pop-up reklamy alebo objaví na Dr Oz Zobraziť. Takže čo presne je všetky brnknout o, a možno to naozaj pomôže schudnúť?

Toto chudnutie doplnok, vyrobený z extrakty semien mäsité západoafrickej ovocia Irvingia gabonensis (tiež známy ako africké mango), je chválený pre jeho schopnosť pomôcť zníženie telesného tuku, hmotnosti a dokonca cholesterolu a leptin úrovniach u osôb s nadváhou, podľa nedávnej štúdie uverejnenej v časopise lipidov v zdravia a choroby.

Africké mango bol strižových pre mnohých kmeňov v Kamerunu a Nigérie a jedna charakteristika týchto kmeňov je ich tenkým stavať, ako aj nízky výskyt kardiovaskulárnych ochorení, hovorí Julius Oben, PhD., jeden z primárnych výskumníci v štúdii a docent biochémie výživy na University of Yaoundé v Kamerune.

Kliknite tu sa dozviete viac o africké Mango

Fakty o africké Mango pre chudnutie

Podľa štúdie, jedincov, ktorí vzal 150 mg extraktu tejto africké mango osivo dvakrát denne ukázal významné zlepšenie z ich telesnej hmotnosti, telesného tuku, a obvod pása, rovnako ako zabil čísla, ktoré naznačujú lepšie zdravie srdca, vrátane celkového cholesterolu v plazme, LDL cholesterol, hladinu glukózy v krvi, C – reaktívneho proteínu, adiponectin a leptínu — všetko bez zmeny ich diéty alebo cvičenia rutiny. Ďalšie štúdie ukázali podobné výsledky, s predmetmi schudnúť (asi 8-10 libier) bez iných zmien životného štýlu.

Dobrou správou je, že zatiaľ žiadne nepriaznivé vedľajšie účinky boli hlásené. Toto je výňatok z potravín, ktoré spotreboval po stáročia v pomerne veľkom množstve (správy o dennej spotreby pre viac ako 10 rokov v určitých kmeňov), Dr Oben hovorí. Nemáme žiadne správy o negatívy k dnešnému dňu. Avšak niektoré správy zvýšené libido podanú do mojej pozornosti užívatelia VitaLean v Británii. doplnok, ktorý vám pomôže zbaviť libier a cítiť sexy? Znie to dobre pre nás! Ale je to príliš dobré, aby to bola pravda?

Kým skúšobných predmetov našli počiatočné vylepšenia, viac výskumu musí urobiť, aby vidieť, ak priebežné doplnenie vynáša akékoľvek ďalšie výhody. V skutočnosti, Tanya Edwards, MD, M.Ed., (jeden z Dr Oz korešpondentov) napísal na svojom blogu, že keď sa snažila doplnok, sama, ona stratil počiatočné sedem kíl, ale urobil nie držať stráca s používanie (a všimol rovnaké s jej pacientov).

Kliknite tu kúpiť najlepšie africké Mango

Mal vyskúšať africké Mango extrakt?

Zatiaľ čo sa môžu vyskytnúť niektoré počiatočné využívať požití doplnok, závery je ešte skoro na či účinky bude trvať, alebo ak budete pokračovať vidieť výsledky pri pravidelnom používaní.

Ak chcete vyskúšať si to pre seba, uistite sa, že vyzerajú pre produkty, ktoré skutočne obsahujú extrakt nazýva IGOB131. nemajú veľa doplnkov na trh, hoci oni sú označené ako africké mango.

Kliknite tu kúpiť najlepšie africké Mango