Hızlı ve kolay kilo kaybı iddiaları hızla popüler bu küçük ek yapıyoruz. Ama aslında çalışır? Ahududu keton ve eğer o-ecek iş için sen hakkında tüm gerçekleri öğrenin.

Son zamanlarda, sen bir sürü bana Ahududu keton ve mucizevi bir şekilde yağ çekmek için yeteneklerini hakkında soran olmuştur. Sonuçta, o bir telaş medyanın dikkatini elde edilmiştir. Diyet ek bir numaralı yağ kaybı-mucize lanse ediliyor, ama bu gerçekten doğru mu? Ahududu ketonlar, yeni silah cephanelik karşı aşırı yağ mı? Gerçekten sadece bir şişe yağ yakma satın alabilirim?

Ünlü doktor ve zayıflama uzmanları hem Ahududu keton, son mucize tedavi olarak bulge Savaşıyararları touting. Ek sağlık gıda mağazaları da talebi ile uydurarak sorun yaşıyorsanız çok popüler olmuştur. Ama bu gerçekten çalışıyor? İyi, kötü ve çirkin bu sözde sihirli hap üzerinde okuyun.

Raspberry Ketone Plus satın almak için tıklayınız.

Ahududu keton nedir?

Ahududu keton Ahududu içinde bulunan bir aromatik bileşik olduğunu, ne zaman yüksek dozlarda yutulur, vücudun adiponektin, metabolizma düzenlenmesi, hem de vücudun yağ depoları kırma için kullanılan bir protein üretimini artırmak için söylenir. Bu değişiklikler için gerekli 100 miligram önerilen doz yemek için ancak bir Ahududu günde 90 kilo tüketmek gerekir. Sonuç olarak, bileşik laboratuvarlarında sentetik olarak üretilen ve hap şeklinde tüketilen.

Ahududu keton etkileri

Dr. Mehmet öz-Amerika’nın (ve Oprah Winfrey) favori doktor-açık-televizyon yıldızı göre-Ahududu keton kısa bir kilo kaybı -mucize başka bir şey değildir. Dr Oz, bu balon üzerinde sıvı azot yağ hücrelerinin Ahududu keton etkisini likening, dengeli beslenme ve egzersiz ile birlikte kullanıldığında, ek dramatik fiziksel değişiklikler getirecek vaat ediyor. Dr Oz, ahududu, keton, aslında bu düşünce içine vücudunuzun ince hileler göre.

Nasıl kilo kaybı yardımcı iddia Ahududu keton üreticileri

Üreticilerin taleplerini göre Ahududu keton grubu obezite olmadan daha düşük seviyelerde bulunması eğilimi hormon adiponektin düzenler. Bazı araştırmalar, adiponektin düzeyleri artan insülin sorunları gibi tip 2 diyabet ve metabolik sendrom, insülin duyarlılığı artırarak tedavi yardımcı olabilir göstermektedir. İnsülin direnci, obezite, diyabet tip 2 ve metabolik sendrom önemli bir faktördür. Ahududu ketonlar, norepinefrin, vücut sıcaklığında hafif bir artış neden olabilir de düzenleyen.

Raspberry Ketone Plus satın almak için tıklayınız.

Ahududu ketonlar hakkında yeni bir şey

Ahududu keton takviyeleri-si olmak be çevrede için yıl. Aslında, onlar uluslararası 1960 yılından bu yana pazarlanan. Bunun yerine, bu üreticileri kilo vermek bir şey denemek için insanların istekli üzerinde nakit olarak yeni olan tüm hype’s.

Ahududu keton çalışmaları

İddiaları hakkında Ahududu ketonlar iki küçük kemirgen çalışmaları ortaya gibi görünüyor. İlk çalışmada, araştırmacılar, erkek farelerde yağ birikimi engelleniyor madde’nın etkinliği gösterdi. Bir saniyede, fareler üzerinde küçük bir örnekleme yapılmıştır, ahududu keton yüksek yağlı diyet beslenen farelerde yağ birikimi önlemek için çıktı. Anekdot niteliğinde kanıtlar önermek bazı durumlarda yararlı olabilir gibi görünüyor olsa da bugüne kadar insanlarda, yağ kaybı için Ahududu ketonlar etkinliğini gösteren hiçbir insan çalışmaları mevcut.

Raspberry Ketone Plus satın almak için tıklayınız.

Kemirgen çalışmaları, insanlara nasıl tercüme?

Johns Hopkins Tıp, fare ve insan genom göre yaklaşık yüzde 85’i, fareler insan Biyoloji, genetik ve hastalığı eğitimi için bir ilk Bankası sık sık kullanılır, bu yüzden aynıdır. Yani iken, diğerleri değil bazı bulgular Rodents bulgular insanlarda tutarlı olacaktır. Sonuçta, ne kadar başarılı bir ek insanlarda olacak en iyi belirlenmesi, insan dikkatle incelenmiş, hakemli, bilimsel çalışmalardan sadece gelebilir. Ahududu ketonlar henüz bu standart karşılamak zorunda. Kemirgen çalışmaları ile sağlam insan çalışmaları yedeklenmez, ne de bu düzensiz madde insanlarda kontrendikasyonlar ve olası yan etkileri incelenmiştir.

