Apidexin dažus vārdus

Ja esat izklaides doma kļūst novājēšanu tabletes, Apidexin varētu arī būt. Saskaņā ar Apidexin ražotājiem, tā ir visu dabas uztura papildināšanai.

Apidexin klīniski pierādīts, lai palīdzētu svara zudums un stimulējot vielmaiņu, kurās sadedzina vairāk kalorijas, vienlaikus īstenojot. Apidexin ir klīniski pierādīts svara zaudēšanas tabletes, kas satur pipari, kas var palīdzēt burn 12 reizes vairāk kalorijas, placebo kontrolēti studiju šo dedzināšana līdz 278 rezultātā, cilvēki vairāk kaloriju.

Tā galvenās sastāvdaļas ir kofeīns, niacīns un visvarens kapsaicīns. Apidexin zina ne humbleness savu prasījumu; norādot, ka to sadedzina tikpat daudz kaloriju kā 25 minūšu jog.

Klīniski pierādīta Apidexin efekti

  • Zaudēt līdz pat 18 £ mēnesī
  • Sadedzināt papildu kalorijas dienā 278
  • Samazināt holesterīna līmeni
  • Palielināt vielmaiņas un enerģijas

Pirkt tagad Apidexin | Apmeklējiet Apidexin oficiālā mājas lapa

Kādi ir Apidexin sastāvdaļas?

Kapsaicīns:

Ir dabas savienojums ar papriku, kas dod viņiem to spiciness. Kapsaicīns darbi, padarot jūsu organizācija vēlas, lai atdzist off, pat ja tā temperatūra pat nepakustējās.  Šis process neizbēgami izraisa kapsaicīns rada savu metabolismu un sadedzināt vairāk kaloriju nekā parasti liek jums izjust sāta sajūtu, kā arī.

Kā spēcīgs thermogenic nožogotā teritorijā, kapsaicīns veicina vielmaiņu, rada efektīvu tauku dedzināšana, kas ir redzama un būtiska.

Kofeīns:

Papildus kaloriju dedzināšanu kapsaicīns Apidexin satur citu thermogenic maisījumu; kofeīns. Kofeīns ir Apidexin loma ir drīzāk atbalsta.

Kombinācijā ar kapsaicīns kofeīns palīdz uzturēt metabolisma līmenis uz augšu, tādējādi tauku dedzināšana daudz ilgāk uzturēt. Patiesībā Apidexin aizstāvji apgalvo, to sadedzina kalorijas laikā, pirms un pēc mācībām. Kofeīna devu, kas iekļauti tabletes ir droša, tāpēc, ja jums atrast sev ir kofeīns jutīga, jūs varat atrast Apidexin tauku degļu drošākas nekā jebkuru citu kofeīns balstītu tauku deglis.

Niacīns un Piperine:

Niacīns ir divkārša nozīme; tas ir detoxifier un tauku šūnu inhibitors. Niacīns, vai cits vitamīnu B3 ir zināms, lai palīdzētu dabas ķermeņa detoksikāciju, padarot šūnas spēj self-cleansing.

Tas ir arī tauku ražošanā inhibitors, piespiežot ķermeni uzturēt ķermeni veselīgu, nevis tikai kā tauku uzglabāšanai šo enerģiju izmantot enerģijas noslogotu savienojumi (piemēram, ogļhidrātiem un protein).

Piperine no otras puses, darbojas kā koordinators, vienkāršojot absorbcijas no pārējām trim sastāvdaļām.

Pirkt tagad Apidexin | Apmeklējiet Apidexin oficiālā mājas lapa

Apidexin prasības ir pamatots?

Ir vērts atzīmēt, ka ir daudzi pētījumi, kas ir pārbaudītas Apidexin efektivitāti, svara zudums.

2010. Gadā tika veikts pētījums publicēts efektivitāte līdzinās Apidexin uztura papildināšanai, lipīdu slimības un veselības. Pētījumā secināts, ka kapsaicīns faktiski palielina FFA skaitu asinīs, kas savukārt veicina tauku zudumu.

