Jums gali būti matyti naujienos apie Afrikos Mango tuos skelbimus pop-up ar programoje dr Oz matyti. Taigi, kas tiksliai yra visi gandai apie, ir ji tikrai gali padėti jums numesti svorio?

Šis Lieknėjimo priedas, pagaminti iš sėklos, mėsingos Vakarų Afrikos vaisių Irvingia gabonensis (taip pat žinomas kaip Afrikos mango), ekstraktai yra yra giriamas dėl savo gebėjimo sumažinti kūno riebalų, svorio ir net cholesterolio ir Leptyna lygius antsvorio dalykų, remiantis neseniai leidinyje lipidų sveikatos ir ligos.

Afrikos mango buvo kuokštelinių dėl daugelio gentis Nigerija, Kamerūnas, ir vienas iš šių genčių yra jų plonas statyti, taip pat mažas sergamumas širdies ir kraujagyslių ligos, sako Julius Oben, Dr., vienas iš pagrindinių mokslo tyrimo ir docentas mitybos biochemijos universiteto Jaundės Kamerūnas.

Spauskite čia Norėdami sužinoti daugiau apie Afrikos Mango

Faktai, Afrikos Mango svorio

Remiantis tyrimu, tiriamieji, kurie paėmė 150 mg šio Afrikos mango sėklų ekstrakto du kartus per dieną parodė pagerinti savo kūno svorio, kūno riebalų, ir liemens apimtis, taip pat nužudė numeriu, kurį rodo geriau širdies sveikatos, įskaitant plazmos bendro cholesterolio, MTL cholesterolio, gliukozės kiekis kraujyje, C – reaktyviojo baltymo, adiponectin ir leptino koncentracija, visi nekeičiant jų dietos ar mankšta rutiną. Papildomi tyrimai parodė panašius rezultatus, su dalykų numesti svorio (apie 8-10 £) Be kitų gyvenimo būdo pokyčius.

Geros naujienos yra tai, kad, kol kas jokių neigiamų šalutinių poveikių nepranešta. Tai ištrauka iš maisto, buvo suvartota amžių gana dideliais kiekiais (pranešimų apie kasdien vartoti daugiau nei dešimt metų tam tikrų gentys), Dr. Oben sako. Mes neturime jokių pranešimų apie neigiamų rezultatų iki šiol. Tačiau Padidėjęs lytinis potraukis pranešimus priimtu mano dėmesį vartotojų VitaLean UK. papildas, kuris padeda jums barsto svarų ir jaustis seksualesnis? Skamba gerai su mumis! Bet tai per daug gerai kad būtų tiesa?

O tiriamųjų radome Pradinė tobulinti, daugiau mokslinių tyrimų reikia padaryti sužinoti, jei nuolat papildų duotų jokios papildomos naudos. Iš tiesų, Tanya Edwards, MD, magistras pedagogikos (vienas iš dr Oz korespondentų) parašė savo dienoraštyje kad kai ji bandė priedas sau, ji prarado pradinę septyni svarai, bet ar ne prarasti su toliau naudoti (ir pastebėjau tą patį su savo pacientams).

Spauskite čia pirkti geriausias Afrikos Mango

Galite bandyti Afrikos mangų ekstraktas?

Nors jums gali pasireikšti kai kurie pradinę išmoką nuo priedas, žiuri yra dar apie poveikis bus paskutinis arba jei jūs ir toliau rezultatų reguliariai naudojant.

Jei norite išbandyti jį sau, būtinai ieškoti produktų, iš tikrųjų yra ekstrakto, vadinamas IGOB131. daug papildų rinkoje nėra, nors jie yra pažymėti kaip Afrikos mango.

Spauskite čia pirkti geriausias Afrikos Mango