Anekdot niteliğinde kanıtlar ne olacak?

Bilimsel çalışmaların amacı olsa da, çünkü onlar are müstenit öznel insan raporlama anekdot raporları objektif delil kabul edilemez. Böyle bir kanıt bunu mutlaka geçersiz işleme yutturmaca, beklentileri ve onay önyargı tarafından etkilenebilir. Anekdot kanıt test edilebilir bir hipotez kurma için mükemmel bir temel olabilir, ama sadece kontrollü bilimsel insan çalışma Ahududu keton ve kilo kaybı arasında bir bağlantı belirleyebilirsiniz.

Ahududu keton ve şu anda insan kilo kaybı arasında hiçbir olumlu ilişki kurulabilir.

Diğer Alacaklar

Ahududu ketonlar son medya başarı sonrasında, bazı üreticiler, diğer iddiaları için de, onların ürün ekliyoruz. Çok gördüğüm bir Ahududu ketonlar anti-aging olmasıdır. İçerdikleri antioksidanlar, serbest radikal hasarı mücadele doğru olmakla birlikte, onları bir anti-aging mucize aramak için büyük bir streç olduğunu. İsterseniz yaşlanma mücadeleye, üstün bir bitki yemek diyet doğal antioksidanlar dayalı ve bu tıkanma çok vücudun atık bırakmaz. Sadece ile sadece bir hap almaya çalışmayın.

Raspberry Ketone Plus satın almak için tıklayınız.

Az kontrol

fda oranları Ahududu ketonlar olarak gras (genellikle güvenli olarak tanınan); Ancak, ajans test etmemiştir ne de herhangi bir kilo kaybı iddiaları hakkında Ahududu keton yapılan destek yok. Birçok üretici de onların takviyeleri, norepinefrin (hangi Tansiyon yükseltebilirsiniz), hoodia, kapsaisin, kafein ve diğer olası termojenik (yağ yakma) gibi diğer malzemeler dahil maddeler. Bu maddeler, olumsuz ve muhtemelen tehlikeli yan etkileri bir dizi olabilir.

Potansiyel tehlikeler

Hype bulunmayan Ahududu ketonlar potansiyel tehlikeleri vardır. Çünkü onlar norepinefrin yayımlanmasından vücudun düzenleyen, geçici bir metabolizma artışı da açabilir vücut sıcaklığında ani bir neden olur. Ne yazık ki, vücut ısısının yükseltilmesi ile birlikte, norepinefrin da kan basıncı ve nabız yükseltebilirsiniz. Diyabet, kalp, yüksek tansiyon, KOAH ve astım grubu tüm Yukarıdaki koşulları ağırlaştırmak Ahududu ketonlar, kaçınmalısınız.

Raspberry Ketone Plus satın almak için tıklayınız.

Alt çizgi

Sonuçta birçok mucize ürünler lanse için kilo kaybı-Ahududu ketonlar dahil — onlar hile vardır. Hile sevmem. Çok insan yerine bir ek almak yerine ise ne yedikleri değiştirmek, orada hayır mucize hapı kilo kaybı ve harcama gibi en iyi, para kaybıdır. En kötüsü, bu hapların yan etkileri ve sağlığınıza zarar verebilir düzenlenmemiş maddeler olabilir.

Kaçmadan, doğal yiyecekler beslenin ve düzenli egzersiz almak için en iyi yolu kilo, o uzak tutmak ve sağlıklı olduğunu. Pahalı bir jimnastik salonu katılmak gerekmez-haftada beş gün tempolu 30 dakikalık yürüyüşe veya bir evde yoga uygulama geliştirmek yapabilirsiniz.

Kemirgen araştırma Ahududu ketonlar umut verici görünebilir iken, bu kadar kesin ‘s. Hiçbir insan çalışmaları, bu iddiaların yedeklemek olabilir vardır. Paranızı bir hile üzerinde kanıtlanmış etkinliği, büyük ölçekli kontrollü bilimsel insan çalışmaları tarafından doğrulanmadı olmadan boşa harcamayın.

Raspberry Ketone Plus satın almak için tıklayınız.

Kilo kaybı dışında

Ben kilo vermek isteyen anlamak, orada ne sizin için yapacak hiçbir mucize ürün. Kilo, daha canlı ve daha iyi bir sağlık için genel bir programın parçası olması gerekir. O zaman bile işlenmiş gıdalar, şeker ve kimyasallar yemeye devam ederseniz bir mucize ürün aslında kilo zahmetsizce, eriyip yardımcı, çok az düzelme sağlık göreceksiniz. Güzellik Detoks sistemi , iyi bir sağlık, kilo kontrolü ve kaçınılmaz sonucu olarak artan güzellik üzerine odaklanmış bir program sağlar. Tüm doğal gıdalar yemek ve sağlıklı bir yaşam en iyi hissediyorum ve nasıl bakmak artırmanın yolu olduğunu.

Raspberry Ketone Plus satın almak için tıklayınız.