Bu pop-reklamlar kadar Afrika Mango haberleri görülen veya Dr Oz gösteri özellikli olabilirsiniz. Bu yüzden ne olduğunu tam olarak tüm vızıltı hakkında ve gerçekten size kilo yardımcı olabilir?

Bu kilo kaybı ek yapılan etli Irvingia gabonensis (olarak da bilinen Afrika mango), Batı Afrika meyve tohumları özler, kilolu bireylerde bile kolesterol ve leptin düzeyleri vücut yağ ve kilo azaltmaya yardımcı olmak onun yetenek lipidler sağlık ve Hastalığında günlük yayınlanan son bir araştırmaya göre övdü.

Afrika mango bir elyaf için birçok kabile Nijerya ve Kamerun yapıldı ve bu kabileler bir özelliğidir onların ince yapı yanı sıra düşük insidansı: kardiyovasküler hastalık, Julius Oben, PhD., bir çalışmada birincil araştırmacı ve doçent, Kamerun Kamerun Üniversitesi beslenme Biyokimya diyor.

Daha fazla bilgi için burayı tıklatın Afrika Mango hakkında

Kilo kaybı için Afrika Mango gerçekler

Araştırmaya, 150 mg günde iki kez önemli gelişmeler kendi vücut ağırlığı, vücut yağ ve bel çevresi, hem de daha iyi kalp sağlığı, gösteren sayı ile ilgili bir takım gösterdi bu Afrika mango çekirdeği ekstresi geçiren konularda plazma total kolesterol, ldl kolesterol, kan şekeri, C – reaktif protein, adiponektin ve leptin düzeyleri gibi — tüm diyet ya da egzersiz rutin değiştirmeden. Ek çalışmalar, diğer yaşam tarzı değişiklikleri yapmadan losing ağırlık (yaklaşık 8-10 kilo) konuları ile benzer sonuçlar göstermiştir.

İyi haber olduğunu, şimdiye kadar hiçbir olumsuz yan etkiler bildirilmiştir. Oldukça büyük miktarda (10 yılı aşkın bir süredir bazı kabileler içinde günlük tüketim raporları), yüzyıllardır tüketilen bir gıda özü budur Dr. Oben diyor. Biz negatif kadarki herhangi bir rapor yok. Ancak bazı raporlar artan libido dikkatimi VitaLean kullanıcıları tarafından uk. getirilen kilo ve seksi hissediyorum yardımcı olan ek döken? Bize iyi geliyor! Ama gerçek olamayacak kadar iyi mi?

Denekler ilk gelişmeler buldunuz olsa da, daha fazla sürekli takviyesi herhangi bir ek yarar verim eğer görmek için yapılması gereken araştırma. Aslında, Tanya Edwards, md, M.Ed. (Dr Oz muhabirleri biri) o ek kendini çalıştım, o bir ilk yedi kilo verdim, ama ile kaybetme tutmak değil ki onun blog yazdı devam kullanımı (ve onun hasta ile aynı fark).

En iyi Afrikalı Mango satın almak için tıklayınız.

Sen-meli denemek Afrika Mango özü?

Ek alarak ilk bazı yararlı karşılaşabileceğiniz jüri hala dışarı üzerinde etkileri sürecek olup olmadığına bakılmaksızın ya da sonuçları düzenli kullanımı ile görmeye devam edecek iken.

Bunu test etmek istiyorsanız, aslında denilen özü içeren ürünler için bakmak emin olun IGOB131. birçok takviyeleri pazarında değil, düz-se bile onlar Afrika mango etiketlenir.

En iyi Afrikalı Mango satın almak için tıklayınız.