Aynı görme sürebiliyor sarkma ya da sarkık göz kapakları olan büyük bir sorun olabilir. Sarkık göz kapakları ile doğmuş olmak veya aynı yaş geliştirmek dikkat ediniz. Sarkık göz kapakları da hastalığı neden olabilir.

Tıbbi Blefaroplasti adlandırılan kozmetik plastik cerrahlar, sarkık ya da sarkma, göz kapaklarını düzeltmeye göz kapağı kaldırma ameliyatı gerçekleştirmek. Ameliyat, gençleştirici yüz görünümünü, dinlenmiş ve rahat bakmak yapma (üst ve alt) kapaklarınızın görünümünü geliştirmeyi amaçlamaktadır. Sen-ebilmek da almak göz kapağı estetik cerrahi tedavi gibi diğer nedenlerle:

  • Olan yağ mevduat-bazı insanlar üzerinde şişlik gibi görünen onların göz kapaklarının yağ mevduat var. Bu, göz kapağı kaldırma kozmetik cerrahi ile kaldırılabilir.
  • Fazla deri-fazla derinin üst göz kapaklarınızın üzerinde gevşek hale olabilir. Bu sadece üst göz kapaklarınızın kontur değiştirmek ama vizyonu da zarar. Bu, göz kapaklarının estetik plastik ameliyat ile saptanabilir. Gözlerinin altındaki torbalar, alt göz kapaklarının estetik plastik ameliyat ele alınması, büyük bir sorun olabilir.

Eye Secrets resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.

Göz kapağı kaldırma estetik ameliyatı sadece yetişkin sağlıklı yüz doku ve kas ile gerçekleştirilir. İhtiyacınız şifa etkileyen diyabet gibi hayatı tehdit ya da sağlık durumu yok. Yaşam tarzınız da sağlıklı olması gerekir. Özellikle sigara içen varsa Blefaroplasti tedavi almaması gereken. Eğer uyanık iken göz kapağı kaldırma tedavi görmek olasıdır. Endişeli bağlıdır çünkü anksiyete ilaç tedavisi öncesinde almaya bağlıdır.

Tedavi sırasında ağrı ortadan kaldırmak için doktorunuz gözlerini etrafında kıvrımlar veya kırışıklıklar, göz kapakları küçük kesikler yapmadan önce uyuşturucu ilaç enjekte bağlıdır. Doktorunuz, sonra önce göz kaslarınızı sıkma gevşek cilt ve ekstra yağ dokusu kaldırmak taşır. Dikiş kesim yerleri almaya bağlıdır.

Göz kapağı kaldırma ameliyatı genellikle bir ayakta tedavi prosedürü ve bir sağlık tesisinde kalan gerektirmez. Gibi diğer cerrahi işlem ile göz kapağı kaldırma estetik plastik tedavi çeşitli riskler ve komplikasyonlar sunar. Bazı komplikasyonlar hemen sonra kurtarma yapmalarına karşın, diğerleri kalıcı kalabilir.

Gözler, Çift görme kapatma ve kapaklarında şişlik zorluk şifa sonra kaybolup komplikasyonlar bazılarıdır. Kalıcı eşitsizlik üzerine şifa göz kapaklarının olabilir. Orada her zaman iyileşme dönemi sırasında enfeksiyon riski vardır. Sağlıklı tedavi sonrası uygulamaları ve uygun hijyen komplikasyonları en aza indirebilirsiniz.

Eye Secrets resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.

Göz kapağı hırsızı bir daha gözden geçirme

Muhtemelen sarkma ve bol görünümlü gözler için etkili bir çözüm bulma kolay bir iş olmadığını fark etti.

Güzel şeyler her türlü söz birçok ürün piyasada, ama gerçek onlar işe başlamak için uzun bir zaman ve ikinci olarak, çoğu hiç de ucuz değildir.

Kozmetik cerrahi çoğu insan için bugün söz konusu belirli düzeyde risk taşıdığı, pahalı ve iyileşme süresi uzun ve zor olabilir çünkü.

Göz Secrets göz kapağı hırsızı nedir?

Göz Secrets göz kapağı hırsızı bu nadir ürünler için iddialarının gerçek yaşayabileceği piyasada biridir. Gerçekten bol görünümlü gözler için basit ve hızlı bir çözüm.

Eye Secrets resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.

Nasıl çalışır?

Hipoalerjenik yapışkan şeritleri için üst göz kapakları uyguladığınızda, onlar hafifçe daha doğal bir konumuna göz kapaklarının kaldıracağını. Ve şeritler için petrol jel uyguladığınızda, yapışma-ecek var olmak çok daha büyük ve şeritler yerinde gün boyu kalacak.

Kim göz kapağı hırsızı kullanabilir miyim?

Bu ürün, tüm insanlar için uygundur ve petrol için Alerjik olanlar öncelikle kendi doktorunuzla danışmak isteyebilirsiniz. Sadece kadınlar için değildir; Erkekler de bunları kullanabilirsiniz. Temelde harika görünümlü gözler isteyenler ürün kullanabilirsiniz. Yapışkanlı şeritler, her göz şekil ve büyüklükte için uygundur. Hiçbir özel durum yoktur.

How long mı şerit son?

Her şerit, önce yeni bir uygulama gereken ortalama 10-12 saat sürmelidir. Onlar çok rahat giyim ve ne tahrişe neden olmaz. Şeritler sık istediğiniz gibi kullanabilirsiniz; sen-ebilmek kullanma onları-e doğru tüm gün her gün ya da sen-ebilmek kullanma onları sadece haftasonları, özel günler vs.

O does ne kadar maliyet ve onu satın alınır?

Eğer sadece 1 ay için 29.99 gbp sağlaması için resmi göz sırları Web sitesinden satın alabilirsiniz

Eye Secrets resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.