Jums var būt redzējis šo pop up reklāmas ziņas par Āfrikas Mango vai attēlot uz Dr Oz parādīt. Tātad, kas īsti ir baumas par, un tas tiešām var palīdzēt jums zaudēt svaru?

Šī svara zudums papildināt, izgatavoti no Rietumāfrikas mīkstus augļus Irvingia gabonensis (pazīstams arī kā Āfrikas mango), sēklu ekstraktu ir uzteica tās spējas, lai palīdzētu samazināt ķermeņa tauku, svara un pat liekā svara priekšmetus, holesterīna un leptin līmenī saskaņā ar nesen veiktais pētījums publicēts žurnālā lipīdu slimību un veselības.

Āfrikas mango bija štāpeļšķiedrām par daudzām ciltīm, Kamerūnas un Nigērijas un viena raksturīga šīs ciltis ir to slim veidot, kā arī zema saslimstība ar sirds un asinsvadu slimības, saka Julius Oben, PhD., viens galvenais pētnieku pētījumu un uztura bioķīmija universitātes Jaunde Kamerūnā, asociētais profesors.

Uzklikšķināt šeit, lai uzzinātu vairāk par Āfrikas Mango

Fakti par Āfrikas Mango, svara zudums

Saskaņā ar pētījumu, indivīdiem, kuri bija 150 mg Āfrikas mango sēklu ekstrakts divreiz dienā parādīja būtiski uzlabojumi savu ķermeņa svaru, ķermeņa tauku, un vidukļa apkārtmērs, kā arī apgriezties par skaitļiem, kas norāda labākas Sirds veselības, ieskaitot plazmas kopējais holesterīns, ZBL holesterīns, asins glikozes, C – reaktīvā protein adiponectin un leptin līmenī — visi nemainot to diētu vai izmantot rutīnas. Papildu pētījumi ir parādījuši līdzīgus rezultātus ar tēmām, zaudēt svaru (apmēram 8-10 mārciņas), neveicot nekādas citas dzīvesveida izmaiņām.

Labā ziņa ir tā, ka, līdz šim nav negatīvas blakusparādības ir ziņots. Tas ir izraksts no pārtikas, kas ir patērēts diezgan lielas summas (ikdienas patēriņu par vairāk nekā 10 gadus, dažām ciltīm ziņojumi), gadsimtiem Dr Oben saka. Mums nav atskaites datumu noliegumu. Tomēr daži ziņojumi par paaugstinātu libido ir celta uz manu uzmanību lietotāju VitaLean Apvienotajā Karalistē. Papildinājums, kas palīdz jums shed mārciņas un sexier jūtas? Izklausās labi, pie mums! Bet tas ir pārāk labi lai būtu patiesība?

Kamēr testa temati bija atrast sākotnējos uzlabojumus, pētniecības vairāk jādara, lai redzētu, ja pastāvīga papildināšana dotu kādas papildu priekšrocības. Patiesībā, Tanya Edwards, MD, M.Ed. (viens no Dr Oz korespondentu) rakstīja savā blogā ka tad, kad viņa mēģināja papildināt sevi, viņa zaudēja sākotnējo septiņas mārciņas, bet nebija ne glabāt zaudēt ar turpmāku lietošanu (un pamanīju vienu un to pašu ar viņas pacienti).

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos labākais Āfrikas Mango

Ja jūs mēģināt Āfrikas Mango ekstrakts

Kaut arī var rasties dažu sākotnējo pabalstu veikt piemaksu, vēl tiek noskaidroti par vai nav ietekme saglabāsies, vai ja redzēsit rezultātus ar regulāru lietošanu.

Ja jūs vēlaties, lai pārbaudītu to uz sevi, noteikti meklē informāciju par produktiem, kas nesatur ekstrakts, ko sauc par IGOB131. daudzi papildinājumi tirgū nav, pat ja tie ir apzīmēti kā Āfrikas mango.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos labākais Āfrikas Mango