Vēl viens izmēģinājuma pētījums ir izpētītas kapsaicīns, atrodami attiecīgās piedevas thermogenic (fat loss) efektivitāti. Pētījums liecina, ka 2 mg capsinoids spēj sataustāms izmaiņas, ķermeņa uzbūves, galvenokārt tauku zudumu.

Šis pētījums arī pārbaudīja kapsaicīns ir ietekme uz apetīti un enerģijas patēriņš. Rezultāti liecināja, ka tiem, kas pārvalda ar kapsaicīns bija samazināta apetīte.

Kas ir vairāk, Japānas pētījumā, ir izskatījusi ietekmē kapsaicīns ir metaboliskas likmju. Pārbaudīta pētījumā kā kapsaicīns, ja tas tiek lietots, izraisa tūlītēju vielmaiņas izmaiņas, ievērojami pieaug enerģijas izmaksas.

Pirkt tagad Apidexin | Apmeklējiet Apidexin oficiālā mājas lapa

Uzturs, kas bagāts ar kofeīnu un kapsaicīns kopējā ietekme pētīta klīniskā izpēte Kanādā. Tas ir bijis, kas reģistrēti:

Sarkano piparu un kofeīna patēriņu būtiski samazina kumulatīvo ad libitum enerģijas patēriņš un palielina enerģijas izdevumus… Šie rezultāti liecina, ka sarkano piparu un kofeīna patēriņu var izraisīt ievērojamas izmaiņas enerģijas bilanci, kad indivīdiem ir dota brīva pieeja pārtikas. Yoshioka M. et al., 1999.

Šajā pētījumā 2011, Purdue University, explicates:

kapsaicīns capsiate gan palielinātu enerģijas izmaksas un palielinātu tauku oksidēšanos, it īpaši pie lielām devām. Turklāt literatūra bilance liecina kapsaicīns un capsiate apkarošanu [apetīte] orexigenic sajūtas.

Savukārt faktiskā efektivitāte nav tulkot slavenība indosamentu, nevar neizdoties, bet paziņojums hype ap Apidexin.

Kas jāņem vērā ir tas, ka Apidexin ir parādījies vairākās Lielbritānijas vadošajiem laikrakstiem (Daily Mail, Daily Express, saule) un atbalsta šādas slavenības kā Roxanne Palett un Nicola McLean Apvienotajā Karalistē vien – iespējams papildināt ar nezināmas izcelsmes un nav reāla klīniskie dati.

Pirkt tagad Apidexin | Apmeklējiet Apidexin oficiālā mājas lapa

Spriedums

Pamatojas uz plašu klīnisko pētījumu analīzi, Apidexin ir ieteicama kā spēcīgu tauku deglis, kā tā var palīdzēt jums zaudēt £ 6 7 vismaz 1 mēnesi. Daudz reālu klientu ziņojumu daudz lielāks svars zaudējumu likmes mēnesī līdz 18 lbs, ja tā ir apvienota ar veselīgu ēšanas režīms.

Apidexin ir spēcīgs tauku dedzināšanas formula, kas faktiski pamosties jebkurā miegains vielmaiņu, palīdzot jums zaudēt un viegli pārvaldīt savu svaru.

Ņemiet vērā, ka Apidexin nepretendē būt par daudz efektīvāk, ja jūs esat dīvāna vākos. Optimālu rezultātu jums iespējams nepieciešams bieži pilda. Apidexin faktiski uztur jūsu enerģijas līmeni, ļaujot īstenot efektīvāk un mīnus izsīkuma — sekmīga svara zudums ir līdzeklis.

Pirkt tagad Apidexin | Apmeklējiet Apidexin oficiālā mājas lapa

Kur var dabūt Apidexin?

Pašlaik jūs varat iegādāties Apidexin no oficiālā vietne 29,99 £ per pack (mēneša piegādes).